הטיול המאורגן לאלבניה וקורפו הוא שילוב נפלא של נופים הרריים רבי הוד, חופים יפהפיים וכפרים נדחים המשמרים עדיין את אווירתם הקסומה. נבקר בדרום אלבניה, שהיא, מבחינה נופית ואנושית, המשכה של צפון יוון. רק ב- 1985 התעוררה מדינה זו ופקחה עיניה, מתעוררת בתדהמה מתקופת השלטון הקומוניסטי הנוקשה של הרודן הוז'ה, ב"פזילה" לעבר העולם המערבי והאפשרויות הפתוחות בתחום התיירות.
אנחנו מנצלים "חלון הזדמנויות היסטורי", בטרם ישעטו תיירי כל העולם וישראלים ביניהם, וישנו את הקיים, יכירו כל פינה, וילמדו את המקומיים את דרכו של עולם. את הטיול נתחיל ונסיים בקורפו, אי יווני ירוק ויפה שלו שי גם היסטוריה יהודית ענפה.

מסלול הטיול

מסלול הטיול

יום 1 נתב"ג – קורפו – סרנדה - בוטרינט

הבוקר נטוס אל קורפו וממנה נפליג כשעה אל העיר סרנדה, העיר הדרומית ביותר באלבניה, הצופה על מיצר ימי גדול כשהאי קורפו באופק. בעיר נראה חפירות של בית כנסת עתיק מהמאה ה- 5 ואחה"צ נצא מזרחה לביקור באתר הרומי העצום: בוטרינט, היושב על משטחי הצפה של הים, במלחות ציוריות שהיוו את אסם התבואה של דרום אלבניה בתקופות קדומות.
לינה וארוחת ערב: סרנדה

יום 2 סרנדה – סירי אי קלטר – ג'ירוקסטרה

עם בוקר נמשיך לאורך עמק נהר הדרינוס.  נצא בנסיעה לעבר ג'ירוקסטרה, הנחשבת לעיר העתיקה היפה באלבניה, ובדרך נעבור במעיין ה"עין הכחולה" (סירי אי קלטר) – מעיין קארסטי שצבע המים הצלולים נתן לו את שמו.
נגיע אל ג'ירוקסטרה הבנויה בסיגנון עות'מאני עם בתי עץ מחופים רעפי צפחה ועוד. כאן נולד אנוור הוג'ה, שליטה הקומוניסטי הכל יכול של אלבניה. נעלה אל המצודה-מוזיאון הנישאת מעל העיר. מכאן ניסע  לטיול רגלי נינוח, בין מצוקי הנהר ושטחי החקלאות היפים של הכפר.
לינה וארוחת ערב: ג'ירוקסטרה

יום 3 ג'ירוקסטרה - עמק בנצ'ה - בראט

נצא צפונה מג'ירוקסטרה לכיוון בראט. בדרך נעצור לטיול רגלי באזור עמק בנצ'ה הסמוך לעיירה טפלנה, בו נראה כפרי רועים וחקלאות שלחין אותנטית.
אחה"צ נמשיך  אל בראט, העיר העתיקה, המדהימה והשמורה ביותר באלבניה. לאחר שנגיע נעלה לתצפית מהמצודה המרשימה הנישאת מעל העיר שבה עדיין מתגוררות כ-200 משפחות מקומיות לצד מספר כנסיות עתיקות. נרד אל החלק התחתון של העיר; כאשר מגיעים לאזור הנהר החוצה את העיר אפשר להביט אל עבר "1000 החלונות", אחד מכינוי המקום.
ארוחת ערב ולינה: בראט

אקוודוקט באלבניה פרות
חופי ים אלבניה
יום 4 בראט – קניון אוסומי - ולורה

ניסע השכם בבוקר לאורך עמק הנהר החוצה את בראט, כשעתיים  עד לקטע הקניוני שלו, קניון אוסומי, בו נערוך טיול רגלי משולב רחצות וכיף ביום חם של קיץ.
נשוב לבראט המיוחדת לארוחת צהרים, נשלים סיור במצודה ונהנה מכמה נקודות תצפית, נסייר בינות למבנים ביזנטיים ועותמנים. לאחר ביקור במוזיאון אונפריו נצא בנסיעה לעבר קו החוף המערבי, ונלון בוולורה.

יום 5 ולורה - לוגרה – הימרה - סרנדה

מוולורה מתחילה הריביירה האלבנית, ה"נקיה" כמעט מבתי מלון ופיתוח. מהעיר ניסע דרומה, הכביש חוצה את מעבר לוגרה הגבוה (מעל 1000מטרים מעל פני הים) ויורד שוב לפני הים. בהמשך היום נסייר באזור הימרה, שתושביו הם צאצאי מתיישבים יוונים באזור, ונצא לטיולים רגליים קלים. נמשיך לארוחת ערב ולינה בסרנדה.  

בראט אלבניה
גשר ישן אלבניה
יום 6 סרנדה – מעבר בשייט לאי קורפו (יוון)

ניפרד מהחוף האלבני ונעבור במעבורת ליוון, אל האי קורפו. ה"אי הירוק" ביותר מבין אלפי איי יוון. נבקר בעיירות עתיקות וכפרים לאורך חופי האי, נערוך תצפית מפסגת ההר החולש על האי, נבקר במוזיאון מקומי  ועוד.
ארוחת ערב ולינה: קורפו.

יום 7 קורפו

יום זה יוקדש להשלמת סיורים לאורך החופים המדהימים של האי, לרבות רחצה בים. נפקוד אתרים נוצריים והיסטוריים שונים, מנזרים וכד'. בערב נצא לארוחת ערב לסיכום הטיול.
ארוחת ערב ולינה: קורפו.

יום 8 קורפו - נתב"ג

לאחר ארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה וטיסה ישירה לנתב"ג.

תאריכי יציאה ומחירים
תנאים כלליים
המחיר כולל    
 • טיסות מתל אביב לקורפו וחזרה
 • מסי נמל והיטלי דלק  (נכון ליום פרסום ההצעה. מחיר הטיול יעודכן בהתאם לשינויים)
 • מעבורת מקורפו לאלבניה וחזרה
 • מדריך ישראלי בכיר מצוות בריזה כמפורט למעלה  
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית כנדרש
 • לינה במלונות נבחרים 3-4 *
 • כלכלה חצי פנסיון: ארוחות בוקר במלונות, וארוחות ערב במלונות או במסעדות מקומיות
 • דמי כניסה לכל האתרים כמפורט במסלול
 • תחבורה באוטובוס תיירים
 • טיפים לנותני השרותים המקומיים
 • פגישת קבוצה עם מדריך הטיול – כשבוע לפני היציאה
המחיר אינו כולל
 • ביטוח בריאות ומטען
 • ארוחות שאינן כלולות
 • שתיה בארוחות המוזמנות
 • הוצאות בעלות אופי אישי

שער היורו :  נקבע ביום החיוב בפועל לפי שער העברות והמחאות גבוה.

רישום, אפשרויות תשלום ודמי קדימה

ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח במייל או לשלשל לתיבת הדואר של משרד "צוות" יבנה. משם יועברו הטפסים למשרד חברת "בריזה".

עם קליטת טופס הרישום תיגבה חברת בריזה, מקדמה בסך 200 יורו ממחיר הטיול הסופי.

יתרת התשלום תיגבה עד 45 יום לפני היציאה לטיול (ללא הודעה מוקדמת).

על טופס הרישום יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות:

 • באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית. יש לציין את מס' הכרטיס לחיוב  לרבות 3 הספרות שבגב הכרטיס .
 • בתשלום מזומן שקלי, מזומן מט"חי או בהעברה בנקאית בתשלום אחד. במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום – לרבות 3 הספרות בגב הכרטיס.

הערה: אם לא יצוין על טופס הרישום אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים שווים ללא ריבית

שער הדולר / יורו :  נקבע ביום החיוב בפועל לפי שער העברות והמחאות גבוה .

** בכל מקרה יוסדרו כל התשלומים לפני היציאה **

דמי ביטול
 • 45-60  יום לפני היציאה לטיול –  190 יורו
 • 30-44  יום לפני היציאה לטיול –  290 יורו
 • 14-29 יום לפני היציאה לטיול –  750 יורו
 • 7-13 ימים לפני היציאה לטיול –  1250 יורו
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה לטיול – מלוא מחיר הטיול

( מניין הימים לפי ימי העבודה בארץ ימים א'-ה' (לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג)

הבהרות לגבי ביטולים

דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל . כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון ויזה ותשלומים לא חוזרים אחרים. ההחזר יעשה בערכי המט"ח  ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול).
ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות מייל או פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב יום מסירת ההודעה.

**  ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס עבור בריזה,  לפקס מספר  03-5440055 
או מייל
   info@breeza.co.il   המאשר את ביטול הטיול .

חובת הלקוח לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל לביטול !!

ביטוח ביטול נסיעה טלפון אחד יכול לחסוך לך המון כסף !!!

אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". דרכנו אפשר לרכוש  ביטוח בריאות התקף מיום רכישת הפוליסה (אפילו חצי שנה לפני היציאה) ועד יום לפני תאריך היציאה לטיול. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. מחיר הביטוח מחושב בכל מקרה על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום רכישת הביטוח מחברת הביטוח.

לתשומת לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע המלא המפורט בפוליסת הביטוח.

כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה, יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון  המופיע בפוליסה שבידיכם.

אל תדחה אפילו ביום !!!  עם ההרשמה רכוש לך ביטוח בריאות לחו"ל !!! אחרת אתה חשוף לדמי ביטול ללא הגנה !!!   ביטוח כזה אפשר לעשות גם במשרדנו.

מועד התשלום וכרטוס קבוצתי / עליות מחירים ברגע האחרון

כרטוס הקבוצה נעשה לאחר סגירת ההרשמה לטיול ולא במועד שליחת טופס ההרשמה. הכרטוס הקבוצתי הוא תנאי לקבלת מחיר קבוצתי לטיסות. הכרטוס מתבצע לכל אנשי הקבוצה יחד במועד הגביה של דמי הטיול הנקבע על ידי החברה ועל פי צרכי הטיול. במועד התשלום יקבע שער השקל מול שערי מט"ח ואין לשנותו בדיעבד. מחיריהם הסופיים של היטלי הדלק ומסי הנמל מעודכנים במועד הכרטוס הקבוצתי. בריזה מחליטה מראש אם לציין במסלול הטיול את מחיר מסי הנמל והדלק (בטיסות סדירות) עליהם התבסס תמחור הטיול, או לא לציין זאת. במקרים בהם חלה התייקרות ובעקבותיה תוספת למחיר, מתחייבת בריזה לתת הסבר לכך.

מקומות ישיבה מוזמנים מראש ופיצול מהקבוצה

אין אפשרות לבחור מקומות ישיבה על המטוס במסגרת כירטוס קבוצתי, מראש. שלא כבכירטוס אינדיבידואלי, בו יכול הסוכן לבחור מקומות ישיבה במקרים רבים, בקבוצות לא ניתן. על המטיילים לדעת זאת ולהימנע בכך מאכזבות….

יש שני דברים שאפשר לעשות להמנע מפיצול זוגות בישיבה וכד':

1 –  להזמין באתר חברת התעופה הספציפית מקום ישיבה באינטרנט, אם יש אפשרות כזו בחברת התעופה, בדרך כלל החל מ-24 שעות לפני הטיסה.

2 –  בזמן קבלת כרטיס העליה למטוס לוודא בדסק עצמו שקיבלתם כרטיסים צמודים בישיבה, לא לוותר !!

פיצול הקבוצה: ברוב המקרים, פיצול מטיסות הקבוצה כרוך בתוספת תשלום (divide).

הטבות נוסע מתמיד בחברות התעופה

אין ביכולתנו להבטיח מראש הטבות בכרטיסי טיסה קבוצתיים (נקודות נוסע מתמיד, בונוסים וכד') המוצעים  על ידי חברות התעופה ליעדים שונים. באחריות המטייל לבדוק מראש אפשרות קבלת הטבות לגבי טיול ספציפי.

ציוות חדרים לטיול – חדר למטייל בודד

למטיילים המגיעים ללא בני/ בנות זוג ומבקשים לשהות בחדר זוגי עם מטייל נוסף ינתן פרק זמן סביר למציאת בן/ בת זוג על ידי החברה, אבל זכותו של מטייל לקבוע כתנאי את יציאתו לטיול במציאת  "פרטנר" לחדר הזוגי.

לחדר לבודד (סינגל ) יש תמיד עלות נוספת וברוב בתי המלון החדר הזה גם קטן מחדר זוגי. אין לבריזה כל התחייבות לתת חדר למטייל בודד שיהיה זהה לחדר זוגי.

חיסונים

על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה למשרד הבריאות כדי לקבוע תור ללשכת הבריאות המחוזיות באזור מגוריך:

מס' הטלפון בכל רחבי הארץ – 5400*

לתשומת לבכם
 • בריזה אינה אחראית לשינויים בלוח הטיסות ותעדכן את מסלול הטיול בהתאם ככל האפשר מראש.
 • למדריך הטיול שמורות הן הזכות והן החובה לערוך שינויים במסלול הטיול לפי הבנתו, ובלבד שהדבר ישרת את טובת הנוסעים ורווחתם.
 • הטיול מותנה במינימום משתתפים. במידה ותחליט חברתנו לבטל את הטיול בשל מיעוט נרשמים, יוחזר הכסף לנרשמים במלואו באופן בו הוא התקבל מלכתחילה.

בברכת טיול נעים מצוות בריזה

>> הכנסו למגוון טיולים מאורגנים לאירופה