טיול מאורגן לסרדיניה

טיול מאורגן לסרדיניה אל חגיגות הקרנבלים המסורתיים -8 ימים מקרנבל לקרנבל  – מיתוס ומסתורין עתיק יומין                 

מסלול הטיול לטיול מאורגן לסרדיניה :

 

יום 1 טיסה לסרדיניה – אלגרו

נמריא מנתב"ג דרך יעד ביניים באירופה ובטיסת המשך נגיע בשעות הבוקר המאוחרות לאלגרו (Alghero) שבסרדיניה. לאחר התארגנות, נתחיל בטיול בסיור באלגרו. נבקר באתרי העיר העתיקה, המכונה בפי המקומיים "ברצ'לונטה של סרדיניה", נראה את ההשפעה הספרדית החזקה ונשמע את השפה הקטלונית שעדיין מתנגנת ברחובות. נתרשם מ"מגדל היהודים", עדות לקהילה יהודית משגשגת, נראה את הקתדרלה המוקדשת למריה הקדושה ובסמוך לה, זכר לרובע היהודי של ערב גירוש ספרד. לבסוף, נבקר בנמל העתיק ונערוך היכרות עם טיילת החומות. ארוחת ערב ולינה באלגרו.

יום 2  בוסה – הקרנבל בגאבוי -טיול מאורגן לסרדיניה

בשעות הבוקר, כשהעיר עוד מתעוררת לבוקר חדש, ניסע דרומה לעבר בוסה, עיר ימי ביניימית ציורית, הבנויה ליד הנהר . נראה את המרכז הבארוקי היפה ונצפה אל המבצר המרשים מהמאה ה-12 הצופה על עיקול הנהר. נטפס בין סמטאות העיירה בתקוה לראות את הנשים המקומיות היושבות בפתחי הבתים ועוסקות בעבודות רקמה מסורתית. בתום הביקור,נמשיך לפנים האי לעבר גאבוי, כפר הממוקם במרומי רכס ג'נרג'נטו אשר בלב סרדיניה. בשעת בין ערביים, כאשר השמש עומדת לשקוע על הכיכר המרכזית בכפר ההררי, קולות תופים רועמים נשמעים ואל הכיכר מרוצפת האבנים נוהרים מן הסמטאות הסמוכות עוד ועוד אנשים לבושים ברדסים כהים בפנים מושחרות בפיח או מכוסות במסיכות. נסחף בין המוני החוגגים את היין החדש מהבציר האחרון ואת גירוש הרוחות הרעות לקראת בוא האביב. בתום החגיגות, נגיע למלוננו במקום ונמשיך לחגוג עם ארוחת ערב טיפוסית המלווה בפולקלור ייחודי. לינה בגאבוי.

טיול מאורגן לסרדיניה

טיול מאורגן לסרדיניה

יום 3 טיול ג'יפים בהרי ברבג'יה

היום יוקדש לאזור הברבבג'יה, אזור הררי שומם המשתרע במרחבים של רכס הרי הגנרג'נטו. על מנת להכיר מקרוב את תושבי ההרים ואת מנהגיהם, נטייל בג'יפים בשטח ההררי של הרי הברברג'יה, אותו אזור מבודד שהצליח להתנגד לכיבוש הרומאי ולשמור על מסורת ייחודית מימי הנוראגים. החיספוס של השטח עולה בקנה אחד עם החיספוס של תושבי האזור, למרות העובדה כי מדובר באיזור שבו יש את הריכוז הגבוה ביותר בעולם של גברים שעברו את גיל 100. בתום הטיול בטבע, שיכורים מ"אוויר הרים צלול כיין", נחזור למלון לארוחת ערב ולינה בגאבוי.

יום 4 הנוראג בסנטה קריסטינה, האתר הארכיאולוגי של תארוס, ביקור במוזיאון של קאברס

הבוקר, נעזוב את אזור הברבג'יה והיום יוקדש להיכרות עם התרבות הסרדית לאורך השנים באזור הדרום. נתחיל בביקור באתר הנוראגי של סנטה קריסטינה הממוקם על רמת הבזלת של אבסנטה ובו ממצאים מתקופות שונות: מבנה נוראגי המורכב מחדרים שונים, חלל  פולחן תת-קרקעי ושרידי בתי מגורים של כהני הדת הפזורים בשטח. משם נמשיך לביקור באתר הארכיאולוגי של תארוס בו נוכל להתפעל מנמל עתיק מהתקופה פיניקית ושרידי מקדש רומי, המצביעים על חשיבותו של הנמל לאורך ההיסטוריה של סרדיניה.

נשלים את התמונה ההיסטורית של האי, בביקור במוזיאון הארכיאולוגי בקאברס אשר מוצגים בו ממצאים מהתקופה הנוראגית ומהתקופות המאוחרות יותר. לקראת ערב, נגיע למלון לארוחת ערב ולינה. לינה באוריסטנו.

יום 5  אוריסטנו: חגיגות הסרטיגליה

כל שנה, בתקופת הקרנבל, העיר אוריסטנו לובשת בגדי חג ומחייה מסורת מסתורית מימי הביניים של אבירים רכובים על סוסים מקושטים, לבושי תחפושות צבעוניות ועוטי מסיכות לבנות: כל זאת ועוד לשם חגיגות הסרטיגליה. החגיגות מתחילות ב"הלבשת הסו קומפונידורי", מלך הסרטיגליה, ממשיכות במירוץ סוסים ססגוני ומסתיימות בתהלוכה של כל המשתתפים בפני הקהל. נשתתף כמובן בחגיגות, נצפה במופעים השונים ולקראת ערב נחזור למלוננו לארוחת ערב ולינה באוריסטנו.

טיול מאורגן לסרדיניה

טיול מאורגן לסרדיניה

יום 6  קליירי – נוראג סו נורקסי

היום יוקדש לאזור קליירי, בירת סרדיניה. נבקר בעיר הגדולה הבנויה על שבע גבעות (בדומה לערים רומא, איסטנבול וליסבון). העיר העתיקה השתרעה על גבעה שבראשה נבנה מבצר שהגן על מוסדות השלטון (מהמאה ה-13). לאחר הסיור המודרך במקום, ניסע בדרך נוף הררית, בין כפרים המשמרים מסורות קדומות של מלחמות בשלטון ושמירה על הכבוד המשפחתי. נגיע לכפר ברומיני (Barumini)  בו נחשף מבנה אבן גדול ומרשים סו-נורקסי Su Nuraxi) ). תהיה זו הזדמנות להתרשם ולנסות להבין את התופעה הייחודית לאי סרדיניה – "התרבות הנוראגית"; 7000 מבנים פזורים באי ובתוכם נמצאו מבני מגורים שבהם כלי מתכת מעובדים ברמה גבוהה. ראשיתם באלף השני לפני הספירה ואחדים המשיכו להיות בשימוש עד התקופה הרומית. בתום הביקור, נחזור למלון באוריסטנו.

יום 7 מאמוידה ופסטיבל המסכות

בשעות הבוקר ניסע לכפר ממויאדה, בו מתקיים מידי שנה פסטיבל מסכות מיוחד במינו. נבקר במוזיאון המסכות הים-תיכוני המעניין, נפגוש באמן שיסביר לנו אודות הכנת המסכות. כמו כן, נבקר במאפיה טיפוסית ונצפה בהכנת לחם מקומי  – "קרסאו" – שהוכן בעבר עבור רועי הצאן היוצאים עם העדרים להרים הגבוהים. באחר הצהריים, יתחילו חגיגות פסטיבל המסכות שבמהלכן החוגגים מתהלכים בריקודים ברחובות העיר מצוידים במסכות אימתניות ופעמונים הקשורים על גבם. חוויה עוצרת נשימה של מראות וצלילים מעולם אחר! ארוחת ערב ולינה באולביה.

טיול מאורגן לסרדיניה

טיול מאורגן לסרדיניה

יום 8 טיול מאורגן לסרדיניה :

בדרך חזרה לחוף המערבי, ניסע ביער עצי אלון השעם ונעצור לביקור במוזיאון בו נלמד על התהליך הארוך, החל מגידול העצים, דרך קילוף הקליפה ועד יצירת המוצרים השונים. תעשיית השעם אינו גדול בסרדיניה ושמר על אופיו המסורתי בתרבות המקומית. בהתאם לשעת הטיסה, נגיע לאלגרו, ולקראת ערב ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה, דרך יעד ביניים באירופה.

(*) הערה: ייתכנו שינויים  בסדר הביקורים

(**) ייתכן ביטול שייטים בהתאם לתנאי מזג האוויר והים

תחרות צילום בטיול טיול מאורגן לסרדיניה של בריזה: אנא שלחו צילומים טובים לתחרות. הזוכה בצילום המוצלח יזכה לפרס והתמונה תפורסם עם קרדיט למנצח. הכינו מצלמות !!!

המחירים לטיול מאורגן לסרדיניה : 
המחיר למטייל בחדר זוגי  1975 יורו
תוספת לחדר ליחיד          350   יורו

המחיר מבוסס על מינימום : 20 מטיילים

המחיר לטיול מאורגן לסרדיניה כולל:

 • טיסות:  : טיסות בינלאומיות סדירות דרך יעד ביניים לסרדיניה וחזרה
 • מלונות: ברמת תיירות טובה
 • כלכלה: על בסיס חצי פנסיון.
 • מופעי פולקלור.
 • תחבורה: נסיעות והעברות באוטובוס מיוחד לתיירים, נח וממוזג לאורך כל הטיול. כלי תחבורה אחרים (כלי שיט, מעבורות ,רכבות זעירות וכיו"ב) לפי התוכנית.
 • ביקורים וכניסות: ביקורים וכניסות לכל האתרים על פי התוכנית המפורטת. כניסות בתשלום הכלולות במחיר- לפי הפרוט בנספח להצעה.
 • בילוי: ערב פולקלור.
 • הדרכה: יעל הרמלין ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית כנדרש
 • מיסי נמל והיטלי דלק בנתב"ג ובחו"ל כ- 300 דולר מעודכנים נכון ליום הגשת ההצעה. ייתכנו שינויים והמחיר הסופי ייקבע ע"י חברות התעופה במועד קבלת כירטוס הטיסה ובסמוך למועדי יציאת הטיול.
 • תשר לכל נותני השירותים בחו"ל (כולל סבלות).
 • מערכת שמע אישית לכל מטייל.
 • מפגש קבוצה לפני הטיול.

המחירים לטיול מאורגן לסרדיניה אינם כוללים:

 • עדכון למיסי דלק ומיסי נמל – ראו הערה בסעיף "המחירים כוללים" תחת תת סעיף "כללי".
 • מסמכים-  הוצאת דרכון ו/או הארכת תוקפו. על  הדרכון להיות בתוקף חצי שנה מיום היציאה.
 • ביטוח נסיעות רפואי ומטען סטנדרטי או מורחב וכן והטסה רפואית.
 • ארוחות שאינן כלולות
 • שתיה בארוחות המוזמנות
 • הוצאות בעלות אופי אישי

רישום, אפשרויות תשלום ודמי קדימה בטיול מאורגן לסרדיניה :
ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח למרכז ההזמנות בפקס או בדוא"ל (מהאתר ) ולוודא טלפונית שאכן הגיע. אין לראות במשלוח הטופס אישור להרשמה ללא אישור קבלתו בטלפון.

עם קליטת טופס הרישום תיגבה מקדמה על סך 300 יורו ממחיר הטיול הסופי.

יתרת התשלום תיגבה החל מ- 30 יום לפני היציאה לטיול (ללא הודעה מוקדמת).

על טופס הרישום בטיול מאורגן לסרדיניה יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות:

 1. –        עד 3 תשלומים בכרטיסי אשראי, על פי שער העברות והמחאות גבוה ביום החיוב.
  בטופס ההרשמה, בין שאר הפרטים, יש למלא פרטי כרטיס אשראי. על סמך זה אנחנו מעבירים מקדמות לספקים בחו"ל. את חיוב כרטיסי האשראי בפועל אנחנו מבצעים כשבועיים לפני היציאה לטיול, אלא אם תבקש/י מועד אחר, לפני חיוב הקבוצה.
  2 –   למבקשים תשלומים: התשלום הראשון ירד במועד חיוב חשבונך הסמוך למועד חיוב הכרטיס על ידינו.
  כל התשלומים ירדו בסכום שקלי שווה, על פי שער העברות גבוה ביום חיוב הכרטיס על ידינו.

3 –    בתשלום מזומן שקלי, מזומן מט"חי או בהעברה בנקאית בתשלום אחד. במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום – לרבות 3 הספרות בגב הכרטיס.
4 –  אפשרי התשלום בצ'קים דחויים

טיול מאורגן לסרדיניה- ***הערה : אם לא יצוין על טופס הרישום ל טיול מאורגן לסרדיניה אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים
שווים ללא ריבית

שער היורו :  נקבע ביום החיוב בפועל לפי שער העברות והמחאות גבוה

** בכל מקרה בטיול מאורגן לסרדיניה יוסדרו כל התשלומים לפני היציאה **

ביטולים בטיול מאורגן לסרדיניה:

המבטל השתתפותו מיום ההרשמה עד 61 ימי עבודה ממועד היציאה, יחויב ב 57 יורו  דמי רישום
המבטל השתתפותו  60 עד 30 ימי עבודה  ממועד היציאה,  יחויב ב- 300 יורו
המבטל השתתפותו  29 עד 15 ימי עבודה ממועד היציאה,  יחויב ב-   875 יורו
המבטל השתתפותו בתוך  14 עד 4 ימי עבודה ממועד היציאה , יחויב ב- 1870 יורו
המבטל השתתפותו בתוך  3 ימי עבודה  ממועד היציאה , יחויב במלוא מחיר הטיול
ימי עבודה: א' -ה', לא כולל ימי ו', שבת, ערבי חג וחגים

ביטוח ביטול נסיעה – טלפון אחד יכול לחסוך לך המון כסף !!!

אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". דרכנו אפשר לרכוש  ביטוח בריאות התקף מיום רכישת הפוליסה (אפילו חצי שנה לפני היציאה) ועד יום לפני תאריך היציאה לטיול. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. מחיר הביטוח מחושב בכל מקרה על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום רכישת הביטוח מחברת הביטוח.

לתשומת לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע המלא המפורט בפוליסת הביטוח.

כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון  המופיע בפוליסה שבידיכם.

אל תדחה אפילו ביום !!! עם ההרשמה רכוש לך ביטוח בריאות לחו"ל !!! אחרת אתה חשוף לדמי ביטול ללא הגנה !!! ביטוח כזה אפשר לעשות גם במשרדנו.

הבהרות לגבי ביטולים בטיול מאורגן לסרדיניה
דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל . כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון ויזה ותשלומים לא חוזרים אחרים. ההחזר יעשה בערכי המט"ח  ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול).

ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות מייל או פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב יום מסירת ההודעה.

** ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס עבור בריזה,

לפקס מספר  03-5440055  או מייל : info@breeza.co.il המאשר את ביטול הטיול .
מחובת הלקוח לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל לביטול !!

מועד התשלום וכרטוס קבוצתי / עליות מחירים ברגע האחרון בטיול מאורגן לסרדיניה

כרטוס הקבוצה נעשה לאחר סגירת ההרשמה לטיול ולא במועד שליחת טופס ההרשמה. הכרטוס הקבוצתי הוא תנאי לקבלת מחיר קבוצתי לטיסות. הכרטוס מתבצע לכל אנשי הקבוצה יחד במועד הגביה של דמי הטיול הנקבע על ידי החברה ועל פי צרכי הטיול. במועד התשלום יקבע שער השקל מול שערי מט"ח ואין לשנותו בדיעבד. מחיריהם הסופיים של היטלי הדלק ומסי הנמל מעודכנים במועד הכרטוס הקבוצתי. בריזה מחליטה מראש אם לציין במסלול הטיול את מחיר מסי הנמל והדלק (בטיסות סדירות) עליהם התבסס תמחור הטיול, או לא לציין זאת. במקרים בהם חלה התייקרות ובעקבותיה תוספת למחיר, מתחייבת בריזה לתת הסבר לכך.

בטיול מאורגן לסרדיניה מקומות ישיבה מוזמנים מראש ופיצול מהקבוצה

אין אפשרות לבחור מקומות ישיבה על המטוס במסגרת כירטוס קבוצתי, מראש. שלא כבכירטוס אינדיבידואלי, בו יכול הסוכן לבחור מקומות ישיבה במקרים רבים, בקבוצות לא ניתן. על המטיילים לדעת זאת ולהימנע בכך מאכזבות…

יש שני דברים שאפשר לעשות להמנע מפיצול זוגות בישיבה וכד':

1 –  להזמין באתר חברת התעופה הספציפית מקום ישיבה באינטרנט, אם יש אפשרות כזו בחברת התעופה, בדרך כלל החל מ-24 שעות לפני הטיסה.

2 –  בזמן קבלת כרטיס העליה למטוס לוודא בדסק עצמו שקיבלתם כרטיסים צמודים בישיבה, לא לוותר !!

פיצול הקבוצה בטיול מאורגן לסרדיניה : ברוב המקרים, פיצול מטיסות הקבוצה כרוך בתוספת תשלום (divide).

הטבות נוסע מתמיד בחברות התעופה

אין ביכולתנו להבטיח מראש הטבות בכרטיסי טיסה קבוצתיים (נקודות נוסע מתמיד, בונוסים וכד') המוצעים  על ידי חברות התעופה ליעדים שונים. באחריות המטייל לבדוק מראש אפשרות קבלת הטבות לגבי טיול ספציפי.

ציוות חדרים לטיול – חדר למטייל בודד בטיול מאורגן לסרדיניה

למטיילים המגיעים ללא בני/ בנות זוג ומבקשים לשהות בחדר זוגי עם מטייל נוסף ינתן פרק זמן סביר למציאת בן/ בת זוג על ידי החברה, אבל זכותו של מטייל לקבוע כתנאי את יציאתו לטיול במציאת  "פרטנר" לחדר הזוגי.

לחדר לבודד (סינגל ) יש תמיד עלות נוספת וברוב בתי המלון החדר הזה גם קטן מחדר זוגי. אין לבריזה כל התחייבות לתת חדר למטייל בודד שיהיה זהה לחדר זוגי.

חיסונים 

על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה ללשכות הבריאות המחוזיות באזור מגוריך:

ירושלים –  רח' יפו 86                   02-5314811

תל אביב – רח' הארבעה 12       03-5684606

חיפה –     רח' פל"ים  15 א' – קרית הממשלה04-8633111

עפולה –   רח' ירושלים 4                 04-6099002

לתשומת לבכם -טיול מאורגן לסרדיניה :

 • בריזה אינה אחראית לשינויים בלוח הטיסות ותעדכן את מסלול הטיול בהתאם ככל האפשר מראש.
 • למדריך הטיול שמורות הן הזכות והן החובה לערוך שינויים במסלול הטיול לפי הבנתו, ובלבד שהדבר ישרת את טובת הנוסעים ורווחתם.
 • הטיול מותנה במינימום משתתפים. במידה ותחליט חברתנו לבטל את הטיול בשל מיעוט נרשמים, יוחזר הכסף לנרשמים במלואו באופן בו הוא התקבל מלכתחילה.

ליצירת קשר לחץ כאן!!

בברכת טיול נעים מצוות בריזה!