טיול מאורגן ליפן – פריחת הדובדבן

‏‏‏לטיול ביפן אי-אפשר להתכונן. הכל בה כל-כך אחר ושונה, עד שלא משנה איזה ספר תקראו על יפן, או איזה סרט תראו, המפגש האמיתי איתה – מובטח שישאיר אתכם מופתעים. הטכנולוגיה המתקדמת – מרכזי העסקים השוקקים, הרכבות המהירות, מרכזי-הקניות מנקרי-העיניים, היפנים עצמם – קפדניים ומנומסים מחד, ומאידך -משולחי רסן לחלוטין לאחר בילוי ספוג-אלכוהול בבר מקומי, הגיישות היפהפיות, מקדשי הזן הנפלאים, הנופים הגעשיים, כל אלה חוברים יחד לטיול המאורגן ביפן שרשמיו ישארו חקוקים אצלכם עוד תקופה ארוכה לאחר החזרה הביתה.

מעטות מבין מדינות העולם המודרני אינן מושפעים מהרעיונות, התרבות והכלכלה היפנים, ועדיין היא נחשבת לחידה: מערבית, אך שונה ממדינות המערב; אסייתית, אך שונה מכל חברה אסייתית אחרת. מדינה שבה המסורת והמודרניזציה דרות בכפיפה אחת לאורך כל השנים: שינטו וזן מצד אחד, ושיא הטכנולוגיה מצד שני.

יפן מורכבת בעיקר מארבעה איים:  הונשו, שיקוקו, קיושו והיקאידו. הונשו הוא האי הגדול, בו מתרכזים רוב האתרים החשובים, ובו נבקר.

מסלול הטיול

ימים 1-2  תל אביב – אוסקה – נארה – קיוטו
נצא מנתב"ג בטיסה לא ישירה אל אוסקה. העירש היא המרכז הפיננסי של יפן. נגיע בבוקר המחרת וניסע לבקר בעיר נארה הבירה הקבועה הראשונה של יפן. העיר, שנוסדה בשנת 710 מהווה עד היום עדות לכוחם של הנזירים הבודהיסטיים בתרבות היפנית. העיר ידועה במקדש טודאיג'י, מקדש הבנוי עץ שהוא כנראה מבנה העץ הגדול בעולם. המקדש הוא בית לפסל הבודהה הגדול ביפן. לאחר מכן ניסע אל מלוננו בקיוטו.

ארוחת ערב ולינה: קיוטו.

ימים 4-3  קיוטו  המעטירה

קיטוט היא הבירה התרבותית של יפן המודרנית. נקדיש לעיר יומיים ובמהלכם נסייר ונבקר, בין היתר במקדש הזהב, מקדש ריואנג'י עם גן האבנים, טירת ניג'ו שוק ניקישי ועוד. נלך לאורך "דרך הפילוסופים" אל המקדש הידוע כ"מקדש הכסף". מקדש נוסף בו נבקר הוא מקדש הייאן שבו יש גן מפורסם הכולל גם מוזיאון למלאכות יד מסורתיות. מקיטוט גם נצא אל העיירה ארשיאמה, ונטייל ביער קני במבוק מיוחד. בקיוטו גפ נפגוש את היפנים אוהבי ישראל בבית שלום.

ארוחת ערב ולינה: קיוטו.

טיול מאורגן ליפן

 

 

יום 5 קיוטו –הירושימה ברכבת מהירה –מיאג'ימה

תחנתנו הבאה תהיה הירושימה, אליה נגיע באחד מאמצעי התחבורה הייחודיים של יפן, רכבת השינקסאן, הרכבת המהירה ביותר בעולם. עם ההגעה להירושימה נשוט לאי מיאג'ימה, אחד מאתרי הנוף היותר מרשימים וידועים ביפן. נשוב בשייט להירושימה וניסע למלוננו בעיר.

ארוחת ערב ולינה: הירושימה

יום 6  הירושימה –-אוקיאמה – קוראשיקי

את הבוקר נקדיש לביקור ב"פארק השלום" ובו מוזיאון המנציח את הטלת הפצצה האטומית על הירושימה, ארוע החקוק בתודעה העולמית עד היום. תחנתנו הבאה תהיה אוקימה, הנקראת "עיר האסמים", בה נבקר בגן קורקואן, אחד מהיפים שבגני יפן.

נמשיך אל קוראשיקי, עיר מסחר שהוקמה בתקופת שושלת אדו. העיר נקראת גם "עיר המחסנים". נטייל ברובע הישן, ונראה את המחסנים שהעניקו לעיר את שמה וכיום משמשים למטרות שונות ומגוונות.

ארוחת ערב ולינה: אוקיאמה.

טיול מאורגן ליפן

יום 7 אוקאימה – נאושימה – נגויה

נשוט אל האי נאושימה, אי מיוחד הנמצא בים יפן הפנימי. אי הדייגים הזה הפך לאי שכולו אומנות ואנו נבקר במוזיאונים שהוקמו בו ובפרויקט בנייה מיוחד ואקולוגי. זהו המקום ללמוד על החיבור הנפלא שבין אמנות לטבע ביפן. נפליג חזרה אל העיר אונו וממנה ניסע אל אוקיאמה, כדי לעלות על רכבת מהירה אל נגויה.

ארוחת ערב ולינה: נגויה

יום 8 נגויה – האקונה

לאחר ארוחת בוקר ניסע אל האקונה, עיר הידועה בתופעות הוולקניות שסביבה. נטייל בעמק הרתיחה- אווקו דאני ואחר כך ניסע לאגם אשי, שם נצא לשייט על האגם. זהו המקום ממנו ניתן להשקיף על הר פוג'י ואם מזג האוויר בהיר – נוכל לראות אותו. נבקר בשער הביקורת – סקי-שו. בתוכנית גם ביקור במוזיאון הפתוח של האקונה, שהוא פארק הפיסול הראשון ביפן.

ארוחת ערב ולינה: מלון בסגנון ראיוקן יפני, האקונה

טיול מאורגן ליפן

יום 9 האקונה – קאמקורה – טוקיו

אנחנו בדרך אל תחנתנו האחרונה – טוקיו. היום נבקר בעיירת החוף קאמקורה, שלפני מאות שנים שימשה שבירה מחליפה לטוקיו. נבקר בעיר היפה שבה מקדשים, ארמונות וגנים. נמשיך אל טוקיו ונבקר באי אודיאבה, רובע בילוי ועסקים שניבנה על אי מלאכותי.

ארוחת ערב ולינה: טוקיו

ימים 10-11 טוקיו (גם בתחבורה ציבורית)

נבלה יומיים מלאים בטוקיו, בירת יפן. בין המקומות אותם נראה: מוזיאון "אדו", המוזיאון להיסטוריה של העיר, מקדש אסאקוסה, המקדש הבודהיסטי החשוב ביותר בעיר, פארק וונו – פארק ציבורי בלב העיר המשמש תחנת מעבר לציפורים נודדות. עוד נבקר במקדש מייג'י – הקיסר המיתולוגי של יפן, מקדש השינטו החשוב ביותר בטוקיו. בימים אלו גם נטייל בשוק הססגוני שבוונו ובאקיהברה, רובע חנויות החשמל. נמשיך לשדירת אומוטסנדו – השדרה החמישית של טוקיו ואל רובע שיבויה התוסס. ברובע שינג'וקו, אחד הרובעים התוססים והמרשימים בעיר, נצפה בגורדי השחקים, בפארק המפורסם ובחנויות הענק של הרובע. נסיים בביקור ברובע גינזה.

ארוחת ערב ולינה: טוקיו.

יום 12 טוקיו – ניקו – טוקיו

היום ניסע לניקו, השוכנת כ-140 ק"מ צפונית לטוקיו, בלב אזור הררי ומיוער עם אווירה רוחנית עמוקה. במקום התיישבו במאה השמינית נזירים ובמקום התפתחו מנזרים ומקדשים. נבקר במקדש טושוגו בו קבור השוגון הראשון אשר איחד את יפן בתחילת המאה ה-17. נבקר במקדש ונתרשם מגילופי העץ המפוארים. ניסע בדרך מפותלת לראות את מפל קגון ואת אגם צ'וזנג'י שנוצר כתוצאה מהתפרצות געשית של ההר ננטאי. נחזור למלוננו בטוקיו.

ארוחת ערב ולינה: טוקיו

טיול מאורגן ליפן

ימים 13 -14 טוקיו – נתב"ג

לפי שעת הטיסה העברה לשדה התעופה לטיסה לא ישירה אל ישראל.

מחיר הטיול לאדם בחדר זוגי:  5980$ (מבוסס על 15 משלמים לפחות)

תוספת ליחיד בחדר: 870$

המחיר  כולל

 • טיסות בינלאומיות: כמפורט בתוכנית
 • מיסי נמל (נכון לתאריך פרסום הטיול. שינוי במיסי הנמל ישפיע על המחיר הסופי)
 • לינה: במלונות בדרגת תיירות ראשונה
 • כלכלה: חצי פנסיון
 • תחבורה: אוטובוס בהתאם למסלול , שייט ונסיעה בשינקאנסן, ברכבת ומוניות
 • מדריך מקומי
 • דמי כניסה וסיורים באתרים: כמפורט בתוכנית
 • תשר: לנותני השירותים השונים בחו"ל עפ"י התוכנית המפורטת לרבות נהגים ומדריכים.

מחיר הטיול אינו כולל

 • ביטוח נסיעות ומטען
 • הוצאות אישיות
 • שתיה בארוחות הכלולות
 • ארוחות צהריים
  הערה חשובה לגבי שערי מטבע: המחיר לשירותי הקרקע מחושב לפי שער 1$ = 111 יין נכון לתאריך  27.11.17 כל שינוי משמעותי בשער היין לעומת ה $ עשוי לשנות את מחיר הטיול.

המלונות בטיול

קיוטו:

https://www.agoda.com/he-il/vessel-hotel-campana-kyoto-gojo/hotel/kyoto-jp.html?cid=-148

הירושימה:

http://www.rihga.com/hiroshima

אוקיאמה:

https://granvia-oka.co.jp/english/

נגויה:

http://www.daiwaroynethotelnagoyashinkansenguchi.com/en-gb/

האקונה:

http://www.princehotels.com/yunohana/

טוקיו:

http://www.grandpalace.co.jp/english/

תנאי ביטול

 • עד חודשיים לפני היציאה לטיול אין דמי ביטול
 • 60-31 ימי עסקים לפני היציאה 500 $  לאדם
 • 30-21 ימי עסקים לפני היציאה              $ 1880  לאדם
 • 20-14 ימי עסקים לפני היציאה 2550 $ לאדם
 • 13-7 ימי עסקים לפני היציאה 4300 $ לאדם
 • מ-6 ימי עסקים לפני היציאה דמי ביטול מלאים

* מניין הימים לפי ימי העבודה בארץ ימים א-ה' (לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג)

ביטוח ביטול נסיעה – טלפון אחד יכול לחסוך לך המון כסף !!!

אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". אפשר לסדר ביטוח בריאות התקף מחצי שנה לפני תאריך היציאה לטיול. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. התשלום בכל מקרה מחושב על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום הזמנת הביטוח מחברת הביטוח.

לתשומת לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע המלא המפורט בפוליסת הביטוח.

כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון  המופיע בפוליסה שבידיכם.

אל תדחה אפילו ביום !!! עם ההרשמה רכוש לך ביטוח בריאות לחו"ל !!! אחרת אתה חשוף לדמי ביטול ללא הגנה !!! ביטוח כזה אפשר לעשות גם במשרדנו.

רישום, תאריך גביה , דמי קדימה ואפשרויות תשלום

ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח למרכז ההזמנות בפקס או בדוא"ל (מהאתר ) ולוודא טלפונית שאכן הגיע. אין לראות במשלוח הטופס אישור להרשמה ללא אישור קבלתו בטלפון.

עם קליטת טופס הרישום תיגבה מקדמה על סך 500 דולר המהווה חלק ממחיר הטיול הסופי.

יתרת התשלום תיגבה עד 45 יום לפני היציאה לטיול.

(תנאי הביטול למטה הם ההסכם בין המטיילים לחברה, ללא קשר לגובה המקדמה המשולמת עם קבלת טופס הרישום). על טופס הרישום יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות:

 • באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית.  יש לציין את מס' הכרטיס לחיוב לרבות 3 הספרות שבגב הכרטיס .
 • בתשלום מזומן שקלי, מזומן מט"חי או בהעברה בנקאית בתשלום אחד. במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום – לרבות 3 הספרות בגב הכרטיס.  

הערה: אם לא יצוין על טופס הרישום אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים שווים ללא ריבית.

הבהרות

דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל . כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול כגון ויזה ותשלומים לא חוזרים אחרים. ההחזר יעשה בערכי המט"ח ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול.

ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב ביום מסירת ההודעה.

** ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס עבור בריזה, למספר  03-5440055  

   או מייל : info@breeza.co.il המאשר את ביטול הטיול .

מחובת המטייל לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל לביטול !!

נא לוודא שהדרכון בתוקף לחצי שנה לפחות מיום הכניסה   

הטבות נוסע מתמיד בחברות התעופה

אין ביכולתנו להבטיח מראש הטבות בכרטיסי טיסה קבוצתיים (נקודות נוסע מתמיד, בונוסים וכד') המוצעים  על ידי חברות התעופה ליעדים שונים. באחריות המטייל לבדוק מראש אפשרות קבלת הטבות לגבי טיול ספציפי.

מועד התשלום וכרטוס קבוצתי / עליות מחירים ברגע האחרון

כרטוס הקבוצה נעשה לאחר סגירת ההרשמה לטיול ולא במועד שליחת טופס ההרשמה. הכרטוס הקבוצתי הוא תנאי לקבלת מחיר קבוצתי לטיסות. הכרטוס מתבצע לכל אנשי הקבוצה יחד במועד הגביה של דמי הטיול הנקבע על ידי החברה ועל פי צרכי הטיול. במועד התשלום יקבע שער השקל מול שערי מט"ח ואין לשנותו בדיעבד. מחיריהם הסופיים של היטלי הדלק ומסי הנמל מעודכנים במועד הכרטוס הקבוצתי. בריזה מחליטה מראש אם לציין במסלול הטיול את מחיר מסי הנמל והדלק (בטיסות סדירות) עליהם התבסס תמחור הטיול, או לא לציין זאת. במקרים בהם חלה התייקרות ובעקבותיה תוספת למחיר, מתחייבת בריזה לתת הסבר לכך.

מקומות ישיבה מוזמנים מראש ופיצול מהקבוצה

אין אפשרות לבחור מקומות ישיבה על המטוס במסגרת כירטוס קבוצתי, מראש. שלא כבכירטוס אינדיבידואלי, בו יכול הסוכן לבחור מקומות ישיבה במקרים רבים, בקבוצות לא ניתן. על המטיילים לדעת זאת ולהימנע בכך מאכזבות….

יש שני דברים שאפשר לעשות להמנע מפיצול זוגות בישיבה וכד':

1 –  להזמין באתר חברת התעופה הספציפית מקום ישיבה באינטרנט, אם יש אפשרות כזו בחברת

      התעופה, בדרך כלל החל מ-24 שעות לפני הטיסה.

2  –  הושבה מוקדמת מ- 24 שעות לפני ההמראה כרוכה ברוב המקרים בתוספת תשלום.

      התוספת משתנה מחברת תעופה אחת לשניה, בכל מקרה בריזה אינה מממנת הושבה כזו !!!

3 –  בזמן קבלת כרטיס העליה למטוס לוודא בדסק עצמו שקיבלתם כרטיסים צמודים בישיבה, לא לוותר !!

 

פיצול הקבוצה: ברוב המקרים, פיצול מטיסות הקבוצה כרוך בתוספת תשלום (דיוויד).

 

ציוות חדרים לטיול – חדר למטייל בודד

למטיילים המגיעים ללא בני/ בנות זוג ומבקשים לשהות בחדר זוגי עם מטייל נוסף ינתן פרק זמן סביר למציאת בן/ בת זוג על ידי החברה, אבל זכותו של מטייל לקבוע כתנאי את יציאתו לטיול במציאת  "פרטנר" לחדר הזוגי.

לחדר לבודד (סינגל ) יש תמיד עלות נוספת וברוב בתי המלון החדר הזה גם קטן מחדר זוגי . אין לבריזה כל התחיבות לתת חדר למטייל בודד שיהיה זהה לחדר זוגי.

חיסונים

על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה למשרד הבריאות כדי לקבוע תור ללשכת הבריאות המחוזיות באזור מגוריך:

מס' הטלפון בכל רחבי הארץ – 5400*

לתשומת לבכם

 • בריזה אינה אחראית לשינויים בלוח הטיסות ותעדכן את מסלול הטיול בהתאם ככל האפשר מראש.
 • למדריך הטיול שמורות הן הזכות והן החובה לערוך שינויים במסלול הטיול לפי הבנתו, ובלבד שהדבר ישרת את טובת הנוסעים ורווחתם.
 • הטיול מותנה במינימום משתתפים. במידה ותחליט חברתנו לבטל את הטיול בשל מיעוט נרשמים, יוחזר הכסף לנרשמים במלואו באופן בו הוא התקבל מלכתחילה.

 

בברכת טיול נעים מצוות בריזה