טיול נשים ליפן

טיול נשים ליפן- בעקבות פריחת הדובדבן

טיול נשים ליפן מציע ביקור בלתי נשכח בקצה המזרחי המבודד של אסיה. בדידותה של שרשרת האיים הגעשית, המוקפת מים מכל עבר, אִפשרה ליפנים לבנות זהות תרבותית הנבדלת משאר עמי אסיה. ברצותם – נפתחים אל העולם וסופגים השפעות תרבותיות, ברצותם – מסתגרים בארכיפלג שלהם בבידוד מזהיר. קשה עוד יותר להבין את מקומה של האישה בתרבות היפנית, טיול נשים ליפן, המיועד לנשים בלבד, ינסה לפצח קוד יפני זה. הביקור מלווה בהדרכה יסודית ומעמיקה של נעמי כפיר, המוסיפה למסלול את ה"נגיעות" המיוחדות שלה. אם אתן באמת מעוניינות לחדור ללב של יפן, ולא רק להתרשם מהנופים הנפלאים שלה, אין ספק שטיול נשים מאורגן ליפן הוא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת.

מסלול טיול נשים ליפן

ימים 1-2 תל אביב – אוסקה – נארה – קיוטו

טיסה דרך יעד ביניים לאוסקה, העיר השלישית בגודלה ביפן והמרכז הפיננסי של המדינה. לאחר שנפגוש את נציגנו ביפן ניסע אל נארה, שהפכה לבירתה הקבועה הראשונה של יפן עוד בשנת 710 ומהווה עדות לעצמתם של הנזירים הבודהיסטיים בעבר. נבקר במקדש טודאיג'י הבנוי עץ ונחשב למבנה העץ הגדול בעולם, ובו נמצא פסל בודהה הגדול ביפן. עם תום הביקור ניסע אל מלוננו בקיוטו.
ארוחת ערב ולינה: קיוטו.

ימים 4-3 קיוטו

לדעת רבים, קיוטו היא הפנינה של יפן והיא משמשת, הלכה למעשה, "כבירה" התרבותית של ארץ השמש העולה. ביומיים הקרובים נסייר בעיר: מקדש הזהב, טירת ניג'ו, מקדש ריואנג'י עם גן האבנים, שוק ניקישי ועוד. נלך בדרך הפילוסופים אל מקדש הכסף. נבקר במקדש הייאן ובגן המפורסם שלו בו נמצא גם מוזיאון למלאכות יד מסורתיות. נגיע גם אל מקדש קיומיזו דרה ונצא אל העיירה ארשיאמה, שבה שוכן יער קני במבוק מיוחד. נשתתף בטקס תה וערב אחד יוקדש לביקור בבית שלום
ארוחת ערב ולינה: קיוטו.

טיול נשים ליפן

טיול נשים ליפן

יום 5 קיוטו -הירושימה –מיאג'ימה

היום ניסע אל הירושימה, באחד מאמצעי התחבורה הייחודיים של יפן, רכבת השינקסאן, המהירה ביותר בעולם. לא נתעכב בעיר ומיד נשוט לאי מיאג'ימה, הנחשב לאחד מאתרי הנוף היותר מרשימים ביפן.
עם סיומו של יום מלא וגדוש נשוב להירושימה וניסע למלון.
ארוחת ערב ולינה: הירושימה

יום 6 הירושימה –-אוקיאמה – קוראשיקי

היום נבקר בפארק השלום ובמוזיאון המנציח את הטראומה הלאומית של הטלת הפצצה האטומית על הירושימה. לאחר מכן נמשיך אל אוקימה, עיר האסמים, ונבקר בגן קורקואן, אחד הגנים היפים ביפן.
תחנתנו הבאה תהיה אל קוראשיקי, עיר מסחר מתקופת שושלת אדו הנקראת גם "עיר המחסנים". נטייל בחלקה הישן, שבו מחסנים לרוב, שהעניקו לעיר את שמה. ארוחת ערב ולינה: אוקיאמה.

יום 7 אוקאימה – נאושימה – נגויה
נצא בשייט אל האי נאושימה הנמצא בים יפן הפנימי. נבקר במוזיאונים שהוקמו בעיר ובפרוייקט בניה מיוחד ואקולוגי ונעמוד על החיבור הנפלא שבין אמנות לטבע. עם תום הביקור באי נפליג חזרה אל אונו וממנה ניסע אל אוקיאמה, שם נעלה על רכבת מהירה שתיקח אותנו לנגויה.
ארוחת ערב ולינה: נגויה

יום 8 נגויה – האקונה
ניסע אל האקונה, הידועה בתופעות הוולקניות שסביבה ונבקר באווקו דאני – עמק הרתיחה הגדולה. ניסע לאגם אשי ונצא לשייט על האגם. נשקיף על הר פוג'י אם מזג האוויר בהיר ונבקר בשער הביקורת – סקי-שו. נבקר גם במוזיאון הפתוח של האקונה, פארק הפיסול הראשון שנפתח ביפן.
ארוחת ערב ולינה: מלון ראיוקן בסגנון יפני, האקונה

 

יום 9 האקונה – קאמקורה – טוקיו
בדרכנו אל טוקיו נבקר היום בעיירת החוף קאמקורה, שהיתה לפני מאות שנים בירה מחליפה לטוקיו. נראה את הגנים, המקדשים והארמונות היפים שבעיר. כשנגיע לטוקיו תחנתנו הראשונה תהיה באי אודיאבה, אי מלאכותי שעליו נבנה רובע עסקים ובילוי.
ארוחת ערב ולינה: טוקיו

ימים 10-11 טוקיו (יום אחד בתחבורה ציבורית)
את היומיים הבאים נקדיש לטוקיו, עיר שאין כמוה. מכיוון שאנו כאן בסוף השבוע, נוכל להנות גם מההתרחשויות הייחודיות לסופ"ש ברבעים ובפארקים השונים. לפי אישור נבקר בשוק הדגים הידוע, הגדול מסוגו בעולם, מוקדם בבוקר ואחריו יום סיור בטוקיו: מוזיאון "אדו" הממחיש בצורה מדהימה את ההיסטוריה של העיר טוקיו. מקדש אסאקוסה, המקדש הבודהיסטי החשוב של טוקיו, משם נמשיך לפארק וונו – פארק ציבורי המשמש תחנת מעבר שנתית לאלפי ציפורים נודדות. ברחבי הפארק מפוזרים מקדשים וגן חיות. נטייל בשוק הססגוני שבוונו ובאקיהברה, רובע חנויות החשמל. עוד נבקר במקדש מייג'י – הקיסר המיתולוגי של יפן, מקדש השינטו החשוב ביותר בטוקיו שרבים בוחרים להינשא בו. נמשיך לשדירת אומוטסנדו – השאנז-אליזה של טוקיו ונגיע גם לרובע התוסס שיבויה. נבקר בשינג'וקו – אחד הרובעים התוססים והמרשימים בעיר, נצפה בגורדי השחקים, בפארק המפורסם ובחנויות הענק של הרובע. נסיים בביקור ברובע גינזה.
ארוחת ערב ולינה: טוקיו.

יום 12 טוקיו – ניקו – טוקיו
לאחר ארוחת בוקר ניסע לניקו, עיירה קטנה השוכנת כ-140 ק"מ צפונית לטוקיו, בלב אזור הררי ומיוער עם אווירה רוחנית עמוקה. כאן התיישבו נזירים במאה ה-8 ובמקום התפתחו מנזרים ומקדשים. אחד מהם הוא מקדש טושוגו שבו קבור טוקוגאווה לייאסו, השוגון הראשון אשר איחד את יפן בתחילת המאה ה-17. נהלך בין המבנים, נבקר בהם ונתרשם מגילופי העץ המפוארים המעטרים אותם. משם ניסע בדרך פתלתלה לראות את מפל קגון ואת אגם צ'וזנג'י שנוצר כתוצאה מהתפרצות ההר ננטאי. עם ערב נשוב למלוננו בטוקיו.
ארוחת ערב ולינה: טוקיו

ימים 13 -14 טוקיו – נתב"ג
לפי שעת הטיסה העברה לשדה התעופה לטיסה לא ישירה אל ישראל.

מחיר הטיול לאדם בחדר זוגי: 5995$ (מבוסס על 15 משלמים לפחות)
תוספת ליחיד בחדר: 870$

המחיר טיול נשים ליפן כולל:

 • טיסות בינלאומיות: כמפורט בתוכנית
 • מיסי נמל (נכון לתאריך פרסום הטיול. שינוי במיסי הנמל ישפיע על המחיר הסופי)
 • לינה: במלונות בדרגת תיירות ראשונה
 • כלכלה: חצי פנסיון
 • תחבורה: אוטובוס בהתאם למסלול , שייט ונסיעה בשינקאנסן, ברכבת ומוניות
 • מדריך מקומי
 • דמי כניסה וסיורים באתרים: כמפורט בתוכנית
 • תשר: לנותני השירותים השונים בחו"ל עפ"י התוכנית המפורטת לרבות נהגים ומדריכים.

מחיר הטיול אינו כולל

 • ביטוח נסיעות ומטען
 • הוצאות אישיות
 • שתיה בארוחות הכלולות
 • ארוחות צהריים
  הערה חשובה לגבי שערי מטבע:
  המחיר לשירותי הקרקע מחושב לפי שער 1$ = 111 יין נכון לתאריך 11.17 כל שינוי משמעותי בשער היין לעומת ה $ עשוי לשנות את מחיר הטיול
  .

המלונות בטיול

קיוטו:

https://www.agoda.com/he-il/vessel-hotel-campana-kyoto-gojo/hotel/kyoto-jp.html?cid=-148

הירושימה:

http://www.rihga.com/hiroshima

אוקיאמה:

https://granvia-oka.co.jp/english/

נגויה:

http://www.daiwaroynethotelnagoyashinkansenguchi.com/en-gb/

האקונה:

http://www.princehotels.com/yunohana/

טוקיו:

http://www.grandpalace.co.jp/english/

תנאי ביטול טיול נשים ליפן

 • עד חודשיים לפני היציאה לטיול אין דמי ביטול
 • 60-31 ימי עסקים לפני היציאה 500 $  לאדם
 • 30-21 ימי עסקים לפני היציאה $ 1880  לאדם
 • 20-14 ימי עסקים לפני היציאה 2550 $ לאדם
 • 13-7 ימי עסקים לפני היציאה 4300 $ לאדם
 • מ-6 ימי עסקים לפני היציאה דמי ביטול מלאים

* מניין הימים לפי ימי העבודה בארץ ימים א-ה' (לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג)

ביטוח ביטול נסיעה – טלפון אחד יכול לחסוך לך המון כסף !!!

אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". אפשר לסדר ביטוח בריאות התקף מחצי שנה לפני תאריך היציאה לטיול. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. התשלום בכל מקרה מחושב על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום הזמנת הביטוח מחברת הביטוח.

לתשומת לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע המלא המפורט בפוליסת הביטוח.

כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון  המופיע בפוליסה שבידיכם.

אל תדחה אפילו ביום !!! עם ההרשמה רכוש לך ביטוח בריאות לחו"ל !!! אחרת אתה חשוף לדמי ביטול ללא הגנה !!! ביטוח כזה אפשר לעשות גם במשרדנו.

רישום, תאריך גביה , דמי קדימה ואפשרויות תשלום

ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח למרכז ההזמנות בפקס או בדוא"ל (מהאתר ) ולוודא טלפונית שאכן הגיע. אין לראות במשלוח הטופס אישור להרשמה ללא אישור קבלתו בטלפון.

עם קליטת טופס הרישום תיגבה מקדמה על סך 500 דולר המהווה חלק ממחיר הטיול הסופי.

יתרת התשלום תיגבה עד 45 יום לפני היציאה לטיול.

(תנאי הביטול למטה הם ההסכם בין המטיילים לחברה, ללא קשר לגובה המקדמה המשולמת עם קבלת טופס הרישום). על טופס הרישום יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות:

 • באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית. יש לציין את מס' הכרטיס לחיוב לרבות 3 הספרות שבגב הכרטיס .
 • בתשלום מזומן שקלי, מזומן מט"חי או בהעברה בנקאית בתשלום אחד. במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום – לרבות 3 הספרות בגב הכרטיס.

הערה: אם לא יצוין על טופס הרישום אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים שווים ללא ריבית.

הבהרות טיול נשים ליפן

דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל . כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול כגון ויזה ותשלומים לא חוזרים אחרים. ההחזר יעשה בערכי המט"ח ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול.

ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב ביום מסירת ההודעה.

** ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס עבור בריזה, למספר  03-5440055

או מייל : info@breeza.co.il המאשר את ביטול הטיול .

מחובת המטייל לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל לביטול !!

נא לוודא שהדרכון בתוקף לחצי שנה לפחות מיום הכניסה  

הטבות נוסע מתמיד בחברות התעופה

אין ביכולתנו להבטיח מראש הטבות בכרטיסי טיסה קבוצתיים (נקודות נוסע מתמיד, בונוסים וכד') המוצעים  על ידי חברות התעופה ליעדים שונים. באחריות המטייל לבדוק מראש אפשרות קבלת הטבות לגבי טיול ספציפי.

מועד התשלום וכרטוס קבוצתי / עליות מחירים ברגע האחרון ב טיול מאורגן ליפן

כרטוס הקבוצה נעשה לאחר סגירת ההרשמה לטיול ולא במועד שליחת טופס ההרשמה. הכרטוס הקבוצתי הוא תנאי לקבלת מחיר קבוצתי לטיסות. הכרטוס מתבצע לכל אנשי הקבוצה יחד במועד הגביה של דמי הטיול הנקבע על ידי החברה ועל פי צרכי הטיול. במועד התשלום יקבע שער השקל מול שערי מט"ח ואין לשנותו בדיעבד. מחיריהם הסופיים של היטלי הדלק ומסי הנמל מעודכנים במועד הכרטוס הקבוצתי. בריזה מחליטה מראש אם לציין במסלול הטיול את מחיר מסי הנמל והדלק (בטיסות סדירות) עליהם התבסס תמחור הטיול, או לא לציין זאת. במקרים בהם חלה התייקרות ובעקבותיה תוספת למחיר, מתחייבת בריזה לתת הסבר לכך.

מקומות ישיבה מוזמנים מראש ופיצול מהקבוצה

אין אפשרות לבחור מקומות ישיבה על המטוס במסגרת כירטוס קבוצתי, מראש. שלא כבכירטוס אינדיבידואלי, בו יכול הסוכן לבחור מקומות ישיבה במקרים רבים, בקבוצות לא ניתן. על המטיילים לדעת זאת ולהימנע בכך מאכזבות….

יש שני דברים שאפשר לעשות להמנע מפיצול זוגות בישיבה וכד':

1 –  להזמין באתר חברת התעופה הספציפית מקום ישיבה באינטרנט, אם יש אפשרות כזו בחברת

התעופה, בדרך כלל החל מ-24 שעות לפני הטיסה.

2  –  הושבה מוקדמת מ- 24 שעות לפני ההמראה כרוכה ברוב המקרים בתוספת תשלום.

התוספת משתנה מחברת תעופה אחת לשניה, בכל מקרה בריזה אינה מממנת הושבה כזו !!!

3 –  בזמן קבלת כרטיס העליה למטוס לוודא בדסק עצמו שקיבלתם כרטיסים צמודים בישיבה, לא לוותר !!

פיצול הקבוצה: ברוב המקרים, פיצול מטיסות הקבוצה כרוך בתוספת תשלום (דיוויד).

ציוות חדרים טיול נשים ליפן  – חדר למטייל בודד

למטיילים המגיעים ללא בני/ בנות זוג ומבקשים לשהות בחדר זוגי עם מטייל נוסף ינתן פרק זמן סביר למציאת בן/ בת זוג על ידי החברה, אבל זכותו של מטייל לקבוע כתנאי את יציאתו לטיול במציאת  "פרטנר" לחדר הזוגי.

לחדר לבודד (סינגל ) יש תמיד עלות נוספת וברוב בתי המלון החדר הזה גם קטן מחדר זוגי . אין לבריזה כל התחיבות לתת חדר למטייל בודד שיהיה זהה לחדר זוגי.

חיסונים

על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה למשרד הבריאות כדי לקבוע תור ללשכת הבריאות המחוזיות באזור מגוריך:

מס' הטלפון בכל רחבי הארץ – 5400*

לתשומת לבכם

 • בריזה אינה אחראית לשינויים בלוח הטיסות ותעדכן את מסלול הטיול בהתאם ככל האפשר מראש.
 • למדריך הטיול שמורות הן הזכות והן החובה לערוך שינויים במסלול טיול נשים ליפן לפי הבנתו, ובלבד שהדבר ישרת את טובת הנוסעים ורווחתם.
 • הטיול מותנה במינימום משתתפים. במידה ותחליט חברתנו לבטל את הטיול בשל מיעוט נרשמים, יוחזר הכסף לנרשמים במלואו באופן בו הוא התקבל מלכתחילה.

 

ליצירת קשר טיול נשים ליפן לחץ כאן!