טיול מאורגן לצרפת : נורמנדי – בריטאן – לואר

 

נורמנדי ובריטאן , שני חבלי ארץ דומים , אך שונים בצפון מערב צרפת, לשפת האוקיינוס האטלנטי. הצבע הירוק שולט וממש מכה בעיניים. גבעות פסטורליות והרבה פרות הרועות על כל גבעה מוריקה. נורמנדי הוא חבל מודרני למדי, בעוד בריטאן נותרה עם טעם של פעם.

הרחובות הצרים בערים ובעיירות יוצרים אווירה מיוחדת. הבתים עשויים מקורות עץ כהות וטיח צבעוני. מון סן מישל נחשב לאחד מפלאי עולם, ובצדק. חופי הנחיתה  בנורמנדי, וסן מלו בבריטאן מהווים עדות למלחמות הרבות שעברו על האזור. הונפלר- עיר שתזכיר לכולם את המקום ממנו באו תושביו הראשונים של האזור בעוד שבדוויל וחופי הזהב עם בניני הפאר שבה, נבין מהם החיים היפים.

ולסיום הקינוח – עמק הלואר " הגנים של צרפת" המשלב גנים נפלאים עם ארמונות פאר וכפרים ציוריים .

תאריך אחרון להרשמה:  13.5.18

הטיול שלנו כולל

 • ג'יברני – הגן והבית של מונה
 • אטרטה , הונפלר ,טרוויל , דוויל
 • גשר נורמנדי                                               
 • מוזיאון השטיחים  בבאיה
 • חופי הנחיתה
 • מוזיאון הנחיתה בארומנש
 • בית הקברות האמריקאי   
 • ביקור בחווה  ובמבשלת קלבדוס, ובמפעל משפחתי ליצור גבינת קממבר
 • מון סן מישל
 • בירת הצדפות והמולים- קנקל
 • סן מלו, דינאן,  
 • חוף האיזמרגד, כיף פרהאל
 • אנז'ה
 • ביקור ביקב בעמק הלואר
 • ארמונות שנוננסו ושאמבור וגני ווילנדרי

המסלול

יום 1   ת"א – פריס –ג'יברני – רואן לה הבר

טיסה לנמל התעופה של פריס ומיד המשך נסיעה מערבה

לכפר ג'יברני, שעלה על מפת התיירות בזכות ביתו של הצייר האמפרסיוניסט הידוע מונה והגנים הצמודים אליו. נבקר במקום ולאחר מכן, נמשיך לרואן, בירתה ההסטורית של נורמנדי. סיור בעיר העתיקה הממוקמת בין הקתדרלה המדהימה,לבין כיכר השוק בה הועלתה ז'אן דארק על המוקד. ארוחת ערב ולינה באזור לה הבר.

יום  2 אטרטה –- הונפלור- טרוויל – דוויל  קאן

היום יוקדש לחופיה הצפונים של נורמנדי. ניסע לאורך החוף לאטרטה, שם נצפה  בצוקי הגיר העצומים הבולטים למרחוק בצבעם הלבן, ובשלל הצורות שהם יוצרים בהכנסם לאוקיאנוס בהמשך נעלה על גשר נורמנדי , יצירה ארכיטקטונית והנדסית מרשימה ביותר, החולף מעל שפך נהר הסין, ונגיע , להונפלור, עיר הנמל העתיקה, שנתנה השראה לאמנים רבים שהתגוררו בה. נסייר בעיר ונבקר באתריה החשובים.נמשיך לאורך חופי נורמנדי,בין עיירות קייט הידועות בכל העולם . טרוויל,דוויל, ועוד. נבקר ונסייר בעיירות שהפכו לסמל של החיים היפים. ניסע בין מטעי התפוחים ונבקר בחווה  ליצור משקאות התפוחים הידועים של האזור: סיידר, וקלבדוס. נמשיך ונבקר במפעל ליצור הגבינות המפורסמות של נורמנדי ולעת ערב נגיע לבית המלון באזור קאן .

יום  3 חופי הנחיתה : באיו – ארומנש –- בית הקברות האמריקאי –   קאן

באיו העיר הראשונה ששוחררה מידי הגרמנים,בידי כוחות הברית. ביקור בעיר ובמוזיאון המכיל את שטיח הקיר המדהים מימי  הביניים, המתאר את כיבוש אנגליה ע"י "וויליאם הכובש". בהמשך נסיעה ל"חופי הנחיתה",וביקור במוזיאון המוקדש ל"די דיי" בארומנש.

מכאן לבית הקברות האמריקאי ב"חוף אומהה". ונמשיך לפוינט דה הוק, אחד מהאתרים המבוצרים ביותר ב"חומה האטלנטית" שבנו הגרמנים.  חזרה לבית המלון .

טיול מאורגן לנורמנדי ועמק הלואר

יום 4     מון סן מישל – קנקל – רן        

ניסע לביקור במון סן מישל,אחד מ"פלאי עולם". מנזר שנבנה על צוק אדיר,ההופך עם הגאות לאי, ומחובר אל החוף בסוללה  מלאכותית צרה וארוכה. נחצה את "הגבול" לבריטאן וניסע לאורך החוף הסלעי והפראי, לקנקל , עיירה הידועה בעולם כולו כמרכז יצור הצדפות העולמי. נתרשם מהמפרץ,  החקלאות הימית, וכמובן מהנוף המהמם. ניסע לאורך החוף המפורץ ונעצור לתצפיות וסיור רגלי קצר . לקראת ערב נגיע לבית המלון ברן, בירת בריטאן.

יום 5   בריטאן: סן מאלו – דינאר- דינאן- חוף האיזמרגד – כיף פרהאל   

היום יוקדש לבריטאן, ובעיקר לחופי הפרא היפים של חצי האי נתחיל בסיור בסן מלו הציורית, השוכנת לחוף תעלת לה-מאנש ומזכירה מצודת ים אדירה מימי הביניים. ביקור בסן מלו כולל סיור רגלי על חומות העיר העתיקה. נסיעה לדינאר הנמצאת מצידו השני של המפרץ, עיר קייט נהנתנית . נמשיך  לחוף האזמרגד ולכיף פרהל הנמצא בקצה המערבי של חצי האי, התצפית מכאן, והמגדלור מרשימים במיוחד. נבקר בדינאן, עירה ימי בינימית מוקפת חומה וממנה , חזרה לבית המלון .

יום 6    עמק הלואר : אנז'ה – סומור – גני ווילנדרי – טור

היום ניפרד מברטאן וניסע  מזרחה לעמק הלואר,ל אנז'ה. נבקר  בעיר העתיקה ונצפה אל הטירה היפה והמיוחדת  ומהטירה אל עבר הנהר שמתחתיה. נמשיך בנסיעה לאורך נהר הלואר דרך  סומור לביקור וטעימות יין באחד מהיקבים הידועים באזור. מכאן לגני ווילנדרי – גנים ששוחזרו בתחילת המאה ה 20-על פי דגם של גנים שנטעו במאה ה-16. ייחודם בהיותם גנים נושאיים ( גן  האהבה,גן המטבח,וכו'). מכאן לטור Tours, בירת עמק הלואר לסיור בעיר העתיקה . לינה וארוחת ערב.

טיול מאורגן לנורמנדי ועמק הלואר

יום 7  עמק הלואר: שנוננסו  – שמבור

הבוקר נתחיל בביקור בארמון שנוננסו הבנוי כגשר על נהר השר, ובשני גניו: האחד של דיאן דה פואטייה -אהובת המלך,והשני של  קטרין דה מדיצ'י – אשת המלך. האחד גן בסגנון צרפתי ואילו השני בסגנון איטלקי. בהמשך נבקר בארמון שמבור, הגדול שבארמונות עמק הלואר, ארמון מלכותי שנבנה כארמון צייד לפרסואה ה-1, מוקף ביער אדיר. אחה"צ  ניסע לפריס אליה נגיע לקראת ערב ובהמשך לנמל התעופה של פריס משם נמריא לישראל.

(*) ייתכנו שינויים בסדר הביקורים

מחיר הטיול (7 ימים)
מחיר למטייל בחדר זוגי: 1875 €   

תוספת לחדר ליחיד:      380 €

הטיול מותנה במינימום 20 מטיילים

המחיר כולל

 • טיסות אל על לפריס וחזרה
 • מיסי נמל לפי ערכם ביום הפרסום (שינוי באלה ישפיע על מחיר הטיול הסופי)
 • אוטובוס תיירים ממוזג עפ"י התוכנית
 • תוכנית סיורים מלאה כמפורט
 • לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה
 • כלכלה: על בסיס ארוחת בוקר בלבד, כולל 2 ארוחות ערב
 • הדרכה: מדריך בכיר מצוות בריזה  ומדריכים מקומיים כנדרש
 • דמי כניסה לכל האתרים בהתאם לתוכנית הטיול
 • טיפים לנותני השרותים בחו"ל
 • פגישת קבוצה עם המדריך לפני הטיול

המחיר אינו כולל

 • טיסות
 • ביטוח בריאות ומטען
 • ארוחות שאינן כלולות
 • שתיה בארוחות
 • הוצאות בעלות אופי אישי
 • כל  סוג של הוצאה שלא צוינה ב"המחיר כולל"

בתי מלון

IBIS 3* Hotel  (או דומה לו)

רישום, אפשרויות תשלום ודמי קדימה
ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח למרכז ההזמנות בפקס או בדוא"ל (מהאתר ) ולוודא טלפונית שאכן הגיע. אין לראות במשלוח הטופס אישור להרשמה ללא אישור קבלתו בטלפון.

עם קליטת טופס הרישום תיגבה מקדמה על סך 300 יורו ממחיר הטיול הסופי.

יתרת התשלום תיגבה עד 45 יום לפני היציאה לטיול (ללא הודעה מוקדמת).

על טופס הרישום יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות:

 • באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית.  יש לציין את מס' הכרטיס לחיוב לרבות 3 הספרות שבגב הכרטיס .
 • בתשלום מזומן שקלי, מזומן מט"חי או בהעברה בנקאית בתשלום אחד. במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום – לרבות 3 הספרות בגב הכרטיס.  

הערה: אם לא יצוין על טופס הרישום אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים שווים ללא ריבית

שער הדולר / יורו :  נקבע ביום החיוב בפועל לפי שער העברות והמחאות גבוה .  

** בכל מקרה יוסדרו כל התשלומים לפני היציאה **

דמי ביטול

מיום ההרשמה ועד 45 יום לפני היציאה –  300 €

44-34 יום לפני היציאה לטיול – 550 €

21-33 יום לפני היציאה לטיול – 750 €

8-20 יום לפני היציאה לטיול –   1200 €

פחות מ-8 ימים לפני היציאה לטיול – מלוא מחיר הטיול

בחישוב מניין ימי עבודה המוזכרים לעיל יחושבו ימים א'-ה', להוציא ערבי חג וימי חג.

הבהרות לגבי ביטולים
דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל . כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון ויזה ותשלומים לא חוזרים אחרים. ההחזר יעשה בערכי המט"ח  ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול).
ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות מייל או פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב יום מסירת ההודעה.

** ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס עבור בריזה,

לפקס מספר  03-5440055
או מייל : info@breeza.co.il המאשר את ביטול הטיול .
מחובת הלקוח לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל לביטול !!

ביטוח ביטול נסיעה – טלפון אחד יכול לחסוך לך המון כסף !!!

אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". דרכנו אפשר לרכוש  ביטוח בריאות התקף מיום רכישת הפוליסה (אפילו חצי שנה לפני היציאה) ועד יום לפני תאריך היציאה לטיול. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. מחיר הביטוח מחושב בכל מקרה על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום רכישת הביטוח מחברת הביטוח.

לתשומת לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע המלא המפורט בפוליסת הביטוח.

כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון  המופיע בפוליסה שבידיכם.

אל תדחה אפילו ביום !!! עם ההרשמה רכוש לך ביטוח בריאות לחו"ל !!! אחרת אתה חשוף לדמי ביטול ללא הגנה !!! ביטוח כזה אפשר לעשות גם במשרדנו.

מועד התשלום וכרטוס קבוצתי / עליות מחירים ברגע האחרון

כרטוס הקבוצה נעשה לאחר סגירת ההרשמה לטיול ולא במועד שליחת טופס ההרשמה. הכרטוס הקבוצתי הוא תנאי לקבלת מחיר קבוצתי לטיסות. הכרטוס מתבצע לכל אנשי הקבוצה יחד במועד הגביה של דמי הטיול הנקבע על ידי החברה ועל פי צרכי הטיול. במועד התשלום יקבע שער השקל מול שערי מט"ח ואין לשנותו בדיעבד. מחיריהם הסופיים של היטלי הדלק ומסי הנמל מעודכנים במועד הכרטוס הקבוצתי. בריזה מחליטה מראש אם לציין במסלול הטיול את מחיר מסי הנמל והדלק (בטיסות סדירות) עליהם התבסס תמחור הטיול, או לא לציין זאת. במקרים בהם חלה התייקרות ובעקבותיה תוספת למחיר, מתחייבת בריזה לתת הסבר לכך.

מקומות ישיבה מוזמנים מראש ופיצול מהקבוצה

אין אפשרות לבחור מקומות ישיבה על המטוס במסגרת כירטוס קבוצתי, מראש. שלא כבכירטוס אינדיבידואלי, בו יכול הסוכן לבחור מקומות ישיבה במקרים רבים, בקבוצות לא ניתן. על המטיילים לדעת זאת ולהימנע בכך מאכזבות….

יש שני דברים שאפשר לעשות להמנע מפיצול זוגות בישיבה וכד':

1 –  להזמין באתר חברת התעופה הספציפית מקום ישיבה באינטרנט, אם יש אפשרות כזו בחברת התעופה, בדרך כלל החל מ-24 שעות לפני הטיסה.

2 –  בזמן קבלת כרטיס העליה למטוס לוודא בדסק עצמו שקיבלתם כרטיסים צמודים בישיבה, לא לוותר !!

פיצול הקבוצה: ברוב המקרים, פיצול מטיסות הקבוצה כרוך בתוספת תשלום (divide).

הטבות נוסע מתמיד בחברות התעופה

אין ביכולתנו להבטיח מראש הטבות בכרטיסי טיסה קבוצתיים (נקודות נוסע מתמיד, בונוסים וכד') המוצעים  על ידי חברות התעופה ליעדים שונים. באחריות המטייל לבדוק מראש אפשרות קבלת הטבות לגבי טיול ספציפי.

ציוות חדרים לטיול – חדר למטייל בודד

למטיילים המגיעים ללא בני/ בנות זוג ומבקשים לשהות בחדר זוגי עם מטייל נוסף ינתן פרק זמן סביר למציאת בן/ בת זוג על ידי החברה, אבל זכותו של מטייל לקבוע כתנאי את יציאתו לטיול במציאת  "פרטנר" לחדר הזוגי.

לחדר לבודד (סינגל ) יש תמיד עלות נוספת וברוב בתי המלון החדר הזה גם קטן מחדר זוגי. אין לבריזה כל התחייבות לתת חדר למטייל בודד שיהיה זהה לחדר זוגי.

חיסונים

על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה למשרד הבריאות כדי לקבוע תור ללשכת הבריאות המחוזיות באזור מגוריך: מס' הטלפון בכל רחבי הארץ – 5400*

לתשומת לבכם

 • בריזה אינה אחראית לשינויים בלוח הטיסות ותעדכן את מסלול הטיול בהתאם ככל האפשר מראש.
 • למדריך הטיול שמורות הן הזכות והן החובה לערוך שינויים במסלול הטיול לפי הבנתו, ובלבד שהדבר ישרת את טובת הנוסעים ורווחתם.
 • הטיול מותנה במינימום משתתפים. במידה ותחליט חברתנו לבטל את הטיול בשל מיעוט נרשמים, יוחזר הכסף לנרשמים במלואו באופן בו הוא התקבל מלכתחילה.

בברכת טיול נעים מצוות בריזה