אודותינו – היסטוריה

"בריזה – אמנות הטיול" הוקמה בפברואר 1998, בירושלים, והתרחבה במהירות להיותה מהחברות המובילות בתחום " הטיולים הגיאוגרפיים" בארץ. גאוות החברה על צוות מדריכיה; חלקם מספסלי האקדמיה, תאבי מסעות ושוחרי טבע. המדריכים הטובים בארץ מצאו בבריזה בית חם ותומך, ומוקד מרענן ומחדש במסלולי הטיולים לרחבי העולם. אין ספק שהמדריך "עושה את ההבדל", והתאמתו לקבוצה היא סוד ההצלחה של כל טיול וטיול.

מיצוב עיסקי

במהלך שנת 2014 שותפה בריזה עם חברת "מונה טורס", חברה החמישית בגודלה בארץ. הקשר עם "מונה טורס" נותן לבריזה עורף כלכלי חזק ויציב, ופריסה ארצית רחבה, של שלושים וארבעה משרדי נסיעות ברחבי הארץ, הנותנים למטיילי בריזה שירות בכל מקום.

המטיילים שלנו

כחלק מהמשוואה – למטיילים שלנו יש מקום נכבד. בטיולי בריזה משתתפים בדרך כלל אנשים שהסקרנות היא הטבע השני שלהם.
החיפוש אחר החוויה, הסקרנות לראות עולמות חדשים והרצון להבין את העולם על מגוון פניו, הם החוט המקשר בין המטיילים לבין עצמם , ובין המטיילים למדריכי החברה.

תפיסת עולמנו

גם אם מדובר בטיולים, אפשר להתייחס ל"תפיסת העולם" של החברה.בבריזה המידע יהיה תמיד זמין וגלוי למטיילים. תכנית הטיול בבריזה כוללת את הכול: ימי טיול מלאים. אין משא ומתן בין המדריך למטיילים במהלך הטיול, בשום נושא כספי.

סגנון טיולי בריזה

טיול צריך להיות קודם כל חוויה אישית וזיכרון הנשאר לשנים רבות. בטיולי בריזה אין התייחסות "סדרתית" לטיול או למטייל. כל מטייל בוחר את הטיול המיוחד לו, במסלול המותאם לו ולעונת השנה. כל פרט מתוכנן בקפידה וניצול הזמן הוא גורם חשוב ביותר. איננו "רצים" על פני יבשות רק כדי להגיע . בכל מסלול מתמקדים במה שיש לראות, כדאי לראות והזמן לביקור באתרים אינו מקוצר על חשבון קילומטראז' עצום וגמיעת מרחקים.

עלות הטיולים

טיול הוא תמיד הוצאה כספית גדולה ולא מחויבת המציאות (כמו בריאות או אוכל….). אבל, אם כבר החלטת "להיפרד" מסכום כסף גדול, דאג לכך שתהנה מהתוצאה. אל תשקיע כסף בטיול שסיכויי ההצלחה שלו נראים מראש קלושים ובדיעבד יסתבר, כי למחיר הזול הייתה סיבה טובה. זה לא שווה את סכום ההשקעה, יהיה נמוך ככל שיהיה….

נוסעים עצמאיים

בשנים האחרונות התפתח סגנון טיולים חדש, בו מבקשים מטיילים לערוך טיול פרטי, מאורגן ומתוזמן, כמו טיול מאורגן, אבל במסגרת קטנה ולפי תכנון עצמאי המותאם להם בלבד. אין היום כמעט יעד על כדור הארץ, שאי אפשר לטייל בו באופן זה, תוך שימוש במערכת של מדריכים מקומיים באנגלית/צרפתית בכל מדינה.
תחום זה התפתח מאד בחברתנו בשנים האחרונות.

צרו איתנו קשר