טיול מאורגן לדרום אמריקה

טיול מאורגן לדרום אמריקה

משדות הקרח של פטגוניה אל חופי הזהב של ריו דה ז'נירו – טבע ותרבות בדרום אמריקה 

טיול מאורגן לדרום אמריקה

טיול מאורגן לדרום אמריקה

טיול מאורגן לדרום אמריקה הקדמה:

הרחק מכאן, מעבר לאוקיינוס האטלנטי, מציעה דרום אמריקה עולם אחר ומרתק של נופים, טבע, תרבויות והיסטוריה. בטיול זה נבקר בחבל הארץ הפראי, פטגוניה, אזור גאוגרפי משותף לארגנטינה וצ'ילה. עולם של אגמים בשלל צבעים, פסגות נישאות וקרחוני ענק פעילים. כאן תמצאו את שמורות הטבע היפות ביותר ביבשת: אזור האגמים, טורס דל פיינה, קרחוני אגם קלפטה ועוד.

נבקר גם במפלי איגואסו שבמשולש הגבולות ארגנטינה – ברזיל – פארגוואי, המפלים הגדולים ביותר באמריקה הלטינית. בפן העירוני לא נוותר על הבירה הקוסמופוליטית בואנוס איירס והטוענת לכתר היפה בערי העולם וריו דה ז'נירו וחופי הזהב שלה.

מסלול הטיול מאורגם לדרום אמריקה

ימים 1-2  תל אביב- בואנוס איירס  

טיסת אחר הצהריים לא ישירה מתל אביב לבואנוס איירס, "עיר האורות" של דרום אמריקה. לאחר הנחיתה- נצא לסיור הכרות עם העיר המיוחדת במינה.

ארוחת ערב ולינה: בואנוס איירס.

יום 3 בואנוס איירס – סיור בעיר יום של סיור בבואנוס איירס: תיאטרון קולון, כיכר מאי, הבית הוורוד (בית הממשלה), שדרות סנטה פה, רחוב פלורידה, שדרות  9 ביולי (הרחבה ביותר בעולם) ושכונות סן טלמו ולה בוקה הססגונית, משכנם של אומנים רבים. פארק פאלרמו ושכונת ריקולטה. בערב נצא למופע טנגו וארוחת ערב.

לינה: בואנוס איירס.

יום 4 בואנוס איירס – ברילוצ'ה

העברה לשדה התעופה וטיסת פנים לברילוצ'ה, עיירה המפורסמת ביופיה ובתעשיית השוקולד הביתי שלה. זוהי עיירה ציוריות השוכנת במרכז אזור האגמים הארגנטינאי בצפון פטגוניה האנדינית, למרגלות הרי האנדים הנישאים. לאחר הנחיתה נצא לחצי יום סיור בעיירה וסביבותיה. ניסע לאורך אגם הנאוהל וואפי ונעפיל בכיסאות הרים לפסגת הר הקמפנריו לתצפית פנורמית מדהימה על האזור (תלוי בתנאי מזג האוויר). ארוחת ערב במלון. לינה: ברילוצ'ה

יום 5 ברילוצ'ה – קלאפטה
טיסת בוקר אל קלאפטה, עיירת קייט השוכנת על שפת אגם "לאגו ארגנטינו" ומהווה בסיס לטיולים באזור פטגוניה הארגנטינאית. לאחר הנחיתה נצא אל הקרחון הנודע, המרהיב והצבעוני בקרחוני פטגוניה- "פריטו מורנו", המתנשא לגובה של 70 מטרים מעל פני אגם (על רכס הרי האנדים) וגושי קרח ניתקים ממנו ונופלים ברעש אדיר לתוך מימי האגם הקפואים. מחזה מרעיש ומרשים. ארוחת ערב ולינה: קלאפטה

יום 6 קלאפטה – שייט קרחונים וחוות כריסטינה- קלאפטה
נצא לשייט אל חוות כריסטינה .(Estancia Cristina) –השייט עוצר מול קרחון אופסלה, ממשיך אל צדו הצפוני של אגם ארגנטינו ועוגן בחווה בשם אסטנסיה כריסטינה. נצא לטיול ברכבי 4X4 המטפסים על הרכס, משם צועדים ברגל כחצי שעה לתצפית על קרחון אופסלה ממעוף הציפור. הסיור מסתיים בסיור בחווה ובארוחת צהריים. בדרך אפשר לראות גואנקו וסוסי בר (Cimarrones).
לינה: קלאפטה

ימים 7-8 אל טורס דל פיינה
נצא בנסיעה לעבר הגבול עם צ'ילה, נחצה אותו ונמשיך בנסיעה אל הפארק הלאומי הידוע בעולם כולו, "טורוס דל פיינה", עמודי הפיינה. נטייל ברכב וברגל בשמורה ביומיים הקרובים. נראה את נופי האגמים, הנהרות המפלים והקרחונים שבשמורה, כולל קרחון גריי המרהיב. ליבה של השמורה הוא הגוש המרהיב של מגדלי הפיינה שאותו נקיף ועליו נצפה מזוויות ראיה שונות. השמורה מתאפיינת בעושר של בע"ח וצמחים, ביניהם עדרי הגוונאקו ועוף הקונדור האגדי. ארוחת ערב במלון.
לינה: טורס דל פיינה

לינה : ברילוצ'ה.

טיול מאורגן לדרום אמריקה

טיול מאורגן לדרום אמריקה

 

 

יום 9  טורס דל פיינה – קלאפטה לאחר ארוחת הבוקר נמשיך בטיולנו בפארק. נאכל ארוחת צהריים שארזו לנו במלון ואחר הצהריים ניסע אל מעבר הגבול בין צ'ילה וארגנטינה, נחצה אותו וניסע חזרה אל קלאפטה. ארוחת ערב ולינה: קלאפטה

 

יום 10 קלאפטה –  איגואסו  היום נטוס, בטיסה לא ישירה, אל מפלי האיגואסו, המפלים הגדולים ביותר בדרום אמריקה. העיר נמצאת ב"משולש הגבולות": ברזיל, פראגואי וארגנטינה. לאחר הנחיתה נפגוש את נציגינו במקום וניסע אל בית המלון. ארוחת ערב במלון.

לינה: איגואסו.

טיול מאורגן לדרום אמריקה

טיול מאורגן לדרום אמריקה

יום 11 הצד הארגנטינאי של איגואסו

נצא לביקור בצד הארגנטינאי של מפלי האיגואסו.  נטייל לאורכם של השבילים, נתרשם מ- 1740 מט"ק מים, הנשפכים מדי שנייה לאורך 4 ק"מ, ממאות מפלים בגבהים שונים, הטובלים בצמחיה טרופית סבוכה. נלך לאורך השבילים המיוחדים, ניסע ברכבת אל עומק הפארק ונבקר במפל המרשים מכולם: "גרון השטן". בערב נצא למופע פולקלור הכולל ארוחת ערב עשירה.

לינה:איגואסו

יום 12  איגואסו – הצד הברזילאי, פארק הציפורים – סלבדור לאחר ארוחת הבוקר, נעבור את הגבול לברזיל ונצא לסיור בצד הברזילאי של המפלים המרשימים בגודלם ובעוצמתם. נערוך סיור לאורכם של המפלים ובסבך היער הסובב אותם. בתום הסיור נבקר גם בפארק הציפורים הידוע שבו נהנה ממגוון ציפורים צבעוניות ומרהיבות ביופיין. בערב נטוס, בטיסה לא ישירה, אל סלבדור. העברה למלון.

ארוחת ערב ולינה: סלבדור

יום 13 סלבדור

בירתה של מדינת בהייה המייצגת את התרבות האפרו –ברזילאית והזיקה שלה לאוקינוס מכתיבה את אופיה. העיר היתה בעבר בירת ברזיל ולא במקרה היא מתגאה ב- 365 הכנסיות שלה. יחד עם זאת תרבות הדייגים המפורסמת שלה הביאה סופרים ומשוררים ידועי שם לשיר לה שירי הלל, וגם מיקומה הגאוגרפי על גבי מצוק היורד בתלילות מעל 70 מ', משווה לה מראה מיוחד. נצא לסיור בעיר העתיקה של סלבאדור, שכונת פלורניו- שהוכרזה אתר מורשת עולמי על ידי אונסק"ו בזכות שימור הבתים הקולונאלים שבה, מרקדו מודלו, ועוד. בערב נצא למופע פולקלור. ארוחת ערב ולינה: סלבדור

יום 14 העיירה קשוארה

נצא אל האזור הכפרי שסביב סלבדור. ניסע אל העיירה קשואירה, שהיתה בעבר עיר קולוניאלית מרכזית באזור חקלאי זה. נבקר במטעים שונים ובחווה מקומית.

ארוחת ערב ולינה: סלבדור

יום 15 סלבדור – ריו דה ז'ינרו

העברה לשדה התעופה וטיסה אל ריו. בריו דה ז'נירו יש הכל, צוקים והרים, ים כחול וחופים לבנים, היער העירוני הגדול בעולם, כדורגל, מוזיקה ושמחת חיים. נפגוש את האוטובוס שלנו ונצא לסיור בעיר העתיקה של ריו ולאחר מכן נמשיך לסיור לאורך חופי העיר. בערב נצא לאכול במסעדה מקומית.

לינה : ריו דה ז'נירו

יום 16  ריו דה ז'נירו- קורקובדו -סיור בפבלה – יער טיז'וקה

עם בוקר נעלה להר הקורקובדו הנמצא בטבורו של יער טיזו'קה. נגיע לפסגתו, שם מתנשא פסל ישו לגובה של  47 מטר (!) ונהנה מתצפית יפהפייה על העיר. נמשיך בסיורנו בריו ע"ג ג'יפים, לאחת מהפבלות של העיר. פבלה היא שכונת עוני, שבתיה ורחובותיה גולשים במורד ההר ונושקים לעיר. סיור חוויתי, המספר את סיפורה המיוחד של עיר יפהפייה זו. בערב נצא לארוחה במסעדה מקומית. לינה: ריו דה ז'ירנו

טיול מאורגן לדרום אמריקה

טיול מאורגן לדרום אמריקה

יום 17 האיים הטרופיים

נצא ליום שלם של כיף, שייט לאיים הטרופיים, המבצבצים מעל פני הים עם ג'ונגל מקומי ירוק וצפוף, מי ים חמימים וצלולים, שילוב של שחיה, שייט, טיול באי וחזרה. ארוחת צהרים כלולה.

לינה: ריו דה ז'ירנו

יום 18 ריו – הר הסוכר– טיסה חזרה

ביומנו האחרון בריו נעלה ברכבל אל פסגת הר הסוכר לתצפית פנורמית על העיר. נאכל ארוחת צהריים ולפי שעת הטיסה ניסע אל שדה התעופה לטיסה לאירופה.

יום 19 אירופה – תלאביב

נחיתה בשעות הבוקר והמשך בטיסה לתל אביב.

מחיר ה טיול מאורגן לדרום אמריקה -יעודכן בהמשך

המחיר למטייל בחדר זוגי : __________(מינימום 15 מטיילים)

תוספת ליחיד בחדר: ____________

המחיר לטיול מאורגן לדרום אמריקה כולל:

  • טיסות טרנס אטלנטיות בחברת לופטהנזה

טיסות פנימיות בחברות מקומיות כמפורט בתוכנית

מיסי נמל והיטל דלק לטיסות הבינלאומיות והפנימיות – נכון ליום מתן ההצעה וכפוף לשינויים

סיורים והעברות לפי המפורט בתוכנית

לינה: במלונות מדרגה ראשונה

כלכלה: על בסיס חצי פנסיון, מארוחת הערב ביום מס' 2 ועד ארוחת צהריים ביום מס' 18

הדרכה: מדריך מצוות בריזה + מדריכים מקומיים דוברי אנגלית

תחבורה: אוטובוס תיירים חדש וממוזג, שייט כמפורט בתוכנית

דמי כניסה לאתרים המפורטים בתוכנית

שלושה מופעי פולקלור: בבואנוס איירס, באיגואסו ובסלבדור

המחיר לטיול מאורגן לדרום אמריקה  אינו כולל

הוצאות אישיות מכל סוג

הסעות בארץ

שתייה בארוחות הכלולות

ביטוח רפואי (חובה על המטייל לרכוש ביטוח)

 

 • מחיר הטיסות כולל
 • טיסות טרנס אטלנטיות בחברת לופטהנזה, אל סאו פאולו וחזרה מבואנוס איירס
 • 7 טיסות פנימיות וכל טיסה המתחייבת מהמתווה, בחברות מקומיות כמפורט בתוכנית,
 • מסי נמל והיטל דלק לטיסות הבינלאומיות והפנימיות – נכון ליום מתן ההצעה וכפוף לשינויים.

דמי ביטול

 • למבטל בין 90 יום ועד 60 יום לפני היציאה  יהיו דמי הביטול 500 דולר
 • למבטל בין 60 יום ועד 45 יום לפני היציאה  יהיו דמי הביטול 1500 דולר
 • למבטל בין 44 יום ועד 30 ימים לפני יציאה יהיו דמי הביטול 3000 דולר
 • למבטל בין 29 ימים ועד 15 ימים לפני יציאה יהיו דמי הביטול 4000 דולר
 • למבטל בין 14 ימים ועד 3 ימים לפני היציאה יהיו דמי הביטול 6000 דולר
 • למבטל יומיים לפני היציאה יהיו דמי הביטול מלאים
 • מניין הימים לפי מניין ימי העבודה בארץ , א-ה.

רישום, תאריך גביה , דמי קדימה ואפשרויות תשלום

ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח למרכז ההזמנות בפקס או בדוא"ל (מהאתר ) ולוודא טלפונית שאכן הגיע. כל טופס רישום מלווה בתשלום מקדמה על סך 600$ המהווה חלק ממחיר הטיול הסופי. אין לראות במשלוח הטופס אישור להרשמה ללא אישור קבלתו בטלפון.

(תנאי הביטול למעלה הם ההסכם בין המטיילים לחברה, ללא קשר לגובה המקדמה המשולמת עם קבלת טופס הרישום).

על טופס הרישום יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות:

 • באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית.  יש לציין את מס' הכרטיס לחיוב לרבות 3 הספרות שבגב הכרטיס .
 • בתשלום מזומן שקלי, מזומן מט"חי או בהעברה בנקאית בתשלום אחד. במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום – לרבות 3 הספרות בגב הכרטיס.

הערה: אם לא יצוין על טופס הרישום אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים שווים ללא ריבית.

שער הדולר / יורו :  נקבע ביום החיוב בפועל לפי שער העברות והמחאות גבוה.

הבהרות דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל . כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון ויזה ותשלומים לא חוזרים אחרים. ההחזר יעשה בערכי המט"ח  ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול). ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב ביום מסירת ההודעה. ** ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס עבור בריזה, למספר  03-5440055      או מייל : info@breeza.co.il המאשר את ביטול הטיול . מחובת הלקוח לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל לביטול !!

ביטוח ביטול נסיעה טלפון אחד יכול לחסוך לך המון כסף !!!

אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". דרכנו אפשר לסדר ביטוח בריאות התקף מ-60 יום לפני תאריך היציאה לטיול. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. התשלום בכל מקרה מחושב על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום הזמנת הביטוח מחברת הביטוח.

לתשומת לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע המלא המפורט בפוליסת הביטוח.

כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון  המופיע בפוליסה שבידיכם.

אל תדחה אפילו ביום !!! עם ההרשמה רכוש לך ביטוח בריאות לחו"ל !!! אחרת אתה חשוף לדמי ביטול ללא הגנה !!! ביטוח כזה אפשר לעשות גם במשרדנו.

חיסונים טיול מאורגן לדרום אמריקה

על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה ללשכות הבריאות המחוזיות באזור מגוריך:

ירושלים –  רח' יפו 86                                          02-5314811

תל אביב – רח' הארבעה 12                                 03-5684606

חיפה –     רח' פל"ים  15 א' – קרית הממשלה04-8633111

עפולה –   רח' ירושלים 4                                     04-6099002

מועד התשלום וכרטוס קבוצתי / עליות מחירים ברגע האחרון

כרטוס הקבוצה נעשה לאחר סגירת ההרשמה לטיול ולא במועד שליחת טופס ההרשמה. הכרטוס הקבוצתי הוא תנאי לקבלת מחיר קבוצתי לטיסות. הכרטוס מתבצע לכל אנשי הקבוצה יחד במועד הגביה של דמי הטיול הנקבע על ידי החברה ועל פי צרכי הטיול. במועד התשלום יקבע שער השקל מול שערי מט"ח ואין לשנותו בדיעבד. מחיריהם הסופיים של היטלי הדלק ומסי הנמל מעודכנים במועד הכרטוס הקבוצתי. בריזה מחליטה מראש אם לציין במסלול הטיול את מחיר מסי הנמל והדלק (בטיסות סדירות) עליהם התבסס תמחור הטיול, או לא לציין זאת. במקרים בהם חלה התייקרות ובעקבותיה תוספת למחיר, מתחייבת בריזה לתת הסבר לכך.

מקומות ישיבה מוזמנים מראש

אין אפשרות לבחור מקומות ישיבה על המטוס במסגרת כירטוס קבוצתי, מראש. שלא כבכירטוס אינדיבידואלי, בו יכול הסוכן לבחור מקומות ישיבה במקרים רבים, בקבוצות לא ניתן. על המטיילים לדעת זאת ולהימנע בכך מאכזבות.

הטבות נוסע מתמיד בחברות התעופה

אין ביכולתנו להבטיח מראש הטבות בכרטיסי טיסה קבוצתיים (נקודות נוסע מתמיד, בונוסים וכד') המוצעים  על ידי חברות התעופה ליעדים שונים. באחריות המטייל לבדוק מראש אפשרות קבלת הטבות לגבי טיול ספציפי.

לתשומת לבכם טיול מאורגן לדרום אמריקה

  • בריזה אינה אחראית לשינויים בלוח הטיסות ותעדכן את מסלול הטיול בהתאם ככל האפשר מראש.
  • למדריך הטיול שמורות הן הזכות והן החובה לערוך שינויים במסלול הטיול לפי הבנתו, ובלבד שהדבר ישרת את טובת הנוסעים ורווחתם.
 • הטיול מותנה במינימום משתתפים. במידה ותחליט חברתנו לבטל את הטיול בשל מיעוט נרשמים, יוחזר הכסף לנרשמים במלואו באופן בו הוא התקבל מלכתחילה.

 

ליצירת קשר לחץ כאן!

בברכת טיול נעים מצוות בריזה!