טיול מאורגן ליפן- פריחת הדובדבן

טיול מאורגן ליפן

אביב ביפן בימי פריחת הדובדבן

טיול מאורגן ליפן

טיול מאורגן ליפן

הקדמה טיול מאורג ליפן:

לטיול ביפן אי-אפשר להתכונן. הכל בה כל-כך אחר ושונה, עד שלא משנה איזה ספר תקראו על יפן, או איזה סרט תראו, המפגש האמיתי איתה – מובטח שישאיר אתכם מופתעים. הטכנולוגיה המתקדמת – מרכזי העסקים השוקקים, הרכבות המהירות, מרכזי הקניות מנקרי העיניים, היפנים עצמם – קפדניים ומנומסים מחד, ומאידך -משולחי רסן לחלוטין לאחר בילוי ספוג-אלכוהול בבר מקומי, הגיישות היפהפיות, מקדשי הזן הנפלאים, הנופים הגעשיים, כל אלה חוברים יחד לטיול שרשמיו ישארו חקוקים אצלכם עוד תקופה ארוכה לאחר החזרה הביתה.מעטות מבין מדינות העולם המודרני אינן מושפעות מהרעיונות, התרבות והכלכלה היפנים, ועדיין היא נחשבת לחידה: מערבית, אך שונה מדינות המערב; אסייתית, אך שונה מכל חברה אסייתית אחרת. מדינה שבה המסורת והמודרניזציה דרות בכפיפה לאורך כל השנים: שינטו וזן מצד אחד, ושיאי הטכנולוגיה מצד שני.

ביפן ארבעה איים מרכזיים: הונשו, שיקוקו, קיושו והיקאידו. הונשו הוא האי הגדול, בו מתרכזים רוב האתרים החשובים, ובו נבקר.

מסלול הטיול מאורגן ליפן :

ימים 1-2  תל אביב – אוסקה – נארה – קיוטו
נצא בטיסה דרך יעד ביניים לאוסקה, (OSAKA) העיר השלישית בגודלה ביפן והמרכז הפיננסי של המדינה. ננחת בבוקר יום מס' 2 ולאחר התארגנות נצא משדה התעופה אל נארה, שהיתה בירתה הראשונה של יפן ומרכז לבודהיזם. כיום נותרו בה על תילם בתים מסורתיים יפים וכמובן מקדשים מיוחדים. נבקר במקדש הבודהיסטי טודאיג'י, מקדש השינטו קאסוגה ובפארק הגדול שבו משוטטות חופשי איילות. לקראת ערב נשוב לקיוטו. לינה: קיוטו.

ימים 4-3  קיוטו   
קיוטו – בירתה העתיקה של יפן במשך 1000 שנה עיר בה התרבות האמנות והפילוסופיה משפיעים ונראים ברחובותיה העתיקים והציוריים. לפנינו יומיים של סיורים במקדשים ובשווקים. נבקר בטירת מיג'ו, במקדשים ובגנים השונים של העיר, נלך בשביל הפילוסופים, בסמטאות הרובע העתיק ואולי נפגוש את הגיישות המפורסמות. נצא אל ארשיאמה, שבה שוכן יער קני במבוק, שהוא אחד מהיערות המיוחדים בעולם. נטייל ביער הסוריאליסטי ובאחד הערבים נבקר בבית שלום. לינה: קיוטו.

יום 5 קיוטו -הירושימה –מיאג'ימה
לאחר ארוחת בוקר נצא להירושימה עם השינקאנסן, הרכבת המהירה בעולם. הירושימה היא אחת משתי הערים בהן נפלה פצצת האטום בזמן מלחמת העולם השנייה. בהגיענו להירושימה, נעלה על מעבורת שתיקח אותנו לאי מיאג'ימה הנקרא גם המקדש הצף – אי מרהיב ביופיו, המשמש, לפי האמונה המקומית, כמקום משכנם של אלי השינטו. לאחר ביקור באי נחזור להירושימה. לינה: הירושימה.

יום 6  הירושימה –-אוקיאמה – קוראשיקי
לאחר ארוחת הבוקר נבקר בפארק השלום ומוזיאון הפצצה, ונראה את העיר ששוקמה לאחר שהוחרבה על ידי הפצצה. בהמשך היום ניסע לאוקיאמה, עיר מודרנית ותוססת בה נבקר באחד משלושת הגנים הידועים ביותר ביפן – קוראקו-אן. נמשיך אל קוראשיקי, עיר מסחר מתקופת שושלת אדו ונטייל בחלקה הישן, שבו מחסנים לרוב, שהעניקו לעיר את שמה, עיר המחסנים. לאחר הביקור נחזור לאוקיאמה.

לינה: אוקיאמה.

יום 7 אוקאימה – נאושימה – נגויה

יום מיוחד מצפה לנו. ניסע למעגן של אונו משם נפליג קצרות במעבורת לאי נאושימה, שהפך מכפר דייגים קטן למרכז בינלאומי של אומנות עכשווית. נבקר במוזיאונים המיוחדים במקום ובפרויקטים השונים של האומנות העכשווית. בסיום הסיור נחזור במעבורת לאונו וממנה באוטובוס לאוקיאמה. נעלה על רכבת מהירה וניסע לנגויה. לינה: נגויה.

יום 8 נגויה – האקונה

היום ניסע לכיוון האקונה. עיר המעיינות החמים של יפן מהמאה ה-9 לספירה. נטייל בין אתריה ברגל וברכב. ונשוט באגם אשי. ( יש לקחת בחשבון שהשנה הייתה פעילות וולקנית באזור מה שפגעה בחלק מהיכולת לבקר בכל האתרים ) נבקר במוזיאון הפתוח מהיפים והמרשימים ביפן, בו מוצגים פסלים מודרניים השזורים בנוף הטבע שמסביב. לינה: האקונה, מלון ראיוקן בסגנון יפני.

יום 9 האקונה – קאמקורה – טוקיו

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל עיירת החוף קאמקורה, שהיתה בעבר, בזמן שלטונם של חלק מהשוגונים, בירה מחליפה לטוקיו. נבקר בגנים, במקדשים ובארמונות שבעיר. נמשיך לטוקיו והאזור הראשון שבו נבקר הוא אודיאבה, ממנו ניתן לצפות בתצפית מרהיבה על העיר. לינה: טוקיו.

טיול מאורגן ליפן

טיול מאורגן ליפן

ימים 10-11 טוקיו

טוקיו, עיר הבירה של יפן, מהווה את המרכז התרבותי והכלכלי של המדינה. זוהי עיר קוסמופוליטית, עם גורדי שחקים, ברים ומועדונים, מרכזי קניות גדולים ומאידך ספוגה בהיסטוריה ומסורת, בתי תפילה ואוכל מסורתי. נקדיש יומיים לביקור בעיר ובין היתר נבקר בגני ארמון הקיסר, באסקוסה, ניכנס דרך שער ה"מון" הענק המפורסם לאזור המקדש שמשני צדיו, נוכל ליהנות מדוכני מזכרות אותנטיים. נמשיך לפארקueno  – הפארק הציבורי הראשון של טוקיו, עם ריכוז של מוזאונים וגלריות. נבקר גם בשוק הדגים ובעוד נקודות ציון רבות ומעניינות בעיר. יום אחד מהימים הללו יתנהל בתחבורה ציבורית. לינה: טוקיו.

יום 12 טוקיו – ניקו – טוקיו

ארוחת בוקר במלון ואחריה ניסע לניקו, הנמצאת צפונית לטוקיו. נבקר במוזלאום טושיגו ובמקדשי העיר הנהדרים, המגולפים בצורות של חיות וציפורים. נבקר גם באגם צ'וזנג'י הנמצא בדרך. נחזור לטוקיו לעת ערב. לינה: טוקיו.

ימים 13 -14 טוקיו – נתב"ג

העברה לשדה התעופה וטיסה ארצה דרך אירופה. נחיתה בלילה שבין יום 13 ל-14.

מחיר הטיול לאדם בחדר זוגי:  5995 $ (מבוסס על 15 משלמים לפחות)

תוספת ליחיד בחדר: 590 $

המחיר לטיול מאורגן ביפן   כולל:

 • טיסות בינלאומיות: כמפורט בתוכנית
 • מיסי נמל (נכון לתאריך פרסום הטיול. שינוי במיסי הנמל ישפיע על המחיר הסופי)
 • לינה: במלונות בדרגת תיירות ראשונה
 • כלכלה: חצי פנסיון
 • תחבורה: אוטובוס בהתאם למסלול , שייט ונסיעה בשינקאנסן, ברכבת ומוניות
 • מדריך מקומי
 • דמי כניסה וסיורים באתרים: כמפורט בתוכנית
 • תשר: לנותני השירותים השונים בחו"ל עפ"י התוכנית המפורטת לרבות נהגים ומדריכים.

מחיר הטיול אינו כולל

 • ביטוח נסיעות ומטען
 • הוצאות אישיות
 • שתיה בארוחות הכלולות
 • ארוחות צהריים
  הערה חשובה לגבי שערי מטבע:
  המחיר לשירותי הקרקע מחושב לפי שער 1$ = 111 יין נכון לתאריך 11.17 כל שינוי משמעותי בשער היין לעומת ה $ עשוי לשנות את מחיר הטיול
  .

המלונות בטיול

קיוטו:

https://www.agoda.com/he-il/vessel-hotel-campana-kyoto-gojo/hotel/kyoto-jp.html?cid=-148

הירושימה:

http://www.rihga.com/hiroshima

אוקיאמה:

https://granvia-oka.co.jp/english/

נגויה:

http://www.daiwaroynethotelnagoyashinkansenguchi.com/en-gb/

האקונה:

http://www.princehotels.com/yunohana/

טוקיו:

http://www.grandpalace.co.jp/english/

תנאי ביטול

 • עד חודשיים לפני היציאה לטיול אין דמי ביטול
 • 60-31 ימי עסקים לפני היציאה 500 $  לאדם
 • 30-21 ימי עסקים לפני היציאה $ 1880  לאדם
 • 20-14 ימי עסקים לפני היציאה 2550 $ לאדם
 • 13-7 ימי עסקים לפני היציאה 4300 $ לאדם
 • מ-6 ימי עסקים לפני היציאה דמי ביטול מלאים

* מניין הימים לפי ימי העבודה בארץ ימים א-ה' (לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג)

ביטוח ביטול נסיעה – טלפון אחד יכול לחסוך לך המון כסף !!!

אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". אפשר לסדר ביטוח בריאות התקף מחצי שנה לפני תאריך היציאה לטיול. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. התשלום בכל מקרה מחושב על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום הזמנת הביטוח מחברת הביטוח.

לתשומת לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע המלא המפורט בפוליסת הביטוח.

כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון  המופיע בפוליסה שבידיכם.

אל תדחה אפילו ביום !!! עם ההרשמה רכוש לך ביטוח בריאות לחו"ל !!! אחרת אתה חשוף לדמי ביטול ללא הגנה !!! ביטוח כזה אפשר לעשות גם במשרדנו.

רישום, תאריך גביה , דמי קדימה ואפשרויות תשלום

ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח למרכז ההזמנות בפקס או בדוא"ל (מהאתר ) ולוודא טלפונית שאכן הגיע. אין לראות במשלוח הטופס אישור להרשמה ללא אישור קבלתו בטלפון.

עם קליטת טופס הרישום תיגבה מקדמה על סך 500 דולר המהווה חלק ממחיר הטיול הסופי.

יתרת התשלום תיגבה עד 45 יום לפני היציאה לטיול.

(תנאי הביטול למטה הם ההסכם בין המטיילים לחברה, ללא קשר לגובה המקדמה המשולמת עם קבלת טופס הרישום). על טופס הרישום יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות:

 • באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית. יש לציין את מס' הכרטיס לחיוב לרבות 3 הספרות שבגב הכרטיס .
 • בתשלום מזומן שקלי, מזומן מט"חי או בהעברה בנקאית בתשלום אחד. במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום – לרבות 3 הספרות בגב הכרטיס.

הערה: אם לא יצוין על טופס הרישום אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים שווים ללא ריבית.

הבהרות טיול מאורגן ליפן

דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל . כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול כגון ויזה ותשלומים לא חוזרים אחרים. ההחזר יעשה בערכי המט"ח ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול.

ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב ביום מסירת ההודעה.

** ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס עבור בריזה, למספר  03-5440055

או מייל : info@breeza.co.il המאשר את ביטול הטיול .

מחובת המטייל לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל לביטול !!

נא לוודא שהדרכון בתוקף לחצי שנה לפחות מיום הכניסה  

הטבות נוסע מתמיד בחברות התעופה

אין ביכולתנו להבטיח מראש הטבות בכרטיסי טיסה קבוצתיים (נקודות נוסע מתמיד, בונוסים וכד') המוצעים  על ידי חברות התעופה ליעדים שונים. באחריות המטייל לבדוק מראש אפשרות קבלת הטבות לגבי טיול ספציפי.

מועד התשלום וכרטוס קבוצתי / עליות מחירים ברגע האחרון ב טיול מאורגן ליפן

כרטוס הקבוצה נעשה לאחר סגירת ההרשמה לטיול ולא במועד שליחת טופס ההרשמה. הכרטוס הקבוצתי הוא תנאי לקבלת מחיר קבוצתי לטיסות. הכרטוס מתבצע לכל אנשי הקבוצה יחד במועד הגביה של דמי הטיול הנקבע על ידי החברה ועל פי צרכי הטיול. במועד התשלום יקבע שער השקל מול שערי מט"ח ואין לשנותו בדיעבד. מחיריהם הסופיים של היטלי הדלק ומסי הנמל מעודכנים במועד הכרטוס הקבוצתי. בריזה מחליטה מראש אם לציין במסלול הטיול את מחיר מסי הנמל והדלק (בטיסות סדירות) עליהם התבסס תמחור הטיול, או לא לציין זאת. במקרים בהם חלה התייקרות ובעקבותיה תוספת למחיר, מתחייבת בריזה לתת הסבר לכך.

מקומות ישיבה מוזמנים מראש ופיצול מהקבוצה

אין אפשרות לבחור מקומות ישיבה על המטוס במסגרת כירטוס קבוצתי, מראש. שלא כבכירטוס אינדיבידואלי, בו יכול הסוכן לבחור מקומות ישיבה במקרים רבים, בקבוצות לא ניתן. על המטיילים לדעת זאת ולהימנע בכך מאכזבות….

יש שני דברים שאפשר לעשות להמנע מפיצול זוגות בישיבה וכד':

1 –  להזמין באתר חברת התעופה הספציפית מקום ישיבה באינטרנט, אם יש אפשרות כזו בחברת

התעופה, בדרך כלל החל מ-24 שעות לפני הטיסה.

2  –  הושבה מוקדמת מ- 24 שעות לפני ההמראה כרוכה ברוב המקרים בתוספת תשלום.

התוספת משתנה מחברת תעופה אחת לשניה, בכל מקרה בריזה אינה מממנת הושבה כזו !!!

3 –  בזמן קבלת כרטיס העליה למטוס לוודא בדסק עצמו שקיבלתם כרטיסים צמודים בישיבה, לא לוותר !!

פיצול הקבוצה: ברוב המקרים, פיצול מטיסות הקבוצה כרוך בתוספת תשלום (דיוויד).

ציוות חדרים לטיול – חדר למטייל בודד

למטיילים המגיעים ללא בני/ בנות זוג ומבקשים לשהות בחדר זוגי עם מטייל נוסף ינתן פרק זמן סביר למציאת בן/ בת זוג על ידי החברה, אבל זכותו של מטייל לקבוע כתנאי את יציאתו לטיול במציאת  "פרטנר" לחדר הזוגי.

לחדר לבודד (סינגל ) יש תמיד עלות נוספת וברוב בתי המלון החדר הזה גם קטן מחדר זוגי . אין לבריזה כל התחיבות לתת חדר למטייל בודד שיהיה זהה לחדר זוגי.

חיסונים

על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה למשרד הבריאות כדי לקבוע תור ללשכת הבריאות המחוזיות באזור מגוריך:

מס' הטלפון בכל רחבי הארץ – 5400*

לתשומת לבכם

 • בריזה אינה אחראית לשינויים בלוח הטיסות ותעדכן את מסלול הטיול בהתאם ככל האפשר מראש.
 • למדריך הטיול שמורות הן הזכות והן החובה לערוך שינויים במסלול הטיול לפי הבנתו, ובלבד שהדבר ישרת את טובת הנוסעים ורווחתם.
 • הטיול מותנה במינימום משתתפים. במידה ותחליט חברתנו לבטל את הטיול בשל מיעוט נרשמים, יוחזר הכסף לנרשמים במלואו באופן בו הוא התקבל מלכתחילה.

 

ליצירת קשר לחץ כאן!

 

בברכת טיול נעים מצוות בריזה!