טיול מאורגן לפרו ואקוודור

טיול מאורגן לפרו ואקוודור

טיול לפרו ואקוודור – תרבויות עבר וטבע עוצר נשימה, כולל חגיגות אינטי ריימי (אפשרות להארכה לגלאפגוס)

 

טיול מאורגן לפרו ואקוודור הקדמה:

הרחק מכאן, מעבר לאוקיינוס ובתוככי הג'ונגלים ויערות הגשם, מציעה דרום אמריקה עולם אחר ומרתק של נופים, טבע, תרבויות והיסטוריה. הכובשים הספרדים הגיעו אל היבשת בעקבות הזהב, ואילו אנו מטיילים אל נופיו המגוונים של רכס האנדים – חומת הרים עצומה שפסגותיה מכוסות שלג עולמים גם בקו המשווה. בפרו נפגוש את תרבותם ומנהגיהם של התושבים האינדיאנים, השרידים המדהימים של תרבויות העבר, שהאינקה היא הידועה והמפוארת שבהן. נראה את נשרי הקונדור החגים מעל הפסגות, הלאמה והגואנקו הרועים במורדותיהן, סירות קנים באגם טיטיקקה, צלילי צ'רנגו וחליל הקנה, אריגים צבעוניים ופסלי חימר. נבקר בפרו בדיוק בזמן החגיגות לאל השמש – אינטי ראיימי.

אקוודור היא הקטנה בין מדינות דרום-אמריקה, בירתה קיטו מוקפת שווקים וכפרים ציוריים. באקוודור נגלה גם יערות גשם והרי געש שפסגותיהם עטורות שלג, כל זאת במרחק של יום נסיעה מהבירה. מי שירצה יוכל לטוס לשמורת איי הגלפאגוס הנמצאת בתחומה של אקוודור ולצאת להפלגה בין האיים הנמצאים על קו המשווה, והם, ללא ספק, שמורת טבע מן המיוחדות והמפורסמות שעל הגלובוס.

 

טיול מאורגן לפרו ואקוודור

טיול מאורגן לפרו ואקוודור

תוכנית הטיול

יום 1, נתב"ג – אירופה – לימה

נטוס מנתב"ג, דרך יעד ביניים באירופה, וננחת בערב בלימה בירתה של פרו. מפגש עם נציגנו במקום והעברה למלון ברובע מירפלורס שבבירה.

ארוחת ערב ולינה: לימה

יום 2, לימה

סיור באתריה החשובים של לימה: נטייל ברחובות, בכיכרות, בעיר הקולוניאלית ובשכונות החדשות הצופות על האוקינוס. נכנס אל מנזר סן פרנסיסקו ונבקר בקטקומבות. אחר הצהריים נבקר במוזיאון לארקו הררה, מן המוזיאונים הידועים ביותר בדרום אמריקה.

ארוחת ערב ולינה: לימה

 

יום 3, לימה – קוסקו – אל העמק הקדוש

העברה לשדה התעופה וטיסה קצרה אל קוסקו. לאחר הנחיתה ניסע לאורך נהר האורובמבה לביקור ב"עמק הקדוש", המכונה כך בשל השרידים האינקאיים שבו, כולם סביב פולחן "פאצ'ה מאמה", אמא אדמה. בדרכנו נעצור במרכז מיוחד לייצור ותצוגת טקסטיל, ובו בני הכפרים השונים מציגים את האריגים האופיניים להם. עם תום הביקור העברה למלון בעמק הקדוש.

לינה: העמק הקדוש

 

יום 4 , העמק הקדוש

נמשיך את הסיור בעמק הקדוש, נבקר בצ'ינצ'רו, בה נראה את הבית המלכותי מתקופת האינקה, בפיסאק העתיקה ובשוק הצבעוני שלה, בטרסות החקלאיות של מוראי, שם ערכו בני האינקה ניסויים בגידולים חקלאיים שונים. נראה גם חווה לגידול בעלי החיים היחודיים לאנדים – ויקונות, לאמות ועוד. נבקר גם במארס – האתר בו הפיקו בני האינקה מלח לשימושם. תחנה נוספת בטיולנו תהיה בכפר אולנטיאטמבו שם נותרו שרידים של מבצר מימי מלחמות האינקה בכובשים בספרדים.

ארוחת ערב ולינה: העמק הקדוש

יום 5, העמק הקדוש – מאצ'ו פיצ'ו – קוסקו

השכמה מוקדמת ונסיעה אל תחנת הרכבת בה נעלה על הרכבת Vistadome המקשרת בין העמק הקדוש לאתר הקסום והמסתורי שהתגלה רק ב- 1911, אבל עם זאת הוא המפורסם מכולם: מאצ'ו פיצ'ו. העיר האינקאית נחשפה מאוחר יחסית, ולכן נודעה כ"עיר החבויה" שלא ידעו על קיומה שנים ארוכות. מבנים, מקדשים ויער טרופי חוברים כאן יחד לקומפלקס מדהים בגודלו, הבנוי על שלוחת הר מעל אחד מפיתוליו של נהר האורובמבה. עם תום הסיור ניסע ברכבת לקוסקו.

ארוחת ערב ולינה: קוסקו

יום 6 קוסקו וסביבותיה

יום מלא של סיור בעיר קוסקו ובאתרים שבסביבותיה. נראה גם את השרידים של ממלכת האינקה וגם את הבנייה המפוארת שהשאירו אחריהם הכובשים הספרדים, ביניהם הקתדרלה המרהיבה וחלק מהכנסיות שנבנו על שרידי מקדשים מהתקופה האינקה . בערב נצא לארוחת ערב כולל מופע פולקלור.

לינה: קוסקו

יום 7, 24.6.18 קוסקו וחגיגות אינטי ראיימי

במהלך היום ניקח חלק בחגיגות אינטי ראיימי – החשוב בפסטיבלים הנחגגים במדינות האנדים, שנחוג לכבוד היום הקצר ביותר בשנה ונקרא על שמו של אל השמש – אינטי ראיימי. החגיגות מתחילות במקדש השמש ומשם עוברות לכיכר המרכזית בעיר ומסתיימות בממבצר סקסיהומן.

ארוחת ערב ולינה: קוסקו

יום 8, קוסקו – פונו

נצא בנסיעה אל פונו, העיר הקרובה לאגם טיטיקקה, האגם הגבוה ביותר בעולם בו ניתן לשוט. בדרך נעבור בכפרים ואתרים שונים. כולל ארוחת צהריים. נגיע אל העיירה פונו שם נלון.

ארוחת ערב ולינה: פונו

 

יום 9, אגם טיטיקקה וסביבתו

יום על אגם טיטיקקה. נשוט אל האי טקילה, בו עוסקים התושבים, נשים וגם גברים באריגה ובסריגה. נשוט לאיי אורוס, הצפים על פני מרבדים של צמחיית מיים בימת הטיטיקאקה. חייהם של התושבים הגרים על האיים הללו סובבים סביב אותו קנה מיוחד אשר ממנו טווים מחצלות, בונים את קירות הבתים, מייצרים סירות מיוחדות ונהנים מביקורי התיירים הבאים הנה מקצווי תבל לראות את התופעה המיוחדת הזו. כולל ארוחת צהריים.

לינה: פונו

יום 10, פונו – קניון קולקה

נצא בנסיעה מפונו אל עבר קניון קולקה, הקניון השני בעולם בעומקו. בדרך נוכל לפגוש שוב את בעלי החיים הנפוצים באזור: לאמה ואלפקה. נבקר באחד מכפרי האזור ונמשיך אל בית המלון שלנו שבאזור.

ארוחת ערב ולינה: קניון קולקה

 

יום 11, קניון קולקה – ארקיפה

שוב נשכים קום וניסע אל נקודת התצפית "צלב הקונדור". זוהי הסיבה לבואנו הנה – צפייה בציפורי הקונדור, נקווה שמזלנו ישחק לנו. לאחר מכן נבקר בכפר צ'יוואי ממנו ניסע אל קולקה, העיר הלבנה, כשבדרך נעבור במספר כפרים ועיירות מעניינים.

לאחר התמקמות במלון נצא לסיור בארקיפה, העיר השנייה בגודלה בפרו שהיא גם אתר מורשת עולמי של ארגון אונסקו. נבקר במוזיאון בו נמצאת המומיה הידועה בשם חואניטה ובמנזר סנטה קטלינה, שהוא כמעט עיר עצמאית בתוך ארקיפה.

ארוחת ערב ולינה: ארקיפה

 

יום 12, ארקיפה – לימה – קיטו

העברה לשדה התעופה וטיסה דרך לימה, אל קיטו, בירת אקוודור. לאחר הנחיתה מפגש עם נציגנו במקום ויציאה לחצי יום סיור פנורמי בעיר. נראה את בית הפרלמנט, בתי המגורים בסגנון הקולוניאלי, המרכז הקולוניאלי העתיק, כיכר העצמאות, ארמון הנשיאות.

ארוחת ערב ולינה: קיטו

 

יום 13, קיטו – אוטבלו – קיטו

הבוקר נצא אל העיירה הקטנה אוטבלו, הידועה בשוק האינדיאני שלה. העיר היתה מרכז חשוב לייצור טקסטיל כבר בימי ממלכות האינדיאנים ונשארה כזו לאורך מאות שנים. בדרך נבקר גם בכפר קוטקצ'י שתושביו ידועים בעבודות העור שהם מייצרים. אם יוותר לנו זמן בדרכנו חזרה אל קיטו, נבקר גם בלגונה קויקוצ'ה הנמצאת בתוך לוע של הר הגעש קוטקאצ'י, ונטייל סביב הלגונה הצלולה. ארוחת ערב ולינה: קיטו

ימים 14-15, הג'ונגל האמזוני

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה אל עבר הג'ונגל. נרד מפסגות האנדים אל מעמקי יער הגשם הטרופי במהלך מספר שעות. נגיע אל נהר נאפו, הנהר הגדול ביותר באמזונס האקוודוריאני, ונשוט אל הלודג' שלנו. כבר במהלך השייט נוכל להנות מהעושר של החי והצומח בחלק זה של העולם. אחר-הצהריים נגיע ללודג', אשר יספק לנו במהלך הימים הבאים חוויה של טבע במיטבו. נכיר את המערכת האקולוגית המורכבת ביותר בעולם של יער הגשם הטרופי, נשוט בתעלות, נטייל ברגל בשבילים הסבוכים, נחזה בציפורים ועוד. לינה בלודג', על בסיס פנסיון מלא.
יום 16, ג'ונגל- קיטו בבוקר נשוט בחזרה מן הלודג' אל העיר הקרובה וממנה ניסע חזרה לקיטו. נצא לארוחת ערב לסיכום הטיול.

לינה: קיטו

יום 17, קיטו – יעד ביניים

נסיים את ביקורנו בקיטו ולפי שעת הטיסה ניסע אל שדה התעופה ונטוס ארצה דרך יעד ביניים באירופה.

מי שימשיכו לגלאפגוס ילונו לילה נוסף בקיטו ולמחרת יסעו אל שדה התעופה לטיסה אל איי הגלפאגוס.

 

יום 18 יעד ביניים – נתב"ג או קיטו – גלאפגוס

לחוזרים הביתה טיסת המשך מאירופה לישראל.

הממשיכים לגלאפגוס – ראו התוכנית למטה.

 

מחיר הטיול לאדם בחדר זוגי –5557 $

תוספת ליחיד בחדר – 800$

המחיר מבוסס על 20 מטיילים

המחיר כולל

 

 • טיסות בינלאומיות
 • טיסות פנימיות בחברות מקומיות כמפורט בתוכנית
 • מסי נמל והיטל דלק לטיסות הבינלאומיות והפנימיות – נכון ליום מתן ההצעה וכפוף לשינויים
 • לינה: במלונות 4* או בטובים ביותר בנמצא, בג'ונגל הלינה בלודג'
 • כלכלה: בפרו – חצי פנסיון, באקוודור – חצי פנסיון (בג'ונגל כלכלה מלאה)
 • מדריך ישראלי מצוות בריזה
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית כנדרש
 • תחבורה: אוטובוס ממוזג ושייט כמפורט בתוכנית
 • דמי כניסה לאתרים המפורטים בתוכנית
 • רכבת Vistadome למאצ'ו פיצ'ו
 • שייט באגם טיטיקקה

המחיר אינו כולל

 • הוצאות אישיות מכל סוג
 • שתייה בארוחות הכלולות
 • ביטוח רפואי (חובה על המטייל לרכוב ביטוח)

הערות

בחלק נכבד מהטיול השהייה היא בגובה של למעלה מ-3,000 מ'. אנו מציעים לכל אחד להתייעץ עם רופא לפני ההרשמה לטיול.

 

חבילת גלפאגוס

 

יום 18 קיטו – גלאפגוס

העברה מבית המלון בקיטו לשדה התעופה וטיסה אל איי הגלפאגוס. העברה משדה התעופה אל הספינה והתחלת השייט.

 

ימים 19-21 שייט באיי הגלאפגוס

תוכנית השייט כוללת את האיים סנטה קרוז, פלורניה, אספניולה וסן קריסטובל.

למעוניינים תימסר תוכנית מפורטת.

 

יום 22 גלאפגוס – אקוודור

עגינה והעברה לשדה התעופה. טיסה חזרה ליבשת ובהתאם לשעת הטיסה חזרה ארצה, תיתכן לינה נוספת באקוודור.

מחיר החבילה

 • חבילה להפלגה בגלאפגוס 5 ימים/4 לילות על בסיס כלכלה מלאה בתא בדרגת Standard , כולל לילה נוסף לפני ההפלגה, העברות, טיסות אל האיים ומהם, הדרכות, סיורים ופעילויות (באנגלית).
 • (לא כולל מס אקולוגי של 100$ אותו יש לשלם במזומן במקום)
 • מחיר לאדם בתא זוגי 2550$,
 • תוספת לתא Standard+ – 425$ לאדם

               תוספת לתא Junior Suite – 730$ לאדם

תנאי תשלום וביטול לשייט בגלאפגוס, הפלגות בשיא העונה

 

HOD DATES REQUIRES FULL PAYMENT TO ENSURE SPACES

Deposits and payments are nonrefundable.

On high occupancy dates (HOD), Kleintours may request another extra nonrefundable deposit or total payment of the tour as stipulated in payment policies.  If the HOD reservation is accepted by the customer and then, later, the service is cancelled, no refund shall be made and 100% of cancellation fees shall be charged.  If no down payment as requested by Kleintours for HOD has been made, the reservation shall be cancelled and then blocked so that it can eventually be confirmed but only if it continues to be available.

 

דמי ביטול לטיול (ללא חבילת הגלאפגוס)

 • למבטל בין 60 יום ועד 45 יום לפני היציאה יהיו דמי הביטול 500 דולר
 • למבטל בין 44 יום ועד 30 ימים לפני יציאה יהיו דמי הביטול 1500 דולר
 • למבטל בין 29 ימים ועד 15 ימים לפני יציאה יהיו דמי הביטול 2000 דולר
 • למבטל בין 14 ימים ועד 3 ימים לפני היציאה יהיו דמי הביטול 3000 דולר
 • למבטל יומיים לפני היציאה יהיו דמי הביטול מלאים
 • מניין הימים לפי מניין ימי העבודה בארץ , א-ה.

רישום, תאריך גביה , דמי קדימה ואפשרויות תשלום

ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח למרכז ההזמנות בפקס או בדוא"ל (מהאתר ) ולוודא טלפונית שאכן הגיע. אין לראות במשלוח הטופס אישור להרשמה ללא אישור קבלתו בטלפון.

עם קליטת טופס הרישום תיגבה מקדמה על סך 500$ לאדם המהווה חלק ממחיר הטיול הסופי

יתרת התשלום תיגבה עד 30 יום לפני היציאה לטיול (ללא הודעה מוקדמת).

 

על טופס הרישום יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות:

 • באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית. יש לציין את מס' הכרטיס לחיוב     לרבות 3 הספרות שבגב הכרטיס .
 • בתשלום מזומן שקלי, מזומן מט"חי או בהעברה בנקאית בתשלום אחד. במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום – לרבות 3 הספרות בגב הכרטיס.

 

הערה: אם לא יצוין על טופס הרישום אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים שווים ללא ריבית.

הבהרות דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל . כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון ויזה ותשלומים לא חוזרים אחרים. ההחזר יעשה בערכי המט"ח ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול). ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב ביום מסירת ההודעה. ** ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס עבור בריזה, למספר 03-5440055      או מייל : info@breeza.co.il המאשר את ביטול הטיול . מחובת הלקוח לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל לביטול !!

נא לוודא שהדרכון בתוקף לחצי שנה לפחות מיום הכניסה  

 

ביטוח ביטול נסיעה טלפון אחד יכול לחסוך לך המון כסף !!!

אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". דרכנו אפשר לסדר ביטוח בריאות התקף מ-60 יום לפני תאריך היציאה לטיול. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. התשלום בכל מקרה מחושב על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום הזמנת הביטוח מחברת הביטוח.

לתשומת לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע המלא המפורט בפוליסת הביטוח.

כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון המופיע בפוליסה שבידיכם.

אל תדחה אפילו ביום !!! עם ההרשמה רכוש לך ביטוח בריאות לחו"ל !!! אחרת אתה חשוף לדמי ביטול ללא הגנה !!! ביטוח כזה אפשר לעשות גם במשרדנו.

חיסונים

על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה למשרד הבריאות כדי לקבוע תור ללשכת הבריאות המחוזיות באזור מגוריך:

מס' הטלפון בכל רחבי הארץ – 5400*

 

לתשומת לבכם

  • בריזה אינה אחראית לשינויים בלוח הטיסות ותעדכן את מסלול הטיול בהתאם ככל האפשר מראש.
  • למדריך הטיול שמורות הן הזכות והן החובה לערוך שינויים במסלול הטיול לפי הבנתו, ובלבד שהדבר ישרת את טובת הנוסעים ורווחתם.
 • הטיול מותנה במינימום משתתפים. במידה ותחליט חברתנו לבטל את הטיול בשל מיעוט נרשמים, יוחזר הכסף לנרשמים במלואו באופן בו הוא התקבל מלכתחילה.

 

 

 

בברכת טיול נעים מצוות בריזה