טיול משולב עם שייט על נהר הסיין – בין תרבות לנופי האימפרסיוניסטים

הטיול משלב שייט איכותי מפריס לחבלי נורמנדי ובריטאן, עד לשפת האוקיינוס האטלנטי בצפון מערב צרפת. הטיול משלב את יופי הטבע וציוריותן של ערים ועיירות עתיקות – שרידי העבר המפואר של צרפת.
אזור החוף התפתח בייחוד בשנים האחרונות לרגל ציון 75 שנה לנחיתת כוחות הברית על חופי נורמנדי. הטיול המגוון כולל ביקור בחצי האי המיוחד מון סן מישל, בחופים עליהם נחתו כוחות בעלות הברית במלחמת העולם השנייה, כפרים ציוריים וערי חוף צבעוניות. את הטיול נתחיל ונסיים בבירת צרפת, פריז, בה נוכל לטעום מהתרבות הצרפתית במלוא הדרה.

מסלול הטיול

מסלול הטיול

יום 1 נתב"ג - פריז - שייט

נטוס מנתב"ג אל שדה התעופה שארל דה גול בפריס. לאחר שנפגוש את הנהג והאוטובוס נצא בדרכנו לספינה העוגנת על גדות נהר הסיין, בקרבת מקום למגדל אייפל. התארגנות בחדרים ולינה על הספינה. עגינה לילית בפריס.

יום 2 סיור מקיף בפריז – שייט

לאחר ארוחת הבוקר, נעזוב את הספינה ונתחיל בסיור פנורמי בעיר האורות, כולל רובע מונמאטר MONTMARTRE, נחזור לספינה לארוחת צהריים ונצא שוב לביקור בלב לבה של פריס. נבקר בבית אופרה הלאומי של פריז, הנקרא אופרה גרנייה  Palais Garnier. מדובר ביצירת מופת אדריכלי בסגנון ארכיטקטורת התאטרון של המאה ה-19. מעבר להיותה המבנה היקר ביותר שנבנה בבימי האימפרייה השנייה, הוא נחשב בזמנו ליצירת אמנות ומודל לחיקוי לבתי אופרה נוספים ברחבי אירופה. בתום הביקור, נעלה לקומה העליונה של גלרי לפאייט GALERIES LAFAYETTE ונוכל להנות מתצפית על גגות העיר. כמובן שיינתן זמן חופשי לקניות. לקראת ערב, נחזור לספינה, בה נתארגן, נאכל ארוחת ערב חגיגית. לינה על הספינה. עגינה לילית.

צוקי אטרטה נורמנדי
טרוביל נורמנדי
יום 3 פריז - ביקור בארמון מלמיזון - ורנון - שייט

בשעות הבוקר, נתחיל בשייט על נהר הסיין. נעבור בסמוך לשכונה החדשה "לה דפנס", הידועה בשל מבני הזכוכית העתידנים וארכיטקטורה ייחודית. ארוחת הצהריים תוגש על הספינה ולאחריה, הספינה תעגון בקונפלאן, סנט הונורין. ננצל את העצירה לביקור בארמון מלמיזון- הנמצא בגדה המערבית של הסיין, כ15 קילומטר מלב פריז. מלמיזון היה ביתם של נפוליאון בונפרטה ואשתו הקיסרית ג'וזפין. מלמיזון התפרסם בעיקר בגלל גינת הורדים במקום שבה הצליחו לטפח כ – 250 זנים שונים של שושנים. בימי השיא של המקום הסתובבו שם חופשיים ברבורים שחורים, בנות יענה, למות וכל מיני חיות אקזוטיות. חזרה לספינה לקראת ערב במאנט לה ג'ולי והמשך השייט לכיוון ורנון. ארוחת הערב תוגש על הספינה ולאחריה, נהנה מערב ריקודים שמח על הספינה. עצירה לילה.

יום 4 ורנון - רואן - שייט

ארוחת בוקר ותחילת השייט לאורך כפרים טיפוסיים לעבר רואן. ארוחת הצהריים תוגש במהלך השייט ולקראת 13:30, נגיע לרואן, בירתה ההיסטורית של נורמנדי. בעת העגינה בנמל, נצא לסיור רגלי בעיר העתיקה של רואן ונתרשם מהשכונות הוותיקות, הקתדרלה היפה ומכיכר השוק המפורסם, המקום בו ז'אן ד'ארק הועלתה למוקד. לקראת ערב, נחזור לספינה לארוחת ערב וערב הפעלות על הספינה.

שייט על הסיין
חופי הנחיתה בנורמנדי
יום 5 שייט - דוקלייר - דרך המנזרים

נתחיל את היום בשייט רגוע על נהר הסיין עד לעגינה באזור דוקלייר. בנמל נפגוש באוטובוס וניסע במסלול המפורסם "דרך המנזרים" אשר כולם מרשימים בגודלם. בין המנזרים נבקר בג'ומיאג' JUMIEGES אשר נבנה במאה השביעית, נהרס על ידי הוויקינגים ונבנה שוב במאה ה-12. המנזר התפרסם אחרי שהסופר ויקטור הוגו קרא לו "אתר העתיקות היפה ביותר בצרפת". נשוב לספינה ונמשיך בשייט לאורך הסיין והנופים הכפריים הטיפוסיים, לעבר הונפלר. ארוחת ערב על הספינה.

יום 6 הונפלר - פקאא - אטרטה - דוביל - קאן

היום יוקדש לחבל נורמנדי עילית ונמשיך בטיול שלנו לאורך חופי האוקיינוס. במהלך הבוקר נבקר במספר אתרים הנמצאים בחוף הצפוני של נורמנדי. ראשית נגיע לפקאא לביקור וטעימות במנזר הבנדיקטין, בו מיוצר הליקר הסודי של הנזירים. נמשיך בנסיעה לאטרטה, כפר השוכן לחוף האוקיינוס האטלנטי וידוע בצוקי הגיר הלבנים שלידו, נופלים בשלל תצורות מרשימות אל מימי האוקיינוס. נחזור לספינה לארוחת צהריים ולאחריה, נצא לסיור רגלי בעיר העתיקה של הונפלר. ארוחת ערב ולינה על הספינה.

מלמזון צרפת
ג'יברני צרפת
יום 7 דוביל - טרוביל - חופי הנחיתה - קאא

בתום ארוחת הבוקר, ניפרד מצוות הספינה וניסע ליום טיולים שלם לאורך חופי נורמנדי. נתחיל בביקור קצר בעיירות המוכרות בכל העולם כמו דוביל וטרוביל, ונמשיך לחופי הנחיתה. נעצור לביקור מרגש בחופי אומהה (קולביל סור מר) ונראה את בית הקברות האמריקאי. נמשיך עד לתצפית על פונט דו הוק, בו היתה מוצבת סוללה גדולה של תותחים גרמנים . נמשיך בנסיעה לארומנש, לצפייה בסרט "מחיר החופש", המתעד את נחיתת כוחות הברית במקום בזמן מלחמת העולם השנייה. לקראת ערב, נגיע למלון באזור קאא לארוחת ערב ולינה.

יום 8 באיו - ג'יברני

היום ניסע תחילה לעיר באיו, בה נתוודה להיסטוריה של צרפת ונבקר במוזיאון השטיחים ובו שטיח מהמאה ה-11 המתאר את הקרבות בין האנגלים לצרפתים. נצא בנסיעה צפונה אל עבר פריס. נעצור בכפר ג'יברני, בו נמצא ביתו של הצייר האמפרסיוניסט קלוד מונה. הבית ידוע בייחוד בגלל הגנים הצמודים אליו שהופיעו בציוריו של האמן. נבקר בגנים ובביתו של האמן ולקראת ערב נגיע למלון בקרבת שדה התעופה.

יום 9 פריס - ת"א

בשעות הבוקר, נעלה לטיסה חזרה ארצה.
(*) ייתכנו שינויים בסדר הביקורים

תאריכי יציאה ומחירים
תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר מדריך הערות
29/08/2019 06/09/2019 €2,750 €680 משה פוירשטיין יציאה מובטחת
תנאים כלליים
הטיול שלנו כולל
 • טיסות – טיסה ישירה לפריס וחזרה
 • מיסי נמל ודלק לפי הידוע ביום הגשת ההצעה. שינויים במרכיב זה ישפיעו על מחיר הטיול
 • אוטובוס תיירים ממוזג עפ"י התוכנית
 • תוכנית סיורים מלאה כמפורט לעיל
 • לינה במלון בדרגת תיירות ראשונה
 • כלכלה: על בסיס פנסיון מלא על הספינה (כולל יין ושתיה קלה) ועל בסיס חצי פנסיון בימים האחרים.
 • הדרכה: מדריך בכיר מצוות בריזה ומדריכים מקומיים כנדרש
 • ערכות שמע אישיות
 • דמי כניסה לכל האתרים בהתאם לתוכנית הטיול
 • טיפים לנותני השרותים בחו"ל – כולל הטיפ לצוות הספינה ולמדריך הישראלי
 • פגישת קבוצה עם המדריך לפני הטיול
המחיר אינו כולל
 • ביטוח בריאות ומטען
 • ארוחות שאינן כלולות
 • שתיה בארוחות
 • הוצאות בעלות אופי אישי
 • כל סוג של הוצאה שלא צוינה ב"המחיר כולל"
לתשומת לבכם

תוספת לסיפון עליון   180 €  (מותנה באישור חברת הספנות)
*מחיר לאירוח על הסיפון המרכזי בספינה
מותנה במינימום 25 נוסעים משלמים
טיסות אייר פרנס
יציאה 14.9 מנתב"ג בשעה 16:50 נחיתה בפריס בשעה 21:45
חזרה 22.9 מפריס בשעה 22:55 נחיתה בנתב"ג בשעה 03:35 (ביום 23.9)
בית מלון
HOTEL MERCURE Omaha Beach   (או דומה לו)
ספינה
ספינת פרמיום MS SEINE PRINCESS ברמת 5 עוגנים
2 סיפוני מגורים וסיפון שיזוף עם כיסאות נוח
WIFI
מסעדה וסלון/בר בקומה העליונה
ציוד בחדר: טלויזיה, רדיו, מייבש שיער, כספת
ארוחות שף ושתייה חופשית
צוות מקצועי ושירוב אדיב
הערה:
חברת השייט וחברת בריזה שומרות לעצמן את הזכות לשנות את מסלול הטיול במקרים של תנאי מזג אוויר שלא מאפשרים את ביצוע מסלול הטיול כפי שפורסם, תקלות בספינה, שינויים במפלס הים וכל מקרה המונע ביצוע התכנית המקורית… במקרים אלו עשויות להיות סטיות מן המסלול המפורסם ואף תיתכן לינה במלונות ולא בספינה וכן עשוי להיות שימוש באמצעי תחבורה אחרים חלופיים כולל ספינה חלופית או כלי רכב כגון אוטובוסים, לשם ביצוע הטיול במקום שייט בספינה. במקרים בהם השייט מהווה חלק מן הטיול, עשויים שינויים בשייט להשפיע על ביצוע יתרת הטיול הן לגבי המסלול שיבוצע ושינויים שייערכו בו, בתי המלון, אמצעי תחבורה וכיו"ב.
 
רישום, אפשרויות תשלום ודמי קדימה
ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח למרכז ההזמנות בפקס או בדוא"ל (מהאתר ) ולוודא טלפונית שאכן הגיע. אין לראות במשלוח הטופס אישור להרשמה ללא אישור קבלתו בטלפון.
עם קליטת טופס הרישום תיגבה מקדמה על סך 300 יורו ממחיר הטיול הסופי.
יתרת התשלום תיגבה עד 45 יום לפני היציאה לטיול (ללא הודעה מוקדמת).
על טופס הרישום יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות:

 • באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית.  יש לציין את מס' הכרטיס לחיוב לרבות 3 הספרות שבגב הכרטיס .
 • בתשלום מזומן שקלי, מזומן מט"חי או בהעברה בנקאית בתשלום אחד. במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום – לרבות 3 הספרות בגב הכרטיס.

הערה: אם לא יצוין על טופס הרישום אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים שווים ללא ריבית
שער הדולר / יורו :  נקבע ביום החיוב בפועל לפי שער העברות והמחאות גבוה .
** בכל מקרה יוסדרו כל התשלומים לפני היציאה **
דמי ביטול
מ-90 יום   ועד 60 יום לפני היציאה –  300 €
59-34 יום לפני היציאה לטיול – 1000 €
21-33 יום לפני היציאה לטיול – 1500 €
8-20 יום לפני היציאה לטיול –   2100  €
פחות מ-8 ימים לפני היציאה לטיול – מלוא מחיר הטיול
מניין הימים לפי ימי העבודה בארץ ימים א'-ה' (לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג)
הבהרות לגבי ביטולים
דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל . כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון ויזה ותשלומים לא חוזרים אחרים. ההחזר יעשה בערכי המט"ח  ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול).
ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות מייל או פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב יום מסירת ההודעה.
** ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס עבור בריזה, למספר  03-5440055 
או מייל
: info@breeza.co.il המאשר את ביטול הטיול .
מחובת הלקוח לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל לביטול !!
ביטוח ביטול נסיעה טלפון אחד יכול לחסוך לך המון כסף !!!
אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". דרכנו אפשר לרכוש  ביטוח בריאות התקף מיום רכישת הפוליסה (אפילו חצי שנה לפני היציאה) ועד יום לפני תאריך היציאה לטיול. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. מחיר הביטוח מחושב בכל מקרה על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום רכישת הביטוח מחברת הביטוח.
לתשומת לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע המלא המפורט בפוליסת הביטוח.
כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון  המופיע בפוליסה שבידיכם.
אל תדחה אפילו ביום !!! עם ההרשמה רכוש לך ביטוח בריאות לחו"ל !!! אחרת אתה חשוף לדמי ביטול ללא הגנה !!! ביטוח כזה אפשר לעשות גם במשרדנו.
נסיעה טובה מצוות בריזה