הודו הקלאסית כולל ארמונות רג'אסטן

הודו נקשרת אצל מי שטרם היה בה עם פסיפס מגוון של קטעי תמונות ואסוציאציות: מראות של אלפי אנשים רעבים ללחם וקבצנים מבקשי נדבה שרועים ברחובות הערים, ומנגד – ארמונות מהראגות מרהיבים מרשימים באוצרותיהם האגדיים, מרופדי משי וצלילי סיטאר וטבלה. עם ריח בשמים וקטורת, פסלי אלים ואלות מרובי זרועות. אוכל שטעמו חריף, שווקים הומה אדם ויוגים ארוכי שיער וערומים.  
הודו נקשרת גם עם מישורים מאובקים של סוואנה ומדבר צחיח, כמו גם יערות עד גשומים במורדות הרי ההימלאיה מכוסי השלג, טווסים, פילים וטיגריסים.
ובכן הודו היא באמת כל זאת – אך גם הרבה יותר. טיול זה מתמקד בצפונה של תת היבשת, מדלהי, אגרה ווראנסי אל פושקאר וג'ייפור.

מסלול הטיול

מסלול הטיול

ימים 1-2 תל אביב - דלהי

נטוס לדלהי בטיסה לא ישירה ונגיע למחרת בשעות הבוקר המוקדמות. לאחר התארגנות וארוחת בוקר נתחיל בסיורנו בעיר המרשימה. דלהי הבירה מציעה מזיגה מיוחדת של עיר מוסלמית ישנה, צפופה וכרך מודרני, עשיר ומטופח. נבקר במסגד הגדול, בקוטאב מינר (Qutab Minar), מגדל הנצחה מוסלמי גבוה, באתר שריפתו של גנדהי (Raj Gaat). נסייר ברגל בשווקי העיר העתיקה ועוד.

יום 3 דלהי - אגרה

היום ניסע לכיוון אגרה, שהיתה בירתם של המוגולים. נקדיש את אחר הצהריים לביקור בשניים מהמונומטים המפורסמים הטאג' מהאל, המונומנט הכביר ומהמפורסמים בעולם, שנבנה בשם  האהבה. נמשיך ונסייר במבצר האדום אותו בנה המלך אכבר במאה ה-16 הנקרא כך בשל אבן החול האדומה ממנה נבנה.
ארוחת ערב ולינה: אגרה

זקן הודי
טאג' מהאל
יום 4 אגרה – מקדשי קג'ורהו

היום ניסע ברכבת שטבדי אקספרס אל גנסי (כשעתיים וחצי נסיעה) ומשם ברכב אל אורצ'ה, עיירה הידועה כיום בשל ארמונותיה ואתרי הקבורה שבה. במאה ה-16 נוסדה במקום בירת שושלת בונדלה ועדיין ניתן לחוות במקום את תחושת העבר תוך טיול בין הארמונות, המקדשים ומבני העבר שהשתמרו. נמשיך אל קג'וראהו – בירת שושלת צאנדלה שהתפרסמה בזכות המקדשים עם גילופי האבן המפוארים וביניהם התיאורים האירוטיים.
ארוחת ערב ולינה: קג'ורהו

יום 5 קג'ורהו – ורנאסי

הבוקר נבקר במקדשים הארוטיים המפורסמים, הנמצאים בצד המערבי של האתר. לסצינות האירוטיות שבין העיטורים משמעות דתית ורוחנית עמוקה מן המיתולוגיה ההודית.
אחה"צ ניסע אל שדה התעופה ונטוס לורנאסי, העיר הקדושה שעל שפת הגנגס. בערב נצא לסיור ערב רגלי בעיר הקדושה ונחזה בטקס הדיפמלה, בו נשלחות אלפי מנורות אש קטנות לשוט בנהר.
ארוחת ערב ולינה: ורנאסי

יום 6 ורנאסי

נקדיש את היום לורנאסי, שהיא תמציתה של החוויה ההודית: מיליוני הודים חולמים לסיים את חייהם על גדת הנהר שהוא התגלמות האלה גנגה. נשוט עם זריחה ונחזה בארועי הבוקר המתרחשים על גדת הנהר הקדוש. נטייל בעיר ברגל ונבקר במקדשים החשובים.
ארוחת ערב ולינה: וראנסי

שקיעה בהודו
באדה באג הודו
יום 7 ורנאסי – אחמדבאד

לאחר ארוחת בוקר נצא לבקר במוזיאון סאראנט, המוזיאון הארכיאולוגי הראשון שהוקם בהודו, במקום בו קיים אתר הקדוש לבודהיסטים, המאמינים כי כאן דרש הבודהה את דרשתו הראשונה. לקראת הצהריים ניסע אל שדה התעופה ונטוס בטיסה לא ישירה אל אחמדאבד.
ארוחת ערב ולינה: אחמדאבד

יום 8 אחמדאבד – פאטאן - אחמדבאד

את הבוקר נקדיש לביקור בעיר אחמדאבד, כולל ביקור במסגד ובבריכות מאגר המים הידועות של העיר. לאחר מכן נצא לבקר בעיר המבוצרת פטן, שגם בה מריכת מדרגות מפורסמת.
ארוחת ערב ולינה: אחמדאבד

יום 9 אחמדאבאד - אודייפור

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיע אל אודאיפור, תחנתנו הראשונה בראג'סטן. עיר זו נקראת גם העיר הלבנה, על שם בתיה הצבועים לבן. תושבי העיר, כמו גם מרבית תושבי ראג'סטן  הם צאצאי הלוחמים הרג'פוטים, בני קסטה של לוחמים שייסדו כמה ממלכות בצפון הודו במאה ה-9 ולאחריה. לפנות ערב נצא לשייט על האגם המפורסם שבעיר – אגם פיצ'ולה.
ארוחת ערב ולינה: אודייפור

יום 10 אודייפור – ג'ודפור

נצא לסייר בעיר: נבקר בארמון המהראג'ה, במקדש ג'גדיש ונסייר בקרב אומנים ובעלי מלאכה השוקדים על אומנותם בבזארים הססגוניים של העיר. לאחר מכן נצא בדרכנו אל העיר הכחולה, היא ג'ודפור. בדרך נבקר במקדש רנקפור, מקדשם של המאמינים בדת הג'איינית, דת הודית שהתפתחה במאה השישית לפנה"ס על בסיס ההינדואיזם. זהו אחד המקדשים החשובים ביותר למאמיני דת זו.
ארוחת ערב ולינה: ג'ודפור

נהר בהודו
עיר בהודו
יום 11 ג'ודפור - פושקאר

הבוקר נטייל בג'ודפור, שהיא העיר השניה בגודלה בראג'סטן. נבקר במבצר המרשים הניצב במרכז העיר, בשווקים ונראה גם את ארמון המהרג'ה שחלק ממנו הוסב למלון פאר. אחר הצהריים נצא אל פושקאר, עיירה קטנה ומקסימה הבנויה סביב אגם קדוש, הנחשב למשכנו של האל ברהמה. לאחר ארוחת הערב נצא לרכיבת גמלים בדיונות החול המקיפות את העיר.
ארוחת ערב ולינה: פושקאר

יום 12 פושקאר – ג'איפור

נקדיש את הבוקר לסיור בפושקאר. נבקר במקדש היחיד בהודו לאל בראהמה, נשוטט ברגל בסמטאות הבזאר הצבעוני, נתרשם מהמראה המיוחד של הבניינים בלבן וכחול סביב האגם הקדוש, נראה את אתרי הטבילה ונהנה מהאווירה במקום. אחר הצהריים ניסע לג'יפור.
ארוחת ערב ולינה: ג'איפור

יום 13 ג'איפור

ג'איפור, בירת חבל רג'סטאן מכונה "העיר הורודה" כיוון שכל בתיה צבועים ורוד. נצא לסיור רגלי בסמטאות ובשווקים של העיר הוורודה. נראה את העוסקים באומנות ובמלאכות המקומיות כמו ציורי מיניאטורות, בדים והדפסי תבנית. ניסע לביקור במבצר אמבר ונרכב על פילים במעלה הדרך למבצר. בערב נצא לחוות את חוויית בוליבוד בקולנוע ידוע בעיר.
ארוחת ערב ולינה: ג'איפור

זקן הודי
בית מקומי - הודו
יום 14 ג'איפור - דלהי

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל דלהי. שלים את הביקור בעיר העתיקה, נבקר בחלקה החדש של דלהי, ניו דלהי ויהיה זמן לקניות אחרונות בשווקים.
ארוחת ערב ולינה: דלהי

יום 15 דלהי - נתב"ג

העברה לשדה התעופה וטיסה לא ישירה לתל אביב.

תאריכי יציאה ומחירים
תנאים כלליים
מחיר הטיול כולל
 • טיסות בינלאומיות בחברת טורקיש איירליינס וטיסות פנימיות כמפורט בתוכנית הטיול
 • מסי נמל ודלק בסך 304$ נכון ליום מתן ההצעה (23.07.18). שינוי באלה יביא לשינוי במחיר הטיול.
 • לינה: במלונות בדרגת 4* ו-5* לאורך כל הטיול
 • כלכלה: חצי פנסיון
 • תחבורה: אוטובוס ממוזג בהעברות ובסיורים כמפורט בתוכנית, רכבת, שייט, רכיבה על פילים, רכיבה על גמלים
 • הדרכה: המדריך הישראלי גבי זוהר ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית
 • דמי כניסה: לאתרים המפורטים בתוכנית
 • מופע פולקלור
 • ביקור בקולנוע
 • מים מירליים
 • תשר: לנותני השירותים המקומיים
מחיר הטיול אינו כולל
 • מסים מקומיים: כל מס או היטל מקומי שאינו נגבה מראש בצמוד לכרטיסי הטיסה
 • ביטוח רפואי: על הנוסע לעשות ביטוח בריאות ומטען. הביטוח הוא חובה! החברה אינה אחראית לכל נזק שייגרם למטייל במהלך הטיול
 • אשרת כניסה להודו
 • שתייה בארוחות מוזמנות
 • ארוחות שאינן כלולות
 • הוצאות אישיות: כביסה, טלפון וכו'
רישום, תאריך גביה , דמי קדימה ואפשרויות תשלום

ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח למרכז ההזמנות בפקס או בדוא"ל ולוודא טלפונית שאכן הגיע. אין לראות במשלוח הטופס אישור להרשמה ללא אישור קבלתו בטלפון.
עם קליטת טופס הרישום תיגבה מקדמה על סך 350$ המהווה חלק ממחיר הטיול הסופי.
יתרת התשלום תיגבה עד 45 יום לפני היציאה לטיול.
(תנאי הביטול המפורטים בהמשך הם ההסכם בין המטיילים לחברה, ללא קשר לגובה המקדמה המשולמת עם קבלת טופס הרישום).
על טופס הרישום יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות:

 • באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית.  יש לציין את מס' הכרטיס לחיוב לרבות 3 הספרות שבגב הכרטיס .
 • בתשלום מזומן שקלי, מזומן מט"חי או בהעברה בנקאית בתשלום אחד. במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום – לרבות 3 הספרות בגב הכרטיס.  

הערה: אם לא יצוין על טופס הרישום אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים שווים ללא ריבית.

שער הדולר / יורו :  נקבע ביום החיוב בפועל לפי שער העברות והמחאות גבוה .

דמי ביטול
 • החל מ-60 יום ועד 45 יום לפני היציאה לטיול – 200 דולר (מרבית חברות הביטוח מאפשרות ביטוח 90-60 יום לפני הנסיעה, כך שהוא כבר בפועל כשמתחילים דמי הביטול)
 • 22-44 יום לפני היציאה לטיול – 500 דולר
 • 15-21 ימים לפני היציאה לטיול – 1000 דולר
 • 8-14 ימים לפני היציאה לטיול – 1500 דולר
 • פחות מ-8 ימים לפני היציאה לטיול – מלוא מחיר הטיול

מניין הימים לפי ימי העבודה בארץ ימים א'-ה' (לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג)

הבהרות

דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל. כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול, לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון ויזה ותשלומים לא חוזרים אחרים. ההחזר יעשה בערכי המט"ח  ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול).
ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב ביום מסירת ההודעה.
** ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס עבור בריזה, למספר  03-5440055
   או מייל : info@breeza.co.il המאשר את ביטול הטיול .
מחובת הלקוח לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל לביטול !!
ביטוח ביטול נסיעה – טלפון אחד יכול לחסוך לך המון כסף !!!
אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". דרכנו אפשר לסדר ביטוח בריאות התקף מ-100 יום לפני תאריך היציאה לטיול. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. התשלום בכל מקרה מחושב על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום הזמנת הביטוח מחברת הביטוח.
לתשומת לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע המלא המפורט בפוליסת הביטוח.
כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון  המופיע בפוליסה שבידיכם.

מועד התשלום וכרטוס קבוצתי / עליות מחירים ברגע האחרון

כרטוס הקבוצה נעשה לאחר סגירת ההרשמה לטיול ולא במועד שליחת טופס ההרשמה. הכרטוס הקבוצתי הוא תנאי לקבלת מחיר קבוצתי לטיסות. הכרטוס מתבצע לכל אנשי הקבוצה יחד במועד הגביה של דמי הטיול הנקבע על ידי החברה ועל פי צרכי הטיול. במועד התשלום יקבע שער השקל מול שערי מט"ח ואין לשנותו בדיעבד. מחיריהם הסופיים של היטלי הדלק ומסי הנמל מעודכנים במועד הכרטוס הקבוצתי. בריזה מחליטה מראש אם לציין במסלול הטיול את מחיר מסי הנמל והדלק (בטיסות סדירות) עליהם התבסס תמחור הטיול, או לא לציין זאת. במקרים בהם חלה התייקרות ובעקבותיה תוספת למחיר, מתחייבת בריזה לתת הסבר לכך.

מקומות ישיבה מוזמנים מראש ופיצול מהקבוצה

אין אפשרות לבחור מקומות ישיבה על המטוס במסגרת כירטוס קבוצתי, מראש. שלא כבכירטוס אינדיבידואלי, בו יכול הסוכן לבחור מקומות ישיבה במקרים רבים, בקבוצות לא ניתן. על המטיילים לדעת זאת ולהימנע בכך מאכזבות….
יש שני דברים שאפשר לעשות להמנע מפיצול זוגות בישיבה וכד':
1 –  להזמין באתר חברת התעופה הספציפית מקום ישיבה באינטרנט, אם יש אפשרות כזו בחברת
      התעופה, בדרך כלל החל מ-24 שעות לפני הטיסה.
2  – הושבה מוקדמת מ- 24 שעות לפני ההמראה כרוכה ברוב המקרים בתוספת תשלום.
      התוספת משתנה מחברת תעופה אחת לשניה, בכל מקרה בריזה אינה מממנת הושבה כזו !!!
3 –  בזמן קבלת כרטיס העליה למטוס לוודא בדסק עצמו שקיבלתם כרטיסים צמודים בישיבה, לא לוותר !!
פיצול הקבוצה: ברוב המקרים, פיצול מטיסות הקבוצה כרוך בתוספת תשלום (divide).

הטבות נוסע מתמיד בחברות התעופה

אין ביכולתנו להבטיח מראש הטבות בכרטיסי טיסה קבוצתיים (נקודות נוסע מתמיד, בונוסים וכד') המוצעים  על ידי חברות התעופה ליעדים שונים. באחריות המטייל לבדוק מראש אפשרות קבלת הטבות לגבי הטיול.

ציוות חדרים לטיול – חדר למטייל בודד

למטיילים המגיעים ללא בני/ בנות זוג ומבקשים לשהות בחדר זוגי עם מטייל נוסף ינתן פרק זמן סביר למציאת בן/ בת זוג על ידי החברה, אבל זכותו של מטייל לקבוע כתנאי את יציאתו לטיול במציאת  "פרטנר" לחדר הזוגי. לחדר לבודד (סינגל ) יש תמיד עלות נוספת וברוב בתי המלון החדר הזה גם קטן מחדר זוגי . אין לבריזה כל התחיבות לתת חדר למטייל בודד שיהיה זהה לחדר זוגי.

חיסונים

על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה למשרד הבריאות כדי לקבוע תור ללשכת הבריאות המחוזיות באזור מגוריך:
מס' הטלפון בכל רחבי הארץ – 5400*

לתשומת לבכם
 • בריזה אינה אחראית לשינויים בלוח הטיסות ותעדכן את מסלול הטיול בהתאם ככל האפשר מראש.
 • למדריך הטיול שמורות הן הזכות והן החובה לערוך שינויים במסלול הטיול לפי הבנתו, ובלבד שהדבר ישרת את טובת הנוסעים ורווחתם.
 • הטיול מותנה במינימום משתתפים. במידה ותחליט חברתנו לבטל את הטיול בשל מיעוט נרשמים, יוחזר הכסף לנרשמים במלואו באופן בו הוא התקבל מלכתחילה.

טיול נעים מצוות בריזה

צפו >> טיולים מאורגנים להודו