טיול מאורגן לסרי לנקה

טיול מאורגן לסרי לנקה 

* ארץ התה – 11 יום בסרילנקה-בריזהב        

הקדמה:

סרילנקה – או בשמה הקודם ציילון פותחת בפנינו עולם חדש בו אי טרופי יפה וקסום אשר נקלע בשנים האחרונות למשברים ועימותים אתניים–דתיים, מנהל מסכת חיים מיוחדת ועשירה. מרקו פולו הגדיר את סרי לנקה כאי הטוב ביותר בעולם בהשוואה לאיים דומים בגודלם. יש להניח שאחרי שהייה בסרי לנקה תוכלו להסכים עימו. זאת משום שבאי זה יש מהכל: אתרים שהוכרזו על ידי אונסק"ו כאתרי שימור מורשת עולמית דוגמת העיר פולונרואה, שמורות טבע  שנוסדו עוד בתקופת השלטון הבריטי, יערות גשם וחופי רחצה תכולים ועטורי דקלים. על כל אלה יש להוסיף את מטעי התה האדירים שהביאו לציילון את פרסומה, אנשים חביבים ואוכל טמילי נהדר.

טיול מאורגן לסרילנקה

טיול מאורגן לסרילנקה

מסלול הטיול מאורגן לסרילנקה: 

ימים 1 – 2  ת"א – איסטנבול  – קולומבו – נגומבו

טיסת לילה לאיסטנבול וטיסת המשך לקולומבו, בירת סרי לנקה אליה מגיעים אחה"צ ביום שלמחרת. נפגוש את הצוות שלנו בשדה התעופה וניסע אל נגומבו, עיירת חוף לא רחוק משדה התעופה.

ארוחת ערב ולינה: איזור נגומב

יום 3  קולומבו – פינאוולה – דמבולה – הברנה

השכם בבוקר ניסע לביקור בשוק הדגים בנוגומבו ומשם לאכול ארוחת בוקר. נמשיך לביקור בחוות הפילים – פינאוולה – בית מחסה לפילים צעירים שננטשו ברחבי סרי לנקה, ונצפה בהם בעת הרחצה בנהר. נמשיך לדמבולה ונבקר במקדש הסלע המכיל מערות שנחצבו במאה הראשונה לספירה ומשמשות עד היום כמקדש בודהיסטי פעיל. ניסע להברנה שם נלון 2 לילות.

לינה: הברהנה.

יום 4  סיגיריה – פולונרואה – מינרייה

בבוקר ניסע למבצר הסלע בסיגיריה – מבצר מלכותי מהמאה החמישית לספירה הבנוי על מונוליט ענק הנשקף אל הסביבה ומכיל ציורי פרסקו עתיקים. משם נמשיך לביקור בפולונרואה, הבירה העתיקה של שושלת צו'לה ההודית מהמאה ה-10 עד המאה ה-12 והבירה השניה של סרי לנקה. נסיירבין הארמונות ומאגרי המים המיוחדים ונצפה בפסלי

הבודהא הענקיים החצובים בסלע. משם ניסע לשמורת מינרייה ונצא לספארי ג'יפים לצפות במשפחות פילי הבר ומיני עופות נודדים בסביבתם הטבעית. נשוב לפנות ערב להברנה ללינה

יום 5  הברנה – מאטאלה – קאנדי

בבוקר ניסע לכיוון קאנדי. בדרך נעצור לסיור בחוות תבלינים גדולה במאטאלה בה מגדלים תבלינים בהם נתברכה סרי לנקה.

משם ניסע לקאנדי – העיר השנייה בגודלה באי והבירה האחרונה של סרי לנקה המוכרזת כאתר מורשת. נבקר במקדש השן שעל פי המסורת שמורה בו שן של בודהא. הוא נחשב לאחד המקדשים החשובים ביותר ונערכים בו טקסים יומיים. נערוך תצפית על העיר והאגם ובערב נצפה במופע פולקלור. לינה: קאנדי

טיול מאורגן לסרילנקה

טיול מאורגן לסרילנקה

יום 6 קאנדי – פראדניה – נווארה אליה

לאחר מכן ניסע לגן הבוטני פראדניה, גן מרשים בו ניתן למצוא מעל ל5000 זנים של צמחים פרחים וסחלבים ועץ פיקוס ענק עם שורשים ארוכים.

נצא בנסיעה לכיוון נוארה איליה בדרך מתפתלת בנוף הררי עוצר נשימה ובינות למטעי התה המפורסמים של ציילון. נבקר את קוטפות התה העמלות ובמפעל תה בו נוכל ללגום תה ירוק.

לפנות ערב נגיע ל"אנגליה הקטנה" – העיירה נוארה אליה, הגבוהה בערי סרי לנקה – 1889 מטרים מעל פני הים, המשמרת את הסגנון האנגלי ויקטוריאני בבתיה ורחובותיה.

לינה: נוארה אליה

יום 7  נוארה אליה – מישורי הורטון

בשעות הבוקר המוקדמות ניסע ברכבים קטנים לשמורת הורטון שם נצא לטיול רגלי. שמורת מישורי הורטון היא רמה בגובה של מעל  2000 מטרים מעל פני הים הנחשבת לשמורת טבע ייחודית. נחזור למלון בשעות הצהרים לבילוי ומנוחה. לינה: נוארה אלי

יום 8  נוארה איליה – החוף

בבוקר נצא בנסיעה לכיוון החוף עם עצירות תצפית בדרך. נסייר בגול (Galle) עיר מבצר מהמאה ה-16 שהוקמה כנמל עבור הפורטוגזים וההולנדים וחומותיה, עליהן משתברים גלי האוקיינוס, משמרות עדיין את אותו ניחוח קולוניאלי. משם נמשיך ונגיע למלון הממוקם בחוף היקדואה

יום 9  בלפיטיה – אמבלנגודה  – קוסוגודה

נצא לשייט בנהר באזור בלפיטיה. זהו כפר קטן של דייגים, אשר יושב ליד שפך נהר מדו. נשוט על הנהר ובין שיחי המנגרובים  ונבקר באי קוטו דווה בו נמצא מקדש ידוע, כאשר על הגדות מגדלים קינמון באופן אינטנסיבי, ומסביבנו חיים תוססים של זוחלים שונים, דגים ועופות מים. תחנתנו הבאה תהיה קוסגודה ומיזם שימור הצבים שם. חזרה לארוחת ערב ולינה בהיקדואה.

ימים 11-10  יום בקולומבו – איסטנבול  – נתב"ג

נצא בנסיעה לקוטאווה, והלאה לקולומבו הבירה. העיר היא המרכז המסחרי עצום המימדים של האי, ויש בה הרבה מאד מה לראות: שווקים, שוק צף, ככר העצמאות ועוד. בערב ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה לארץ דרך איסטנבול.

הנחיתה בארץ ביום מס' 11 בבוקר

טיול מאורגן לסרילנקה

טיול מאורגן לסרילנקה

מחיר לטיול מאורגן לסרילנקה: 

למטייל בחדר זוגי – 2720 $ (מינימום 15 מטיילים)

תוספת לחדר ליחיד:  $490

המחיר כולל

 • טיסות בינלאומיות בחברת טורקיש איירליינס בנתיב ת"א-איסטנבול-קולומבו-איסטנבול-ת"א
 • מסי נמל והיטלי דלק: בסכום של 442$ נכון להגשת ההצעה. מחיר הטיול יעודכן בהתאם לשינויים
 • בתי מלון נבחרים מדרגה ראשונה
 • כלכלה: חצי פנסיון – שתי ארוחות ביום – ארוחות בוקר וערב בבתי המלון.
 • תחבורה: אוטובוס לסיורים והעברות כמפורט בתוכנית
 • ג'יפים בספארי כמפורט בתוכנית
 • שייט על הנהר בבליפיטיה
 • דמי כניסה לכל האתרים כמפורט במסלול
 • מופע פולקלור בקאנדי
 • מדריך ישראלי מצוות בריזהב
 • מלווה רפואי
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית כנדרש
 • טיפים לנותני השירותים בחו"ל
 • פגישת קבוצה עם מדריך הטיול – כשבוע לפני היציאה

המחיר לטיול מאורגן לסרי לנקה  אינו כולל:

 • ויזה – כ 40$ נכון להיום
 • ארוחות שאינן כלולות
 • שתיה בארוחות המוזמנות
 • הוצאות בעלות אופי אישי
 • היטלים ומסים מסוג כלשהו שיוטלו על ידי הממשלה הסרי לנקית ואינם כלולים במועד כתיבת הצעה זו.

מטיילים לטיול מאורגן לסרי לנקה – נא לוודא שהדרכון בתוקף לחצי שנה לפחות מיום הכניסה לסרי לנקה!!!

רישום, תאריך גביה , דמי קדימה ואפשרויות תשלום  לטיול מאורגן לסרי לנקה : ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח למרכז ההזמנות בפקס או בדוא"ל ולוודא טלפונית שאכן הגיע. אין לראות במשלוח הטופס אישור להרשמה ללא אישור קבלתו בטלפון.

עם קליטת טופס הרישום תיגבה מקדמה על סך 250$ המהווה חלק ממחיר הטיול הסופי.

יתרת התשלום תיגבה עד 30 יום לפני היציאה לטיול.

(תנאי הביטול המפורטים בהמשך הם ההסכם בין המטיילים לחברה, ללא קשר לגובה המקדמה המשולמת עם קבלת טופס הרישום)

על טופס הרישום לטיול מאורגן לסרילנקה יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות:

 • באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית.  יש לציין את מס' הכרטיס לחיוב לרבות 3 הספרות שבגב הכרטיס .
 • בתשלום מזומן שקלי, מזומן מט"חי או בהעברה בנקאית בתשלום אחד. במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום – לרבות 3 הספרות בגב הכרטיס.

הערה: אם לא יצוין על טופס הרישום אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים שווים ללא ריבית.

שער הדולר / יורו :  נקבע ביום החיוב בפועל לפי שער העברות והמחאות גבוה

דמי ביטול

 • החל מ-60 יום ועד 45 יום לפני היציאה לטיול – 200 דולר (מרבית חברות הביטוח מאפשרות ביטוח 90-60 יום לפני הנסיעה, כך שהוא כבר בפועל כשמתחילים דמי הביטול)
 • 22-44 יום לפני היציאה לטיול – 500 דולר
 • 15-21 ימים לפני היציאה לטיול – 1000 דולר
 • 8-14 ימים לפני היציאה לטיול – 1500 דולר
 • פחות מ-8 ימים לפני היציאה לטיול – מלוא מחיר הטיול

מניין הימים לפי ימי העבודה בארץ ימים א'-ה' (לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג

הבהרות דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל. כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול, לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון ויזה ותשלומים לא חוזרים אחרים. ההחזר יעשה בערכי המט"ח  ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול). ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב ביום מסירת ההודעה. ** ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס עבור בריזה, למספר  03-5440055      או מייל : info@breeza.co.il המאשר את ביטול הטיול . מחובת הלקוח לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל לביטול !!

לטיול מאורגן לסרי לנקה אנו ממליצים לעשות ביטוח ביטול נסיעה טלפון אחד יכול לחסוך לך המון כסף !!!

אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". דרכנו אפשר לסדר ביטוח בריאות התקף מ-60 יום לפני תאריך היציאה לטיול. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. התשלום בכל מקרה מחושב על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום הזמנת הביטוח מחברת הביטוח.

לתשומת לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע המלא המפורט בפוליסת הביטוח.

כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון  המופיע בפוליסה שבידיכם

מועד התשלום וכרטוס קבוצתי / עליות מחירים ברגע האחרון בטיול לסרי לנקה 

כרטוס הקבוצה נעשה לאחר סגירת ההרשמה לטיול ולא במועד שליחת טופס ההרשמה. הכרטוס הקבוצתי הוא תנאי לקבלת מחיר קבוצתי לטיסות. הכרטוס מתבצע לכל אנשי הקבוצה יחד במועד הגביה של דמי הטיול הנקבע על ידי החברה ועל פי צרכי הטיול. במועד התשלום יקבע שער השקל מול שערי מט"ח ואין לשנותו בדיעבד. מחיריהם הסופיים של היטלי הדלק ומסי הנמל מעודכנים במועד הכרטוס הקבוצתי. בריזה מחליטה מראש אם לציין במסלול הטיול את מחיר מסי הנמל והדלק (בטיסות סדירות) עליהם התבסס תמחור הטיול, או לא לציין זאת. במקרים בהם חלה התייקרות ובעקבותיה תוספת למחיר, מתחייבת בריזה לתת הסבר לכך

בטיול מאורגן  לסרילנקה המקומות ישיבה מוזמנים מראש ופיצול מהקבוצה

אין אפשרות לבחור מקומות ישיבה על המטוס במסגרת כירטוס קבוצתי, מראש. שלא כבכירטוס אינדיבידואלי, בו יכול הסוכן לבחור מקומות ישיבה במקרים רבים, בקבוצות לא ניתן. על המטיילים לדעת זאת ולהימנע בכך מאכזבות….

יש שני דברים שאפשר לעשות להמנע מפיצול זוגות בישיבה וכד':

1 –  להזמין באתר חברת התעופה הספציפית מקום ישיבה באינטרנט, אם יש אפשרות כזו בחברת

התעופה, בדרך כלל החל מ-24 שעות לפני הטיסה.

2  –  הושבה מוקדמת מ- 24 שעות לפני ההמראה כרוכה ברוב המקרים בתוספת תשלום.

התוספת משתנה מחברת תעופה אחת לשניה, בכל מקרה בריזה אינה מממנת הושבה כזו !!!

3 –  בזמן קבלת כרטיס העליה למטוס לוודא בדסק עצמו שקיבלתם כרטיסים צמודים בישיבה, לא לוותר !!

פיצול הקבוצה בטיול מאורגן לסרילנקה : ברוב המקרים, פיצול מטיסות הקבוצה כרוך בתוספת תשלום (divide).

הטבות נוסע מתמיד בחברות התעופה

אין ביכולתנו להבטיח מראש הטבות בכרטיסי טיסה קבוצתיים (נקודות נוסע מתמיד, בונוסים וכד') המוצעים  על ידי חברות התעופה ליעדים שונים. באחריות המטייל לבדוק מראש אפשרות קבלת הטבות לגבי הטיול.

ציוות חדרים לטיול מאורגן לסרי לנקה  – חדר למטייל בודד

למטיילים המגיעים ללא בני/ בנות זוג ומבקשים לשהות בחדר זוגי עם מטייל נוסף ינתן פרק זמן סביר למציאת בן/ בת זוג על ידי החברה, אבל זכותו של מטייל לקבוע כתנאי את יציאתו לטיול במציאת  "פרטנר" לחדר הזוגי.

לחדר לבודד (סינגל ) יש תמיד עלות נוספת וברוב בתי המלון החדר הזה גם קטן מחדר זוגי . אין לבריזה כל התחיבות לתת חדר למטייל בודד שיהיה זהה לחדר זוגי.

חיסונים

על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה ללשכות הבריאות המחוזיות באזור מגוריך:

ירושלים –  רח' יפו 86                                          02-5314811

תל אביב – רח' הארבעה 12                                 03-5684606

חיפה –     רח' פל"ים  15 א' – קרית הממשלה04-8633111

עפולה –   רח' ירושלים 4                                     04-6099002

לתשומת לבכם

 • בריזה אינה אחראית לשינויים בלוח הטיסות ותעדכן את מסלול הטיול בהתאם ככל האפשר מראש.
 • למדריך הטיול שמורות הן הזכות והן החובה לערוך שינויים במסלול הטיול לפי הבנתו, ובלבד שהדבר ישרת את טובת הנוסעים ורווחתם.
 • הטיול מותנה במינימום משתתפים. במידה ותחליט חברתנו לבטל את הטיול בשל מיעוט נרשמים, יוחזר הכסף לנרשמים במלואו באופן בו הוא התקבל מלכתחילה.

 ליצירת קשר לחץ כאן! 

טיול נעים מצוות בריזה!