אוסטריה באהבה: טירות, מפלים, אגמים ומעיינות

אנו מציעים לכם לטייל באחד ממקומות הטיול היפים והמדהימים באוסטריה: חבל זלצבורג וחבל טירול בתפארתם. אוסטריה היא שילוב נהדר בין נופים ירוקים מקסימים לתרבות מקומית מרתקת במיוחד. הטיול שלנו באזור זלצבורג מציע שילוב של נופים עוצרי נשימה של הרי האלפים עם מסלולי הליכה קלים, ערים גדולות ומודרניות, טירות וארמונות, צלילי מוזיקה ומאכלים אוסטריים מקומיים. בטיול שלנו, תבלו, תהנו, תאכלו טוב והכל בנופים המדהימים של הרים, אגמים ומעיינות….

מסלול הטיול

מסלול הטיול

יום 1 ת"א - מינכן - זלצבורג

נטוס בטיסת בוקר מת"א למינכן, מהיפות בערי גרמניה, בירת חבל בוואריה, השוכנת על גדות נהר איזר בדרום המדינה.  עם ההגעה ניסע לחבל טירול שבאוסטריה ונגיע לזלצבורג הנחשבת לעיר היפה באוסטריה. נצא לסיור היכרות עם העיר, הנקראת על שם מכרות המלח המפורסמים הנמצאים ממש בסמוך אליה- פירוש שמה הוא "מבצר המלח – " זלצבורג. העיר טבולה כולה בירוק, עיר מלאה בצמחיה בין הבתים ובגנים יפים. בעיר העתיקה של זלצבורג ישנם בתים רבים שנבנו בסגנון הבארוק. נגיע לטירת הלברון, נטייל בגנים ובין המזרקות השונות ונהנה ממשחקי המים המפורסמים. לפנות ערב נגיע למלון לארוחת ערב ולינה בזלצבורג.

יום 2 זלצבורג

את היום נפתח בביקור בזלצבורג עיר ציורית ומקום הולדתו של המלחין הדגול מוצרט. נטייל במרכז העיר, בסמטאות ובמדרחוב הציורי, בכיכרות הגדולות עם המזרקות המפוסלות. נראה את הקתדרלה, נמשיך לאוניברסיטה העתיקה, כיכר מוצרט, רחוב היהודים והמדרחוב המרכזי.  במהלך סיורנו בזלצבורג, נבקר גם בגני מיראבל, שהוקמו בשנת 1606, נפתחו לקהל הרחב בשנת 1854 ונחשבים לידועים והמוכרים בעיר ובהם שלל צמחים, פסלים ומזרקות. בשעות אחר הצהריים, נעלה ברכבל לראש הגבעה ונבקר במבצר הוהנזלצבורג. זהו מבנה קודר ועצום ממדים הנחשב כמבצר הגדול ביותר במרכז אירופה. בנייתו של המבצר החלה בשנת 1077 ונסתיימה כעבור 600 שנה והוא נחשב בימי-הביניים לבלתי ניתן לכיבוש. מהמרפסות שלו נשקף נוף מדהים של העיר העתיקה ועד הרי האלפים. לקראת ערב, חזרה למלון – לארוחת ערב ולינה.

זלצבורג אוסטריה
יום 3 זלצקמרגוט ואזור האגמים

היום יוקדש לטיול בנוף מדהים של אגמי תכלת בין הרי האלפים, ניסע ל"אזור האגמים" – הזלצקמרגוט –   נטייל בנוף ציורי ב "אזור האגמים". ניסע לעיירה סט. גילגן השוכנת על גדת אגם וולפגאנג, אחד היפים באוסטריה. נמשיך בשייט על האגם ל"פנינת האגם" – העיירה סט. וולפגאנג בה נסייר ונתרשם מהנוף ומהאווירה המיוחדת של המקום.
משם ניסע לעיירה הלשטאט, אתר מוכרז כמורשת עולמי ע"י אונסקו, השוכנת למרגלות המצוקים וצופה אל האגם קסום שפסגות ההרים משתקפות במימיו התכולים. לקראת ערב, חזרה למלון – לארוחת ערב ולינה.

יום 4 קן הנשרים ואגם המלכים

בשעות הבוקר, נחצה את הגבול לאזור בוואריה שבגרמניה ונטפס לעבר קן הנשרים היושב בגובה 1,834 מר' ליד העיירה ברכטסגאדן, מעל עמק שופע ירוק. קן הנשרים היה בעבר בית הנופש של היטלר וכאן הוא אירח כמה מנהיגים בכירים כגון צ'ימברליין, מוסוליני וקאנצלר אוסטריה, אשר קיבל כאן את ההודעה על סיפוח ארצו לגרמניה הנאצית –  מהאתר תצפית מדהימה על הנוף הנשקף.  מכאן, נמשיך לפנינת טבע: אגם המלכים – הקוניגזה.. נעצור בעיירה מקסימה על שפת האגם – שאנאו אם קוניגזה נראה את מסלולו מזחלות הקרח המפורסם ונטייל לאורך הטיילת המציעה אתנחתה קלה בטבע. לקראת ערב, חזרה למלון – לארוחת ערב ולינה.

יום 5 ביקור במכרות המלח ומפלי הקרימל

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור במכרות המלח המפורסמים בהאליין שליד באד דורנברג, שנחצבו לפני למעלה -2500 שנים. ביקור במכרות נעשה בסיור מודרך מעניין ומגוון, שבמהלכו נזכה לנסוע בקרונית, לגלוש במגלשות כורים ארוכות ואפילו לשוט באגם מלח!  נבקר במקום ונלמד על תהליכי הפקת המלח. נמשיך לביקור במפלי הקרימל – המפל הגבוה ביותר באירופה שנופל מגובה 380 מטרים, ואשר מקורם במי הפשרת השלגים. ולעת ערב נחזור למלוננו לארוחת ערב ולינה.

אגם וולפגנג אוסטריה
ארמון הלברון זלצבורג
יום 6 הר הגרוסגלוקנר וספא מפנק

יום טיול נפלא לגרוסגלוקנר, ההר הגבוה ביותר באוסטריה שפסגתו מתנשאת לגובה של 3,978 מ'. ניסע בדרך האלפים הגבוהים, בגובה של כ-2,400 מ' ולצידנו נופים מרהיבים. נעצור לתצפיות נוף ממתחם "פרנץ יוזף" על קרחון הפעמון בתום הביקור, ניסע לבאד גסטיין, הוא אתר ספא היסטורי וגדול למדי הממוקם באחד מאזורי הסקי הגדולים של אוסטריה. העיר ממוקמת מעל 17 מעיינות תרמיים בעלי סגולות מרפא הממשיכים לנבוע מזה 3,000 שנים.  לקראת סיום הטיול, אנו מציעים פינוק של כמה שעות בספא וטבילה במים הנעימים המשמרים את הנעורים. לקראת ערב, חזרה למלון – לארוחת ערב ולינה.

יום 7 זלצבורג - מינכן - ת"א

ביום האחרון לטיול, ניסע חזרה לגרמניה וצא לטייל בעיר מינכן, עיר הבירה של מחוז בוואריה הסמוך לאוסטריה. בדרך נראה את אגם הקימזה ועם הגעתנו למינכן, נעצור לביקור מרגש באנדרטת הזיכרון לטבח הספורטאים במינכן. נמשיך  בסיור בגני ארמון נימפנבורג הבנויים בסימטריה ומקיפים את הארמון הנאה העומד במרכז הגנים. במרכז העיר, נראה את בית העירייה, את הכיכר המרכזית ואת מגדל השעון. נמשיך לשדרות מקסימיליאן, השדרה המרכזית של מינכן ונראה את הארמון המשמש כפרלמנט של מחוז בוואריה. ארוחת ערב מוקדמת ובתום הסיור ובהתאם לשעת הטיסה, ניסע לשדה התעופה, לטיסת לילה ישירה חזרה לתל אביב.
(*) יתכנו שינויים בסדר הביקורים

תאריכי יציאה ומחירים
תנאים כלליים
המחיר כולל
 • טיסות ישירות מת"א  למינכן וחזרה.
 • מסי נמל והיטלי דלק (90 $ נכון ליום פרסום ההצעה. מחיר הטיול יעודכן בהתאם לשינויים)
 • 6 לינות בבתי מלון  ברמת תיירות טובה מאוד   
 • כלכלה –  על בסיס חצי פנסיון  
 • אוטובוס תיירים ממוזג
 • כל הכניסות לאתרים כמפורט במסלול
 • ערכת שמע אישית לכל נוסע
 • מדריך : מדריך בכיר מצוות בריזה –  ומדריכים מקומיים כנדרש
 • טיפים לנותני השירותים בחו"ל פגישת קבוצה עם מדריך הטיול – כשבוע לפני היציאה
המחיר אינו כולל
 • ביטוח בריאות ומטען
 • ארוחות שאינן כלולות  
 • שתיה בארוחות המוזמנות
 • הוצאות בעלות אופי אישי
טיסות לופטנזה

יציאה 4.6 מנתב"ג בשעה 06:55 נחיתה במינכן בשעה 09:55
חזרה 10.6 ממינכן בשעה 23:00 נחיתה בנתב"ג 03:35 (ביום 11.6)

בתי מלון

Mercure  4* Hotel (או דומה לו)

רישום, אפשרויות תשלום ודמי קדימה

ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח למרכז ההזמנות בפקס או בדוא"ל (מהאתר ) ולוודא טלפונית שאכן הגיע. אין לראות במשלוח הטופס אישור להרשמה ללא אישור קבלתו בטלפון.
עם קליטת טופס הרישום תיגבה מקדמה על סך 300 יורו ממחיר הטיול הסופי.
יתרת התשלום תיגבה עד 45 יום לפני היציאה לטיול (ללא הודעה מוקדמת).
על טופס הרישום יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות:

 • באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית.  יש לציין את מס' הכרטיס לחיוב לרבות 3 הספרות שבגב הכרטיס .
 • בתשלום מזומן שקלי, מזומן מט"חי או בהעברה בנקאית בתשלום אחד. במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום – לרבות 3 הספרות בגב הכרטיס.  

הערה: אם לא יצוין על טופס הרישום אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים שווים ללא ריבית.
שער הדולר / יורו :  נקבע ביום החיוב בפועל לפי שער העברות והמחאות גבוה .  
** בכל מקרה יוסדרו כל התשלומים לפני היציאה **

דמי ביטול

מיום ההרשמה ועד 90 יום לפני היציאה –  300 €
89-34 יום לפני היציאה לטיול – 750 €
21-33 יום לפני היציאה לטיול – 1000 €
8-20 יום לפני היציאה לטיול –   1500 €
פחות מ-8 ימים לפני היציאה לטיול – מלוא מחיר הטיול
בחישוב מניין ימי עבודה המוזכרים לעיל יחושבו ימים א'-ה', להוציא ערבי חג וימי חג.

הבהרות לגבי ביטולים

דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל . כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון ויזה ותשלומים לא חוזרים אחרים. ההחזר יעשה בערכי המט"ח  ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול).
ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות מייל או פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב יום מסירת ההודעה.
** ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס עבור בריזה,
לפקס מספר  03-5440055
או מייל : info@breeza.co.il המאשר את ביטול הטיול .
מחובת הלקוח לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל לביטול !!
ביטוח ביטול נסיעה – טלפון אחד יכול לחסוך לך המון כסף !!!
אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". דרכנו אפשר לרכוש  ביטוח בריאות התקף מיום רכישת הפוליסה (אפילו חצי שנה לפני היציאה) ועד יום לפני תאריך היציאה לטיול.
הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. מחיר הביטוח מחושב בכל מקרה על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום רכישת הביטוח מחברת הביטוח.
לתשומת לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע המלא המפורט בפוליסת הביטוח.
כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון  המופיע בפוליסה שבידיכם.
אל תדחה אפילו ביום !!! עם ההרשמה רכוש לך ביטוח בריאות לחו"ל !!! אחרת אתה חשוף לדמי ביטול ללא הגנה !!! ביטוח כזה אפשר לעשות גם במשרדנו.

מועד התשלום וכרטוס קבוצתי / עליות מחירים ברגע האחרון

כרטוס הקבוצה נעשה לאחר סגירת ההרשמה לטיול ולא במועד שליחת טופס ההרשמה. הכרטוס הקבוצתי הוא תנאי לקבלת מחיר קבוצתי לטיסות. הכרטוס מתבצע לכל אנשי הקבוצה יחד במועד הגביה של דמי הטיול הנקבע על ידי החברה ועל פי צרכי הטיול. במועד התשלום יקבע שער השקל מול שערי מט"ח ואין לשנותו בדיעבד. מחיריהם הסופיים של היטלי הדלק ומסי הנמל מעודכנים במועד הכרטוס הקבוצתי. בריזה מחליטה מראש אם לציין במסלול הטיול את מחיר מסי הנמל והדלק (בטיסות סדירות) עליהם התבסס תמחור הטיול, או לא לציין זאת. במקרים בהם חלה התייקרות ובעקבותיה תוספת למחיר, מתחייבת בריזה לתת הסבר לכך.

מקומות ישיבה מוזמנים מראש ופיצול מהקבוצה

אין אפשרות לבחור מקומות ישיבה על המטוס במסגרת כירטוס קבוצתי, מראש. שלא כבכירטוס אינדיבידואלי, בו יכול הסוכן לבחור מקומות ישיבה במקרים רבים, בקבוצות לא ניתן. על המטיילים לדעת זאת ולהימנע בכך מאכזבות….
יש שני דברים שאפשר לעשות להמנע מפיצול זוגות בישיבה וכד':
1 –  להזמין באתר חברת התעופה הספציפית מקום ישיבה באינטרנט, אם יש אפשרות כזו בחברת התעופה, בדרך כלל החל מ-24 שעות לפני הטיסה.
2 –  בזמן קבלת כרטיס העליה למטוס לוודא בדסק עצמו שקיבלתם כרטיסים צמודים בישיבה, לא לוותר !!
פיצול הקבוצה: ברוב המקרים, פיצול מטיסות הקבוצה כרוך בתוספת תשלום (divide).

הטבות נוסע מתמיד בחברות התעופה

אין ביכולתנו להבטיח מראש הטבות בכרטיסי טיסה קבוצתיים (נקודות נוסע מתמיד, בונוסים וכד') המוצעים  על ידי חברות התעופה ליעדים שונים. באחריות המטייל לבדוק מראש אפשרות קבלת הטבות לגבי טיול ספציפי.

ציוות חדרים לטיול – חדר למטייל בודד

למטיילים המגיעים ללא בני/ בנות זוג ומבקשים לשהות בחדר זוגי עם מטייל נוסף ינתן פרק זמן סביר למציאת בן/ בת זוג על ידי החברה, אבל זכותו של מטייל לקבוע כתנאי את יציאתו לטיול במציאת  "פרטנר" לחדר הזוגי.
לחדר לבודד (סינגל ) יש תמיד עלות נוספת וברוב בתי המלון החדר הזה גם קטן מחדר זוגי. אין לבריזה כל התחייבות לתת חדר למטייל בודד שיהיה זהה לחדר זוגי.

חיסונים

על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה למשרד הבריאות כדי לקבוע תור ללשכת הבריאות המחוזיות באזור מגוריך: מס' הטלפון בכל רחבי הארץ – 5400*

לתשומת לבכם
  • בריזה אינה אחראית לשינויים בלוח הטיסות ותעדכן את מסלול הטיול בהתאם ככל האפשר מראש.
  • למדריך הטיול שמורות הן הזכות והן החובה לערוך שינויים במסלול הטיול לפי הבנתו, ובלבד שהדבר ישרת את טובת הנוסעים ורווחתם.
  • הטיול מותנה במינימום משתתפים. במידה ותחליט חברתנו לבטל את הטיול בשל מיעוט נרשמים, יוחזר הכסף לנרשמים במלואו באופן בו הוא התקבל מלכתחילה.

בברכת טיול נעים מצוות בריזה

הכנסו למגוון טיולים מאורגנים לאירופה