fbpx

סלובקיה גובלת בצ'כיה, פולין, אוקראינה, אוסטריה והונגריה ובולטים בה הרי הטטרה הנישאים, שגובהם מעל 2500 מ' מעל פני הים בפסגותיהם הגבוהות. הטיול לסלובקיה המכונה "לב אירופה" משלב טבע מרהיב, הרים, אגמים ויערות, תרבות אנושית חמה ומגוונת ומלאכות מסורתיות. בטיול נשלב טיולים רגליים קצרים, שיט על נהר הדונאיץ, ביקור בכפרים נידחים וערים עתיקות, טירות נישאות ומורשת יהודית.
הטיול מתבצע בטיסות אל על: הלוך לווינה וחזור מבודפשט.

מסלול הטיול

מסלול הטיול

יום 1 תל אביב – וינה – ברטיסלבה

נצא בטיסה ישירה לוינה. לאחר הנחיתה נפגוש את האוטובוס שלנו, נעבור את הגבול וניסע אל ברטיסלבה, בירת סלובקיה. ברכבת תיירים קטנה נקדיש זמן לביקור באתרי ברטיסלבה הבירה. נסייר בעיר העתיקה, נערוך תצפית לעבר הקתדראלה ע"ש מרטין הקדוש, הארמון המלכותי ההונגרי ועוד. אחר הצהריים ניסע אל עמק ליפטובסקי ובדרך נבקר בכפר צ'יצ'מני, כפר סלובקי אותנטי וציורי תרתי משמע עם ציורי פולקלור על חזית הבתים.
ארוחת ערב ולינה: עמק ליפטובסקי

יום 2 מוזיאון פתוח - ושייט רפסודות בהרי הטטרה הגבוהים

נתחיל את היום בביקור במוזיאון הפתוח לאדריכלות של חבל ליפטוב,
"פריבילי נה" (אפשרותהסיור תלויה ביכולת הקבוצה), שבו אוסף מבנים כפריים מהמאה ה-17. נמשיך ונעלה להרי הטטרה הגבוהים, ניסע דרך העיירות הציוריות ונצא לשייט רפסודות חוויתי על נהר הדונייץ (ישיבה נמוכה על דרגש) השוכן על גבול פולין וסלובקיה. נמשיך בנסיעה ונוכל לטייל בשביל נוח לראות את האגם, שפסגות ההרים משתקפות במימיו. ארוחת ערב ולינה: עמק ליפטובסקי

יום 3 הטטרה הגבוהים

נתחיל את היום בביקור בבית הכנסת המיוחד בעיירה ליפטובסקי מיקולש. משם נמשיך לטטרנסקה לומניצה: עיירה ציורית ונחמדה. נעלה ברכבל נוח לגובה 1752 מ', ונטייל ליד אגם סקלנצה פלשו. בדרך חזרה נאכל ארוחת ערב במסעדה מקומית ונשוב למלוננו.  ארוחת ערב ולינה: עמק ליפטובסקי

יום 4 טירת אורווה - זקופנה (דרום פולין)

בשעות הבוקר ניסע בדרך מרהיבה ביופייה לתצפית על טירת אורווה הממוקמת יפה על צוק סלע תלול בגובה 112 מטר מעל נהר אורווה ומשקיפה לעבר העמק, הרי הטטרה הגבוהים ורכס הרי הפאטרה. המצודה בנויה בסגנון גותי ונבנתה בשנת 1267 ומאז שוחזרה מספר פעמים, לאחרונה במאה ה-20. זוהי אחת הטירות העתיקות החשובות ביותר בסלובקיה. נמשיך בנסיעה צפונה ונחצה את הגבול לפולין, לעיירת הקייט "פנינת פולין", זקופאנה. נסייר במרכז העיירה ובשוק התיירים הגדול בו נראה עבודות יד מקומיות, מזכרות, אמנות ועוד. לקראת ערב נשוב למלוננו. ארוחת ערב ולינה: עמק ליפטובסקי

יום 5 הרי הטטרה הנמוכים – בנסקה ביסטריצה

בבוקר נבקר בכנסיית עץ יפהפיה, סווטי קריז' ונצא לעבר רכס הרי הטטרה הנמוכים. נמשיך אל היפה שבערי סלובקיה, בנסקה ביסטריצה. נבקר במרכז העתיק והססגוני של העיירה, בו טיילת יפה המלאה בבתי קפה ומסעדות. נמשיך לביקור באתר ההנצחה לצנחנית חביבה רייק. לקראת ערב נשוב למלוננו. ארוחת ערב ולינה: עמק ליפטובסקי

יום 6 עמק ליפטובסקי – בנסקה סטיבניצ'ה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה אל העיירה ואזיץ' ונבקר במוזיאון האתנוגרפי המעניין שנמצא בה. המשיך אל העיירה בנסקה סטיבניצ'ה, עירם של כורי הזהב.
ארוחת ערב ולינה: עמק ליפטובסקי

יום 7 עמק ליפטובסקי - בודפשט - תל אביב

ניפרד מהרי הטטרה, נחצה את הגבול וניסע אל בודפשט. נצא לסיור פנוראמי בבירת הונגריה, המחולקת לשתיים: בודה ופשט, שהיו בעבר ערים נפרדות משני צידי הדנובה. פשט היא "הדאון טאון", ובודה היא איזור מגורים הנחשב  יוקרתי יותר. נקודת המוצא של כל מטייל, היא הטירה התנשאת מעל העיר, בצד הבודאי של נהר הדנובה; כאן נמצאים העיר העתיקה וארמון המלוכה ועוד. טיילת מצודת הדייגים מאפשרת תצפית מדהימה על פשט, על נהר הדנובה ועל גשר השלשלאות. אחד הגשרים העיקריים שמחברים את בודה ופשט. נסייר ברובע היהודי, נבקר בבית –הכנסת השני בגודלו בעולם, ועוד. בערב העברה לשדה התעופה לטיסה ארצה.
הערה: מסלול הטיול עשוי להשתנות בהתאם למועדי הטיסות

תאריכי יציאה ומחירים
תנאים כלליים
המחיר כולל
 • טיסת אל על הלוך וחזור מווינה
 • מיסי נמל (חושבו לפי 70 דולר הידועים ביום הפירסום. שינוי באלה יביא לעדכון מחיר הטיול )
 • מדריך ישראלי מבית בריזה
 • מדריכים מקומיים כנדרש
 • מלווה חברתי ומלווה רפואי
 • ערכות שמע אישיות
 • לינה: בתי מלון נוחים, 4 כוכבים
 • כלכלה: על בסיס חצי פנסיון
 • תחבורה: אוטובוס תיירות נוח, שייט בנהר הדונייץ
 • דמי כניסות לאתרים ולשמורות כמפורט בתוכנית
 • טיפים לנותני השירותים בחו"ל
 • מפגש עם המדריך לפני יציאת הטיול
המחיר אינו כולל
 • ביטוח רפואי ומטען (מומלץ לעשות כולל הטסה רפואית)
 • הוצאות אישיות
 • שתיה בארוחות ערב מוזמנות
 • הוצאות שאינן כלולות בסעיף "המחיר כולל"
הערה

הטיול מגיע לגבהים של כ – 2000 מ' מעל פני הים. לאלה הסובלים ממחלות לב ולחץ דם גבוה מומלץ להוועץ ברופא המשפחה .

דמי ביטול
 • 61-90  יום לפני היציאה לטיול –  150 יורו
 • 45-60  יום לפני היציאה לטיול –  350 יורו
 • 30-44  יום לפני היציאה לטיול –  575 יורו
 • 14-29 יום לפני היציאה לטיול –  850 יורו
 • 7-13 ימים לפני היציאה לטיול –  1150 יורו
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה לטיול – מלוא מחיר הטיול

( מניין הימים לפי ימי העבודה בארץ ימים א'-ה' (לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג)

רישום, תאריך גביה , דמי קדימה ואפשרויות תשלום

ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח למרכז ההזמנות בפקס או בדוא"ל (מהאתר ) ולוודא טלפונית שאכן הגיע. אין לראות במשלוח הטופס אישור להרשמה ללא אישור קבלתו בטלפון.

עם קליטת טופס הרישום תיגבה מקדמה על סך 150 יורו לאדם המהווה חלק ממחיר הטיול הסופי.

יתרת התשלום תיגבה עד 45 יום לפני היציאה לטיול (ללא הודעה מוקדמת).

(תנאי הביטול למעלה הם ההסכם בין המטיילים לחברה, ללא קשר לגובה המקדמה המשולמת עם קבלת טופס הרישום).

על טופס הרישום יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות:

 • באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית.  יש לציין את מס' הכרטיס לחיוב לרבות 3 הספרות שבגב הכרטיס .
 • בתשלום מזומן שקלי, מזומן מט"חי או בהעברה בנקאית בתשלום אחד. במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום – לרבות 3 הספרות בגב הכרטיס.  

הערה: אם לא יצוין על טופס הרישום אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים שווים ללא ריבית.

הבהרות

דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל . כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון ויזה ותשלומים לא חוזרים אחרים. ההחזר יעשה בערכי המט"ח ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול).
ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב ביום מסירת ההודעה.
** ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס עבור בריזה, למספר  03-5440055
   או מייל : info@breeza.co.il המאשר את ביטול הטיול .
מחובת הלקוח לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל לביטול !!

נא לוודא שהדרכון בתוקף לחצי שנה לפחות מיום הכניסה ל-6 חודשים.   

ביטוח ביטול נסיעה – טלפון אחד יכול לחסוך לך המון כסף !!!

אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". דרכנו אפשר לסדר ביטוח בריאות התקף מ-100 יום לפני תאריך היציאה לטיול. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. התשלום בכל מקרה מחושב על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום הזמנת הביטוח מחברת הביטוח.

לתשומת לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע המלא המפורט בפוליסת הביטוח.

כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון  המופיע בפוליסה שבידיכם.

אל תדחה אפילו ביום !!! עם ההרשמה רכוש לך ביטוח בריאות לחו"ל !!! אחרת אתה חשוף לדמי ביטול ללא הגנה !!! ביטוח כזה אפשר לעשות גם במשרדנו.

מועד התשלום וכרטוס קבוצתי / עליות מחירים ברגע האחרון

כרטוס הקבוצה נעשה לאחר סגירת ההרשמה לטיול ולא במועד שליחת טופס ההרשמה. הכרטוס הקבוצתי הוא תנאי לקבלת מחיר קבוצתי לטיסות. הכרטוס מתבצע לכל אנשי הקבוצה יחד במועד הגביה של דמי

הטיול הנקבע על ידי החברה ועל פי צרכי הטיול. במועד התשלום יקבע שער השקל מול שערי מט"ח ואין לשנותו בדיעבד. מחיריהם הסופיים של היטלי הדלק ומסי הנמל מעודכנים במועד הכרטוס הקבוצתי. בריזה מחליטה מראש אם לציין במסלול הטיול את מחיר מסי הנמל והדלק (בטיסות סדירות) עליהם התבסס תמחור הטיול, או לא לציין זאת. במקרים בהם חלה התייקרות ובעקבותיה תוספת למחיר, מתחייבת בריזה לתת הסבר לכך.

הטבות נוסע מתמיד בחברות התעופה

אין ביכולתנו להבטיח מראש הטבות בכרטיסי טיסה קבוצתיים (נקודות נוסע מתמיד, בונוסים וכד') המוצעים  על ידי חברות התעופה ליעדים שונים. באחריות המטייל לבדוק מראש אפשרות קבלת הטבות לגבי טיול ספציפי.

מקומות ישיבה מוזמנים מראש ופיצול מהקבוצה

אין אפשרות לבחור מקומות ישיבה על המטוס במסגרת כירטוס קבוצתי, מראש. שלא כבכירטוס אינדיבידואלי, בו יכול הסוכן לבחור מקומות ישיבה במקרים רבים, בקבוצות לא ניתן. על המטיילים לדעת זאת ולהימנע בכך מאכזבות….

יש שני דברים שאפשר לעשות להמנע מפיצול זוגות בישיבה וכד':

1 –  להזמין באתר חברת התעופה הספציפית מקום ישיבה באינטרנט, אם יש אפשרות כזו בחברת

      התעופה, בדרך כלל החל מ-24 שעות לפני הטיסה.

2  – הושבה מוקדמת מ- 24 שעות לפני ההמראה כרוכה ברוב המקרים בתוספת תשלום.

      התוספת משתנה מחברת תעופה אחת לשניה, בכל מקרה בריזה אינה מממנת הושבה כזו !!!

3 –  בזמן קבלת כרטיס העליה למטוס לוודא בדסק עצמו שקיבלתם כרטיסים צמודים בישיבה, לא לוותר !!

פיצול הקבוצה: ברוב המקרים, פיצול מטיסות הקבוצה כרוך בתוספת תשלום (דיוויד).

ציוות חדרים לטיול – חדר למטייל בודד

למטיילים המגיעים ללא בני/ בנות זוג ומבקשים לשהות בחדר זוגי עם מטייל נוסף ינתן פרק זמן סביר למציאת בן/ בת זוג על ידי החברה, אבל זכותו של מטייל לקבוע כתנאי את יציאתו לטיול במציאת  "פרטנר" לחדר הזוגי.

לחדר לבודד (סינגל ) יש תמיד עלות נוספת וברוב בתי המלון החדר הזה גם קטן מחדר זוגי . אין לבריזה כל התחיבות לתת חדר למטייל בודד שיהיה זהה לחדר זוגי.

חיסונים

על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה למשרד הבריאות כדי לקבוע תור ללשכת הבריאות המחוזיות באזור מגוריך:

מס' הטלפון בכל רחבי הארץ – 5400*

בברכת טיול נעים מצוות בריזה