*לטיול טרם נקבע מועד יציאה

לפני כ- 30 מיליון שנה (זה לא הרבה בגאולוגיה…) פרצו מעל פני האוקינוס האטלנטי הרי געש שיצרו את קבוצת האיים הקנריים.
מיקומם המיוחד של 7 האיים הקנריים, מול חופי מרוקו ועל קווי הרוחב של הרצועה המדברית העולמית 27-29 מעלות צפון, העניק להם יתרון נדיר כמקום נופש נפלא. בשנת 1492 כבשו הספרדים את קבוצת האיים ומאז הם שליטיה הבלתי מעורערים. תופעות טבע וגיאולוגיה, צמחיה ייחודית, חופים יפים, עיירות נעימות ומזג אויר פנטסטי, גורמים לתיירים רבים להגיע לאיזור ולבלות בו את חופשותיהם.

מסלול הטיול

מסלול הטיול

יום 1 ת"א –מדריד – טנריף

טיסת בוקר דרך מדריד אל טנריף, הגדול והמאוכלס ביותר מבין האיים הקנריים. כאן האקלים נוח לאורך כל השנה, ובמרכז האי מתנשא הר הגעש טיידה לגובה של כ-3700 מטרים. חקלאות סובטרופית ויערות אורן קנרי מפותחים בטנריף בשל כמות המשקעים הנדיבה שמקבל ההר, ולאורך החופים היפים של האי קיימים לא מעט אתרי נופש. משדה התעופה ניסע לבקר באתר הארכיאולוגי של פירמידות גוימאר, בו נלמד על תרבותם של התושבים המקוריים של האיים – הגואנצ'ים. אחר הצהריים נגיע לעיר סנטה קרוז לצפות בתהלוכת הקרנבל. לינה: טנריף.

יום 2 טנריף

ניסע לביקור בעיירה איקוד דה לוס וינוס, נראה את עץ הדרקון העתיק, בן כאלף שנה. נגיע אל הכפר מסקה ונרד ברגל אל כפר הדייגים הציורי של גרצ'יקו, לטיול קל בסמטאות ולאורך קו החוף הפראי של המקום. בערב נצא לצפות בתהלוכת הקרנבל בעיר פוארטו דה לה קרוז. ארוחת ערב ולינה: טנריף.

יום 3 מרכז הארכיפלג - שמורת הר הגעש טיידה

היום מוקדש לפארק הר טיידה, שנחשב לפופולרי ביותר בספרד. נעלה ברכב אל מרומי ההר כשבדרך אנו חוצים את כל חגורות הצומח של האי. פסגת ההר שמכוסה שלג מדיי חורף, מתנשאת מעל לוע ובו תצורות וולקניות מרשימות וצמחייה אנדמית. נקיים מגוון של תצפיות וטיולי רגל בפארק. בערב נצא לצפות בתהלוכת הסרדין שהיא חלק מארועי הקרנבל. ארוחת ערב ולינה: טנריף.

יום 4 לנזרוטה - נופי ירח בפארק הוולקני טימנפייה

נטוס אל לנזרוטה, היבש והחשוף ביותר מצמחייה מבין האיים, מה שמאפשר מפגש עם המון תצורות של סלעים וולקניים. בתי התושבים המקומיים צבועים בלבן בוהק שבולט על רקע המסלע השחור או האדמדם, והחול השחור. הרבה כרמי יין ויקבים מוסיפים עוד גוון לאי מעניין זה. היום נבקר בפארק הוולקני טימנפייה, אשר בו הקרקע עדיין רותחת. נסייר אל חופי ים, בריכות מלח, כפרים מקומיים צבועי לבן ויקבי יין. נבקר בביתו של האמן סזר מנריקה, מי שהשפיע יותר מכל על האדריכלות והאמנות באיים הקנריים. לינה: לנזרוטה.

יום 5 לנזרוטה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לתור את לנזרוטה. ראשית נבקר במערת לבה ארוכה, קואבה דה לוס ורדס, ולאחר מכן נגיע לעיירה טגיסה שהייתה פעם בירת האי, ובה מבנים קולוניאליים מן המאה ה-16. בימי ראשון מתקיים כאן שוק מרהיב. נעלה לתצפית מסנטה ברברה ולאחר מכן נשוב למלון. לינה: לנזרוטה.

יום 6 לנזרוטה, מנהרת לבה וצפון האי

נמשיך לסייר באתרי האי לנזרוטה, והיום נראה את חקלאות הטרסות הייחודית לאי, נעלה לתצפית ממצפור הנהר (מירדור דל ריו) ונבקר במערה הוולקנית חמאוס דל אגואה, שעוצבה גם היא על ידי ססר מנריקה. לינה: לנזרוטה.

יום 7 גראן קנריה

טיסת בוקר אל לאס פלמס דה גרנד קנריה, העיר הגדולה שבאי גרנד קנריה. ניסע אל העיר העתיקה שם נוכל להתרשם מהרחובות היפים, הבתים המיוחדים והאווירה הנעימה. נבקר בביתו של כריסטופר קולומבוס, שהפך למוזיאון ובו אוסף של מפות, עזרי ניווט ועוד. נבקר גם בחולות הזהב שבאזור מאספלומס. לינה: גראן קנריה

יום 8 אל הסלע הוולקני רוקו נובלו

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל ההר הגבוה ביותר (1,949 מ') בגראנד קנריה פיקו דה לאס נייבס. נבקר בעיירה ארוקס בה נמצאת קתדראלה ייחודית פרי יצירתו של חואן דה ווגה מתלמידיו של הארכיטקט האמן הברצלוני גאודי. נמשיך במעלה ההר אל העיירה טרור שלמרות שמה המרתיע היא עיירה מנומנמת ושלווה ונסייר ברחובותיה היפים ובכנסייה. נגיע לרוקה נובלו ונטייל בין תצורות סלע געשיות המפעילות את הדמיון בשלל צורות. לינה וארוחת ערב: גראן קנריה.

יום 9 גראן קנריה – מדריד – נתב"ג

העברה לשדה התעופה וטיסה ארצה דרך מדריד.
**קרדיט: התמונות מטיול בריזה צולמו ע"י נחום פלד

תאריכי יציאה ומחירים
תנאים כלליים
המחיר כולל
 • טיסות בינלאומיות דרך אירופה
 • מסי נמל והיטלי דלק (נכון ליום פרסום ההצעה. מחיר הטיול יעודכן בהתאם  לשינויים)
 • 2 טיסות פנים בין האיים
 • 8 לילות במלונות ברמת תיירות טובה
 • כלכלה – ארוחות בוקר וערב במלונות
 • אוטובוס תיירים ממוזג
 • כניסות לאתרים כמפורט במסלול
 • מדריך מצוות בריזה (הפורום הגאוגרפי)
 • מדריכים מקומיים כנדרש
 • טיפים לנותני השירותים בחו"ל
 • פגישת קבוצה עם מדריך הטיול כשבוע לפני היציאה
המחיר אינו כולל
 • ביטוח בריאות ומטען
 • ארוחות שאינן כלולות  
 • שתיה בארוחות המוזמנות
 • הוצאות בעלות אופי אישי

נא לוודא שהדרכון בתוקף לחצי שנה לפחות, מיום היציאה לטיול
שער הדולר: נקבע ביום החיוב בפועל לפי שער העברות והמחאות גבוה.

 • הערות:
 • תוכנית הטיול תלויה בטיסות, התוכנית צפויה לעבור שינויים בהתאם ללוחות הזמנים שיאושרו.
 • מועדי הקרנבלים הם על פי מידע שנתקבל מראש, עלולים לחול שינויים, התוכנית תשתנה בהתאם.
 • בטיסות הפנימיות (ממדריד לאיים ובין האיים) לא מגישים מזון ומשקאות. ניתן לרכשם בתשלום במהלך הטיסה
 • בטיול זה אין שירותי סבלות במלונות.
 • בטיסות קבוצתיות אין החברה יכולה לקבוע את שירותי התעופה השונים כגון: סוגי ארוחות, ו/או מקומות הישיבה במטוס (גם אם הוזמנו על ידנו לבקשת המטיילים) מיקום הנוסעים נקבע על ידי חברת התעופה ובאחריותה.
תנאי ביטול לשרותי קרקע
 • 45-59 יום לפני היציאה לטיול – 200  יורו
 • 30-44 יום לפני היציאה לטיול – 400  יורו
 • 15-29 ימים לפני היציאה לטיול – 850 יורו   
 • 7-14 ימים לפני היציאה לטיול – 1500 יורו   
 • פחות מ-7 ימים לפני היציאה לטיול – מלוא מחיר הטיול
 • דמי ביטול כרטיסי טיסה – לפי חוקי חברת התעופה

* מניין הימים לפי ימי העבודה בארץ ימים א-ה' (לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג)

הבהרות לגבי ביטולים

דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל . כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון ויזה ותשלומים לא חוזרים אחרים. ההחזר יעשה בערכי המט"ח  ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול).
ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות מייל או פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב יום מסירת ההודעה.
** ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס עבור בריזה, למספר  03-5440055
   או מייל : info@breeza.co.il המאשר את ביטול הטיול .
מחובת הלקוח לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל לביטול !!
ביטוח ביטול נסיעה – טלפון אחד יכול לחסוך לך המון כסף !!!
אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". דרכנו אפשר לסדר ביטוח בריאות התקף מ-100 יום לפני תאריך היציאה לטיול. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. התשלום בכל מקרה מחושב על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום הזמנת הביטוח מחברת הביטוח.
לתשומת לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע המלא המפורט בפוליסת הביטוח.
כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון המופיע בפוליסה שבידיכם.
אל תדחה אפילו ביום !!! עם ההרשמה רכוש לך ביטוח בריאות לחו"ל !!! אחרת אתה חשוף לדמי ביטול ללא הגנה !!! ביטוח כזה אפשר לעשות גם במשרדנו.

רישום, תאריך גביה , דמי קדימה ואפשרויות תשלום

ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח למרכז ההזמנות בפקס או בדוא"ל (מהאתר ) ולוודא טלפונית שאכן הגיע. אין לראות במשלוח הטופס אישור להרשמה ללא אישור קבלתו בטלפון.
עם קליטת טופס הרישום תיגבה מקדמה על סך 400 יורו המהווה חלק ממחיר הטיול הסופי.
יתרת התשלום תיגבה עד 45 יום לפני היציאה לטיול (ללא הודעה מוקדמת).
(תנאי הביטול למעלה הם ההסכם בין המטיילים לחברה, ללא קשר לגובה המקדמה המשולמת עם קבלת טופס הרישום).

אופן ותנאי תשלום בטיולי בריזה

התשלום יתבצע באמצעות טופס הרישום , בו יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות:

 • באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית.  יש לציין את מס' הכרטיס לחיוב לרבות 3 הספרות שבגב הכרטיס .
 • בתשלום מזומן שקלי, מזומן מט"חי או בהעברה בנקאית בתשלום אחד. במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום – לרבות 3 הספרות בגב הכרטיס.  

הערה: אם לא יצוין על טופס הרישום אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים שווים ללא ריבית.

מועד התשלום וכרטוס קבוצתי / עליות מחירים ברגע האחרון

כרטוס הקבוצה נעשה לאחר סגירת ההרשמה לטיול ולא במועד שליחת טופס ההרשמה. הכרטוס הקבוצתי הוא תנאי לקבלת מחיר קבוצתי לטיסות. הכרטוס מתבצע לכל אנשי הקבוצה יחד במועד הגביה של דמי הטיול הנקבע על ידי החברה ועל פי צרכי הטיול. במועד התשלום יקבע שער השקל מול שערי מט"ח ואין לשנותו בדיעבד. מחיריהם הסופיים של היטלי הדלק ומסי הנמל מעודכנים במועד הכרטוס הקבוצתי. בריזה מחליטה מראש אם לציין במסלול הטיול את מחיר מסי הנמל והדלק (בטיסות סדירות) עליהם התבסס תמחור הטיול, או לא לציין זאת. במקרים בהם חלה התייקרות ובעקבותיה תוספת למחיר, מתחייבת בריזה לתת הסבר לכך.

מקומות ישיבה מוזמנים מראש ופיצול מהקבוצה

אין אפשרות לבחור מקומות ישיבה על המטוס במסגרת כירטוס קבוצתי, מראש. שלא כבכירטוס אינדיבידואלי, בו יכול הסוכן לבחור מקומות ישיבה במקרים רבים, בקבוצות לא ניתן. על המטיילים לדעת זאת ולהימנע בכך מאכזבות….
יש שני דברים שאפשר לעשות להמנע מפיצול זוגות בישיבה וכד':
1 –  להזמין באתר חברת התעופה הספציפית מקום ישיבה באינטרנט, אם יש אפשרות כזו בחברת התעופה, בדרך כלל החל מ-24 שעות לפני הטיסה.
2  – הושבה מוקדמת מ- 24 שעות לפני ההמראה כרוכה ברוב המקרים בתוספת תשלום.
התוספת משתנה מחברת תעופה אחת לשניה, בכל מקרה בריזה אינה מממנת הושבה כזו !!!
3 –  בזמן קבלת כרטיס העליה למטוס לוודא בדסק עצמו שקיבלתם כרטיסים צמודים בישיבה, לא לוותר !!
פיצול מהקבוצה: ברוב המקרים, פיצול מטיסות הקבוצה כרוך בתוספת תשלום (divide).

הטבות נוסע מתמיד בחברות התעופה

אין ביכולתנו להבטיח מראש הטבות בכרטיסי טיסה קבוצתיים (נקודות נוסע מתמיד, בונוסים וכד') המוצעים על ידי חברות התעופה ליעדים שונים. באחריות המטייל לבדוק מראש אפשרות קבלת הטבות לגבי טיול ספציפי.  

ציוות חדרים לטיול – חדר למטייל בודד

למטיילים המגיעים ללא בני/ בנות זוג ומבקשים לשהות בחדר זוגי עם מטייל נוסף ינתן פרק זמן סביר למציאת בן/ בת זוג על ידי החברה, אבל זכותו של מטייל לקבוע כתנאי את יציאתו לטיול במציאת  "פרטנר" לחדר הזוגי.
לחדר לבודד (סינגל ) יש תמיד עלות נוספת וברוב בתי המלון החדר הזה גם קטן מחדר זוגי . אין לבריזה כל התחיבות לתת חדר למטייל בודד שיהיה זהה לחדר זוגי.

חיסונים

על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה למשרד הבריאות כדי לקבוע תור ללשכת הבריאות המחוזיות באזור מגוריך: מס' הטלפון בכל רחבי הארץ – 5400*
בברכת טיול נעים מצוות בריזה

>> הכנסו למגוון טיולים מאורגנים לאיים הקנריים