זהו מסלול המשלב אתרים היסטוריים ומקומות ששווה להכיר, במדינה מרתקת זו יחד עם נופי הטבע של הרי הקווקז הנישאים הפורחים בשפע ייחודי בעונה זו. גאורגיה נמצאת בצומת דרכים בין יבשות אירופה לאסיה ודרך המשי העוברת דרכה מהווה קשר תרבותי המחבר בין מזרח למערב. גאורגיה מתעוררת לאחר תרדמה של עשרות שנים תחת השלטון הסובייטי. זהו מפגש מרתק המשלב נצרות גיאורגית המשמרת את ערכיה שפתה ותרבותה של המדינה עד ימנו עם תהליכים המתרחשים כיום. 
הטיול לא קשה פיזית, ומתאים לקבוצה מבוגרת. הלינה בארבעה בתי מלון שנבחרו בקפידה. 

מסלול הטיול

מסלול הטיול

יום 1 ת"א- טביליסי

נצא בטיסת ערב ישירה מת"א לטביליסי. לאחר הנחיתה אחר חצות, העברה למלון. לינה: טביליסי.

יום 2 טביליסי

את היום נקדיש לטביליסי בירת גיאורגיה. טביליסי היא עיר תוססת ומרתקת, המשמרת את אופיה המיוחד, משופעת בסגנונות אדריכליים שונים, רובעים עתיקים, בתי קפה ומסעדות נפלאות. נשלב סיורים רגליים באזורים ההיסטוריים, נעפיל למצודה העתיקה ונשקיף על העיר מפסגת הר סולולקי . נבקר באחת הכנסיות העתיקות הפעילות. נמשיך ונבקר ברובע היהודי ובבית הכנסת הגדול ונראה את אזור מרחצאות הגופרית -שבזכותם החליט במאה ה-4 לספירה המלך ווחטנג גורגסלי לבנות את העיר. נבקר במוזיאון הלאומי המיוחד, מבצר נריקאלה, שדרות רוסטבלי ועוד. ארוחת ערב  ולינה: טביליסי.

יום 3 מצחטה - בורג'ומי

ניסע מטביליסי מערבה למצ'חטה Mtskheta הבירה העתיקה – השוכנת במפגש הנהרות ארגווי וֱמטקווארי שלרגלי הקווקז. נבקר בעיר הדתית, לב לבה של האמונה הגאורגית ואתר מורשת עולמי של אונסק"ו. נעלה לתצפית, נבקר בקתדרלה המרכזית סווטיצחובלי אשר בלב העיירה בה קבורים גדולי מלכי גיאורגיה. נמשיך בנסיעה מערבה, לעבר הקווקז הנמוך, נבקר באופליציחה, עיר מערות מרשימה שנבנתה (נחפרה) במאה ה- 7 לפנה"ס ובה אולם גדול ששימש לטקסים פגאניים של התושבים הקדומים. מאוחר יותר במאה ה- 9 הפכה העיר לנוצרית.  נגיע בהמשך לבורג'ומי הידועה במים המינרליים שלה. נטייל בשמורת טבע המשמרת את הקניון של בורג'ומי, סביבה מיוערת והררית ובה שופעים המעיינות החמים, אשר הפכו את האזור לאתר מרפא פופולארי עבור הצארים של רוסיה וכיום הגיאורגים. לינה בבורג'ומי.

יום 4 הקווקז הנמוך - ורדזיה - קוטאיסי

בבוקר נצא מבורג'ומי אל עיר המערות ורדזיה הנמצאת בקרבת הגבול עם ארמניה. הדרך אל ורדזיה חוצה את רכס הקווקז הנמוך הנוף לאורך הדרך משתנה.ליד הכפר רוסטוולי נעצור ליד פסלו של שוטה רוסוובלי, המשורר הלאומי הגיאורגי שחיבר את האפוס, "עוטה עור הנמר", שכל גיאורגי מכיר היטב. עיר המערות ורדזיה היא מכלול גדול ובו כ 3000 מערות ומעברים החצובים בסלע מימי שלטונה של המלכה תמרה. בכנסייה החצובה פרסקאות מרהיבות ובהם של המלכה תמרה ואביה, המלך גיאורגי השלישי. אחה"צ נשוב לבורג'ומי, דרך פארק בורג'ומי הגדול, ללינה.

יום 5 בורג'ומי - קוטאיסי

נצא לעבר קוטאיסי, שהיתה בירת ממלכת קולחידה ואחרי זה של מערב גאורגיה, נראה מבנים עצומי מימדים ומרשימים בהם יש היום מנזרים גדולים. העיר מרובת אתרים ומבנים מונומנטליים מרשימים ובהם מנזרים וכנסיות מרשימים. לא נפסח על השוק המקומי . לינה בקוטאיסי.

יום 6 עד הצפון הרחוק

נצא בבוקר למסע ארוך במהלכו נבקר בעיר גורי, עיר הולדתו של יוסף ג'וגשווילי- סטאלין הידוע. נבקר במוזיאון המרתק המוקדש לחייו ופעלו של הרודן, שהוקם בשיא התקופה הסובייטית. ניסע מכאן נמשיך צפונה בנסיעה לאזור אקלימי אחר בעל נופים עוצרי נשימה. נעלה על 'הדרך הצבאית' על נופיה, החוצה את הקווקז הגבוה לעבר רוסיה. בדרכנו נחלוף ליד המבצר הציורי אנאנורי (בשל קוצר הזמן היום, נשוב אליו ביום האחרון). אחר הצהריים נעבור בעיירת הסקי גודאורי ונמשיך בכוון  הגבול הרוסי על ה"דרך הצבאית"; עוברים במעבר ההרים  ג'בארי – 2395 מ' מעל פני הים, נרד לכפר קזבגי הנמצא 1700 מ' מעל פני הים. לינה: קזבגי.

יום 7 יום טיול ברכבי שטח: רכס הקווקז הגבוה - קזבגי - הכפר ג'וטה

נצא ליום טיול ברכבי שטח בליווי נהגים מקומיים. יום של טבע ונופים מרשימים בין הרי הקווקז הגבוה. נראה את פסגתו של הר קזבגי המתנשאת לגובה של 5,047 מטרים (תלוי במצב הערפל….). על פי המיתולוגיה על פסגתו של הר קזבגי כבלו האלים את הטיטאן פרומתאוס כעונש על גניבת האש וגילויה לאנושות. הנסיעה לאורך עמקי הקווקז מפגישה אותנו עם כפרים קטנים ואנשים המגדלים בקר בנופי פרא בלב עמקים קרחוניים שנוצרו מבלייה קדומה. נמשיך בנסיעה דרך עמק סנו היפייפה לעבר הכפר ג'וטה. העמק מוקף בפסגות הרי הקווקז, ובמהלך החורף מנותק במשך חודשים. ניסע בדרך הצרה המוקפת פסגות, נסייר רגלית בכפר ג'וטה שתושביו חיים בפשטות זה מאות שנים. אחה"צ נחזור לקזבגי. נתכנס לארוחת צהרים בבית אחת המשפחות ונעלה מהכפר השוכן למרגלות ההר בנסיעה אל כנסיית השילוש הקדוש (כנסיית גרגטי) השוכנת על מצוק כ-400 מטרים מעל הכפר ו- 2150 מ' מעל פני הים, ברכבים קטנים. משם נרד ברגל חזרה אל הכפר ונטייל בין סמטאות השומרות על אופי מיוחד; נראה כרכובים מעוצבים, שערי ברזל פרי אומנותם של הנפחים המקומיים ועוד פרטים ארכיטקטוניים מיוחדים במינם. ונלון בקזבגי.

יום 8 אנאנורי - טביליסי

בבוקר נצא חזרה דרומה לעבר הבירה. נבקר בקומפלקס אנאנורי מהמאה ה- 16 ונמשיך ליקב לארוחת צהרים וטעימת יינות. נשוב לטביליסי ונשלים את ביקורינו באתריה. נבקר בשוק הפישפשים של 'הגשר היבש' ובאתרים נוספים ככל שיותיר הזמן. בשעות הערב נסיים בארוחה משותפת עם מופע פולקלור. משם ניסע בהתאם לשעת הטיסה לשדה התעופה לטיסת לילה חזרה לת"א.

תאריכי יציאה ומחירים
תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר מדריך הערות
02/07/2024 10/07/2024 $2,160 $330 רוני טואג מבוסס על קבוצה של 15 משלמים
תנאים כלליים

** תוכנית הטיול עשויה להשתנות לפי מועדי הטיסות **

הטיסות לטיול עם אל על (סנדור)

2 ליולי המראה בשעה 2040 ונחיתה בטביליסי בשעה 0015 (אחר חצות).

10 ליולי המראה בשעה 0120 לפנות בוקר ונחיתה בארץ בשעה 0255.

המחיר כולל
 • טיסה בינלאומית עם אל על – הלוך וחזור לטביליסי
 • מזוודה ותיק יד
 • לינה בבתי מלון מדרגת 5 – 4 כוכבים (ראו רשימה)
 • כלכלה על בסיס פנסיון מלא ארוחות בוקר צהרים וערב
 • תחבורה באוטובוס תיירים, נוח וממוזג, ג'יפים באיזור קזבגי
 • ערכות שמע אישיות
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתוכנית.
 • דמי שתייה (טיפים) לנותני השירותים.
 • מיסים עירוניים המשולמים בכל יום
 • מדריך מצוות בריזה
 • מדריך מקומי לכל הטיול
 • פגישה לפני הטיול עם מדריך הטיול בזום
המחיר אינו כולל
 • ארוחות שלא צוינו בתוכנית
 • ביטוח בריאות ומטען
 • שינוי ממועד הטיסה הקבוצתית
 • הוצאות בעלות אופי אישי
בתי המלון לטיול 4-5 כוכבים
 • שני לילות "Tbilisi – Hotel "Mercure Old Town
 • לילה אחד "Burjomi – Hotel "Crowne Plaza
 • לילה אחד "Kutaisi – "Kutaisi Inn
 • שלושה לילות "Kazbegi village – "Mountain House
הערות חשובות

למדריך/ת הטיול שמורה הזכות לערוך שינויים במקום, לפי מזג אויר, כושרם של המטיילים וגורמים לא צפויים, וכל זאת לטובת הצלחת הטיול והנאת המטיילים.

תנאי ביטול

מיום ההרשמה ועד 1.5.24 אין דמי ביטול
מיום 1.5.24 ועד 3.6.24 דמי הביטול יעמדו על 490 דולר
מיום 3.6.24 ועד 25.6.24 דמי הביטול יעמדו על 1560 דולר
מיום 25.6.24 ועד יציאה יעמדו דמי הביטול על מחיר הטיול פחות 150 דולר

הבהרות לגבי התחייבות לטיסות וביטולים

דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל. כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון ויזה ותשלומים לא חוזרים אחרים. ההחזר יעשה בערכי המט"ח  ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול).
ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב יום מסירת ההודעה.

ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת ווטצאפ עבור בריזה, למספר 052-5440864 או מייל : breezatravel@gmail.com  המאשר את ביטול הטיול .
מחובת המבטל לבדוק האם התקבל האישור לביטול בדואר חוזר !!

ביטוח ביטול נסיעה – טלפון אחד יכול לחסוך לך המון כסף !!!

אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". אפשר לרכוש ביטוח בריאות החל מ – 3 חודשים לפני יציאה. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. התשלום בכל מקרה מחושב על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום הזמנת הביטוח מחברת הביטוח. 

לתשומת לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע המלא המפורט בפוליסת הביטוח. כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון המופיע בפוליסה שבידיכם.

אל תדחה אפילו ביום !!! עם ההרשמה רכוש לך ביטוח בריאות לחו"ל !!! אחרת אתה חשוף לדמי ביטול ללא הגנה !!!

רישום, תאריך גביה , דמי קדימה ואפשרויות תשלום

ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום שישלח למתעניינים. את טופס הרישום יש לשלוח לפי ההנחיות המופיעות עליו.

נא לצרף לטופס ההרשמה צילום דרכון כולל הארכת תוקף אם יש.
הנפקת אישורי טיול וכרטיסי טיסה נעשית לפי הטפסים, ולכן יש למלאם באופן נכון וברור. 

ציוות חדרים לטיול – חדר למטייל בודד

למטיילים המגיעים ללא בני/ בנות זוג ומבקשים לשהות בחדר זוגי עם מטייל נוסף ינתן פרק זמן סביר למציאת בן/ בת זוג על ידי החברה, אבל זכותו של מטייל לקבוע כתנאי את יציאתו לטיול במציאת  "פרטנר" לחדר הזוגי. לחדר לבודד (סינגל ) יש תמיד עלות נוספת וברוב בתי המלון החדר הזה גם קטן מחדר זוגי. אין לבריזה כל התחייבות לתת חדר למטייל בודד שיהיה זהה לחדר זוגי.

חיסונים

על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה ללשכות הבריאות המחוזיות באזור מגוריך: מס' כלל ארצי:  *5400

לתשומת לבכם

למדריך/ת הטיול שמורות הן הזכות והן החובה לערוך שינויים במסלול הטיול לפי הבנתו, ובלבד שהדבר ישרת את טובת הנוסעים ורווחתם. הטיול מותנה במינימום משתתפים. במידה ותחליט חברתנו לבטל את הטיול בשל מיעוט נרשמים, יוחזר הכסף לנרשמים במלואו באופן בו הוא התקבל מלכתחילה.

בברכת טיול נפלא מצוות בריזה