וייטנאם וקמבודיה הן שתיים מתוך שלוש המדינות המכונות "הודו – סין". וייטנאם – הרפובליקה הסוציאליסטית, נולדה מהאפר של מלחמת וייטנאם, כאשר הצפון והדרום התאחדו למדינה אחת והאנוי הוכרזה הבירה. וייטנאם משופעת באתרי טבע מרהיבים, נופים נפלאים ואוכלוסיה צבעונית ומרתקת. הטיול יכלול את אזורי הצפון, המרכז והדרום כמו גם את איזור המיעוטים האתניים שבצפון מערב וייטנאם.

קמבודיה היא מדינה המנסה עדיין להתאושש מהמלחמה הממושכת שהתרחשה בה. נבקר באחד מ"פלאי המזרח": מקדשי אנגקור החבויים בלב הג'ונגל.

מסלול הטיול

מסלול הטיול

ימים 1-2 תל אביב – האנוי

נצא מתל אביב דרך יעד באירופה, ונמשיך בטיסה להאנוי. נגיע להאנוי בבוקר וניסע למלון למנוחה קצרה ונצא אחה"צ לסיור הכרות עם העיר. האנוי – היא הבירה הכי צרפתית במזרח. נבקר במתחם המאוזוליאום הענק של הו- צ'י- מין מייסדה ומנהיגה של וייטנאם, נצפה על הארמון הקולוניאלי הצרפתי, נבקר בביתו של הו צ'י מין ובגן הבוטני שסביבו, בפגודת העמוד האחד, נמשיך למקדש הספרות הקונפוציאני, נראה את הפגודות על שפת האגם המערבי ואגם הואן קיאם וסיור של כשעה בסייקלו (ריקשה מקומית) ברובע העתיק. נתרשם מקרוב מחיי הרחוב התוססים ומהאופי המיוחד של הרובע העתיק עם החנויות ובתי המלאכה, המסעדות הקטנות ובתי הקפה .לינה: האנוי.

יום 3 האנוי – שמורת טאם קוק

ניסע למחוז נין בין, נערוך שייט של כשלש שעות על נהר נגו דונג, כאשר על הגדות מלוות אותנו טרסות אורז ציוריות, ונבקר בשלש מערות קרסטיות הנמצאות בשמורה. הסירות נהוגות בידי נשים שמוכרות באותה ההזדמנות גם מוצרי ריקמה. נבקר בפגודת ביצ' דונג – פגודה בתוך מערה – שנבנתה במאה ה- 15. נשלב טיול רגלי העובר באחת המערות , נבקר במקדש הוא- לו במקום בו היתה בירת ויאטנם במאות ה- 10-11 ונשוב להאנוי .לינה בהאנוי.

נהר בויאטנם
חלקאות בויאטנם
יום 4 האנוי – האלונג

נצא בנסיעה של כ-4 שעות לאורך עמק הנהר האדום אל מפרץ האלונג – אחד מאתרי הנוף היפים והמפורסמים בווייטנאם. נגיע בצהרים  להאלונג ונעלה על הספינה  ונשייט בין האיים,
נאכל ארוחת דגים ונבקר במערה על החוף, בשילוב רחצה בים ושחיה לאי הו קו,  נשלב שייט בקיאקים ולינה על הספינה.

יום 5 האלונג – האנוי

בבוקר נשכים קום במפרץ טו לונג, נערוך שיעור טאי צ'י (לא חובה) על סיפון הספינה, נבקר בכפר וונג ויאנג ונצא להמשך השייט בנופי מפרץ האלונג שבו כ-3000 איים וצוקי גיר המזדקרים מן הים וכן מערות קרסטיות רבות. בצהרים ניסע חזרה להאנוי,
אחה"צ עוד נספיק לבקר במקדש נגוק סון שעל "אגם החרב"  והרובע העתיק.
בערב נצפה במופע תאטרון בובות מים מיוחד לוייטנאם המשמר אומנות עממית מסורתית שהיתה נהוגה בכפרים. לינה: האנוי. לינה: האנוי.

ימים 6-7 לאו קאי – טיולי טבע – השוק בסאפה

מוקדם בבוקר נצא לכיוון סאפה. ביומיים הבאים נטייל בסאפה והאזור. ניסע לכפר קאט קאט. בו חיים בני שבט ההמונג, שם נפגוש נשים בעבודת האריגה, צורפות ומלאכות שונות. נמשיך לכפר לאו קאי טה ואן, ממנו נצא לטיול רגלי קל אל טרסות האורז, בעוברנו ברכס הם רונג, הצופה על העיירה סאפה. נרד לסאפה ונבקר בכנסיה המקומית שנבנתה על ידי הצרפתים בראשית המאה ה- 20.  נבקר בשוק השבת השבועי התוסס וההומה של סאפה, בו ניתן לראות את בני הקבוצות האתניות בלבושם המסורתי הבאים לקנות ולמכור – בעיקר את בנות הקבוצה האתנית "המונג שחור" עם הלבוש הכחול-שחור המאפיין אותן ותכשיטי הכסף. השוק השבועי כולל מוצרי מזון טריים, כלי בית ולבוש עבור התושבים מקומיים וכן גם מזכרות של בני הקבוצות האתניות עבור התיירים. לינה: סאפה.

יום 8 השוק בבאקהה - האנוי

עם בוקר נצא בנסיעה אל השוק השבועי המפורסם ביותר באזור הנמצא בבאקהה. שוק זה מרכז את רוב בני המיעוטים האתניים שמצפון לדלתת הנהר האדום, לא רחוק מהגבול הסיני. בני המיעוטים משמרים את תרבותם ומסורתם בבגדים צבעוניים ובשווקים ססגוניים. מיעוטים כמו המונג פרחוני עם שמלות קפלים צבעוניות, דאי ודאו מגיעים לשוק זה כל יום ראשון. נבקר בבית מלך האמונג ובכפר באן פו הסמוך לבאקהה, ונטייל באזור רגלית עד אחה"צ, נשוב בנסיעה הארוכה להאנוי. לינה: האנוי

יום 9 האנוי – טיסה להואה

היום נצא לשדה התעופה ונטוס להואה ששימשה בירת וייטנאם עד 1945. בעיר נותרו אתרים היסטוריים חשובים מהתקופה הקיסרית של וייטנאם. נבקר בקומפלקס המלכותי של שושלת נגויין. נצא לשייט על נהר הבושם ונבקר בפגודת טיאן מו הצופה אל הנהר. לינה: הואה.

יום 10 הואה - הויאן

בבוקר נשלים את הסיור בהואה ונבקר באחד מקברי הקיסרים. משם נצא בנסיעה לאורך החוף לכיוון הויאן דרך מעבר ההרים המרשים היי ואן (מעבר העננים). נבקר במוזיאון ממלכת הצ'אם ונתרשם מהתרבות הפרה אנגקורית שקדמה למקדשי אנגקור בקמבודיה. נמשיך ל"הרי השייש", נצא לשייט על נהר בון ונבקר בכפר הכדרים טאנה הא, הסמוך להויאן. העיירה הציורית הויאן היתה עיר נמל חשובה בעברה והיא כיום אתר מורשת של אונסק"ו..

שייט נהרות בויאטנם
כפר בקמבודיה
יום 11 הויאן – טיסה לקמבודיה

בבוקר נצא  לסיור רגלי בעיירה הויאן – אתר מורשת אונסק"ו ונתרשם מהעיר העתיקה ובתי הסוחרים השמורים שבה והגשר היפני המיוחד, נמשיך לקומפלקס המרשים מייסאן, בו נראה מקדשים הינדואיים, הרוסים למחצה, שניבנו בין המאות  14-4 על ידי מלך צ'מפה. אחה"צ ניסע לשדה התעופה של דנאנג לטיסה לסיאם – ריפ שבקמבודיה.
לינה בסיאם ריפ.

יום 12 סיאם ריפ – מקדשי אנגקור

בשנים בהן הייתה אנגקור – בירת ממלכת הקמר הקדומה נטושה, השתלטו עצי הג'ונגל על המקדשים והאזור נחשף מחדש  רק לאחר חפירות ארכאולוגיות מרתקות. נצא ליום של סיורים במקדשי אנגקור:  נבקר בשער הדרומי, במקדש באיון שעל מגדליו הרבים מתנשאים כ-200 פרצופי ענק מחייכים המישירים מבט אל המטייל בכל אשר יפנה, בטרסת הפילים, בקומפלקס המלכותי ועוד. אחר הצהרים נבקר במפורסם במקדשים – אנגקור ואט – מקור המשיכה העיקרי של קמבודיה. לינה: סיאם ריפ.

יום 13 סיאם ריפ – מקדשי אנגקור – אגם טונלה – טיסה לסייגון (הו צ'י מין סיטי - ויטנאם)

לאחר ארוחת בוקר נמשיך את הביקור במקדשי אנגקור: ניסע למקדש באנטי סריי שמחוץ לקומפלקס המקדשים המרכזי הידוע בשל תבליטיו היפים המגולפים באבן ורודה. נבקר באחד השיאים של האזור כולו – מקדש טא פרום שנותר מכוסה ג'ונגל כפי שהתגלה על ידי החופרים. ניסע אל חופי אגם טונלה המשמש כשסתום למי האגם נראה חיים שלמים: שווקים צפים, בתי כלונסאות פזורים בכל עבר ואנשים המוצאים פרנסתם על האגם הזה. נצא לשיט קצר על האגם (בהתאם למפלס פני האגם). נחזור לסיאם ריפ, ניסע לשדה התעופה ונטוס בערב לסייגון (הו צ'י מין סיטי) . לינה: סייגון.

מקדשים העתיקה אנגקור שבקמבודיה
שייט נהרות בויאטנם
יום 14 הו צ'י מין סיטי

בבוקר נבקר באתר המציין יותר מכל את מלחמת וייטנאם – מחילות קו-צ'י ששימשו מקום מסתור ללוחמי הוויט קונג בזמן המלחמה העקובה מדם.. נחזורלביקור בעיר.  הו צ'י מין סיטי, היא העיר המודרנית בוויטנאם אך ניתן עדיין להבחין בעדויות לשלטון הקולוניאלי הצרפתי.. נבקר באתרי העיר: ארמון העצמאות, שנבנה על הריסות ארמון נורודום. נבקר במוזיאון שרידי המלחמה, נראה את בית העיריה, בית הדואר המרכזי, נראה את כנסיית נוטרדם שנבנתה על ידי הצרפתים בסוף המאה ה- 19. נעצור לראות את פגודת טיין האו, המוקדשת ל"גבירתנו של הים" וממוקמת במרכז רובע "צ'יינה טאון" ההומה.  לינה בהו צ'י מין סיטי.

יום 15 הו צ'י מין סיטי – הדלתא של המקונג

בבוקר ניסע לבקר במקדש קאו די הגדול במערב העיר. נמשיך ונצא מהעיר וניסע אל עבר הדלתא הפוריה של המקונג. נצא לשייט במהלכו נוכל להכיר את חייהם של התושבים החיים על גדות נהר המקונג. נבקר בכפרים קטנים, נראה בוסתנים וגינות ירק, נבקר במפעל משפחתי לממתקים ועוד. נחזור להו צ'י מין סיטי, נערוך קניות בשוק בן טאנה ונלון בהו צ'י מין סיטי.

יום 16 הו צ'י מין סיטי - ת"א

טיסת בוקר  מויטנאם, דרך אירופה לתל אביב.

תאריכי יציאה ומחירים
תנאים כלליים
המחיר כולל 
 • טיסות בינלאומיות עם אירופלוט דרך מוסקבה וחזרה.
 • מסי נמל והיטלי דלק. חושבו לפי 435 דולר. מחיר הטיול יעודכן בהתאם לשינויים
 • טיסות פנים כולל מסי נמל והיטלי דלק
 • מלונות: מדרגה ראשונה (מקביל ל-4 כוכבים) בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים
 • כלכלה: חצי פנסיון (ארוחות בוקר וארוחה נוספת ליום (צהרים או ערב)   + ארוחת צהרים אחת במהלך ההפלגה במפרץ האלונג
 • בקבוק מים ליום לאדם
 • תחבורה: אוטובוס תיירים ממוזג לפי התכנית (בסאפה – מיניבוסים)
 • שייט: מפרץ האלונג, שייט בהויאן, נהר הבושם בהואה, בדלתת המקונג, אגם טונלה סאפ בקמבודיה
 • 2 אירועים מיוחדים בערב: תיאטרון בובות מים בהאנוי, מופע פולקלור קמבודי בסיאם ריפ עם ארוחת ערב.
 • ביקורים וכניסות: דמי כניסה לכל האתרים כמפורט בותכנית
 • הדרכה: מדריך ישראלי מצוות בריזה ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית כנדרש
 • דמי טיפול במסמכי האישור לקבלת האשרות בוייטנאם
 • טיפים: לנותני השירותים בחו"ל
 • פגישת קבוצה עם מדריך הטיול
המחיר אינו כולל
 • אשרות כניסה לוייטנאם וקמבודיה – כ- 80$  (לתשלום במקום)
 • ביטוח נסיעות ומטען (יש לדאוג לצאת את הארץ עם ביטוח)
 • שתייה וארוחות נוספות אשר אינן כלולות בתכנית
 • היטלים ומסים מסוג כלשהו שיוטלו בארץ ובחו"ל ואינם ידועים במועד כתיבת הצעה זו.

אשרות כניסה לוייטנאם וקמבודיה
דרושות אשרות כניסה לוייטנאם וקמבודיה. האשרות ישולמו ישירות בכניסה לכל מדינה בעלות של 50 דולר לוייטנאם ו-30 דולר לקמבודיה (נכון לתאריך .01.04.19). יש להצטייד ב-4 תמונות פספורט.
נא לוודא שהדרכון בתוקף לחצי שנה לפחות מיום הכניסה לוייטנאם וקמבודיה ושיש בו 3 עמודים ריקים לאשרות הכניסה.
רישום, תאריך גביה , דמי קדימה ואפשרויות תשלום
ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח למרכז ההזמנות בפקס או בדוא"ל ולוודא טלפונית שאכן הגיע. אין לראות במשלוח הטופס אישור להרשמה ללא אישור קבלתו בטלפון.
עם קליטת טופס הרישום תיגבה מקדמה על סך 400 דולר המהווה חלק ממחיר הטיול הסופי.
יתרת התשלום תיגבה עד 45 יום לפני היציאה לטיול (ללא הודעה מוקדמת).
(תנאי הביטול המפורטים בהמשך הם ההסכם בין המטיילים לחברה, ללא קשר לגובה המקדמה המשולמת עם קבלת טופס הרישום).
על טופס הרישום יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות:

 • באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית.  יש לציין את מס' הכרטיס לחיוב לרבות 3 הספרות שבגב הכרטיס .
 • בתשלום מזומן שקלי, מזומן מט"חי או בהעברה בנקאית בתשלום אחד. במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום – לרבות 3 הספרות בגב הכרטיס.

הערה: אם לא יצוין על טופס הרישום אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים שווים ללא ריבית.
שער הדולר / יורו :  נקבע ביום החיוב בפועל לפי שער העברות והמחאות גבוה .
תנאי ביטול

 • עד 61 יום לפני היציאה לטיול – 150 דולר
 • 60-31 יום לפני היציאה לטיול –  400 דולר
 • 30-15 יום לפני היציאה לטיול – 1100 דולר
 • 14-8 ימים לפני היציאה לטיול – 2650 דולר
 • פחות מ-8 ימים לפני היציאה לטיול – מלוא מחיר הטיול
 • בנוסף יחולו גם דמי ביטול על כרטיסי הטיסה במידה וכורטסו לפני הודעת הביטול

* מניין הימים לפי ימי העבודה בארץ ימים א-ה' (לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג)
הבהרות לגבי ביטולים
דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל. כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול יעשה בערכי המט"ח ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול (ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד) לרבות מייל או פקסימיליה שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב יום מסירת ההודעה.
מחובת הלקוח לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל לביטול!!
על הלקוח/ה לבחור את מדיניות הביטול המתאימה לו/לה מבין שתי החלופות הבאות:
הסבר על תנאי ביטול:
על הלקוח לבחור את מחיר הטיול (מופיע למעלה), בהתאם למדיניות הביטול המתאימה לו. נא לסמן את החלופה הנבחרת בטופס ההרשמה.
חלופה א – החלופה הזולה יותר – מחיר טיול בהתאם למדיניות ביטול של נותני שירותי הקרקע (בתי מלון, תחבורה, כניסות, טיסות פנים, ארוחות).
מחוץ לישראל: לפי המפורט למעלה כולל דמי הביטול של חברות תעופה.
במקרה של ביטול הטיול ביוזמנת הנוסע, מכל סיבה שהיא, יחולו דמי ביטול מצטברים לפי הפירוט הבא:
דמי ביטול
כפי שמופיעים בגוף הטיול נכונים לאופציה א' (כנ"ל)
הגדרות: ימי עבודה: ימים א'- ה', לא כולל חגים: ערך שירותי קרקע: מחיר הטיול
חישוב דמי הביטול ייעשה מרגע קבלת הודעה בכתב במשרדי בריזה. ניתן לשלוח הודעת ביטול במייל או בפקס. החזר כספי יתבצע באותו מטבע ואופן תשלום: מזומן, ביטול עסקה בכרטיס אשראי וכד'.
חלופה ב – יקרה יותר – תוספת של 7% למחיר הטיול ולסכומי דמי הביטול כפישהם מופיעים בגוף התכנית בחלופה א' למעלה
חלופה זו מקנה זכות ביטול בהתאם להוראות לחוק הגנת הצרכן תשמ"א – 1981 ותקנותיו:

 1. ע"פ חלופה זו, הלקוח רשאי לבטל את הרשמתו לטיול בתוך ארבעה עשר ימים מיום הרשמתו לטיול ובלבד שמועד ביטול ההרשמה יעלה על שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד הטיול.
 2. ע"פ חלופה זו, לקוח שהינו אזרח ותיק (מי שמלאו לו 65 שנים וימציא תעודת אזרח ותיק) או "אדם עם מוגבלות" – כהגדרתו בחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות או "עולה חדש" – רשאי לבטל את הרשמתו לטיל בתוך ארבעה חודשים מיום הרשמתו לטיול ובלבד שמועד ביטול הרשמה יעלה על שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד הטיול.
 3. ע"פ חלופה זו, במקרה של ביטול ההרשמה לטיול, בריזה תחזיר ללקוח בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול את הסכום שהלקוח שילם על הטיול, בקיזוז דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הטיול או 100 שקלים חדשים לאדם, לפי הנמוך מבניהם.

ביטוח בריאות לנוסע לחו"ל הוא גם ביטוח ביטול נסיעה מטעמי בריאות
מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". דרכנו אפשר לרכוש ביטוח בריאות התקף מיום רכישת הפוליסה (אפילו שנה לפניע היציאה) ועד יום לפני תאריך היציאה לטיול. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. מחיר הביטוח מחושב בכל מקרה על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום רכישת הביטוח מחברת הביטוח.
לתשומך לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע ה מלא המפורט בפוליסת הביטוח.
כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חבר הביטוח לפי מספר הטלפון המופיע בפוליסה שבידיכם.
לשימת לב המזמין,
כי המדובר במוצר פרימיום וייחודי הכרוך בהשקעה והתאמה ללקוח, כאשר הזמנה מסוג זה אינה מבוצעת במכר מרחוק על פי שיווק אינטרנטי או דומה לכך.
יש לשים לב לתנאי הביטול הנקבעים בהתאם לספקי השירות השונים, כמו כן, כל ביצוע הזמנה מחייב אישור הלקוח מראש והסכמתו כי קרא מלא התנאים לרבות העובדה, כי עסקאות מסוג זה אינן מבוצעות באינטרנט, אלא באישור פרונטלי של הלקוח (לא מכר מרחוק), על כל ביצוע הזמנה מסוג זה יחולו הוראות חוק הגנת הצרכן בתנאים המתאימים.
מועד התשלום וכרטוס קבוצתי / עליות מחירים ברגע האחרון
כרטוס הקבוצה נעשה לאחר סגירת ההרשמה לטיול ולא במועד שליחת טופס ההרשמה. הכרטוס הקבוצתי הוא תנאי לקבלת מחיר קבוצתי לטיסות. הכרטוס מתבצע לכל אנשי הקבוצה יחד במועד הגביה של דמי הטיול הנקבע על ידי החברה ועל פי צרכי הטיול. במועד התשלום יקבע שער השקל מול שערי מט"ח ואין לשנותו בדיעבד. מחיריהם הסופיים של היטלי הדלק ומסי הנמל מעודכנים במועד הכרטוס הקבוצתי. בריזה מחליטה מראש אם לציין במסלול הטיול את מחיר מסי הנמל והדלק (בטיסות סדירות) עליהם התבסס תמחור הטיול, או לא לציין זאת. במקרים בהם חלה התייקרות ובעקבותיה תוספת למחיר, מתחייבת בריזה לתת הסבר לכך.
מקומות ישיבה מוזמנים מראש ופיצול מהקבוצה
אין אפשרות לבחור מקומות ישיבה על המטוס במסגרת כירטוס קבוצתי, מראש. שלא כבכירטוס אינדיבידואלי, בו יכול הסוכן לבחור מקומות ישיבה במקרים רבים, בקבוצות לא ניתן. על המטיילים לדעת זאת ולהימנע בכך מאכזבות….ברוב המקרים, פיצול מטיסות הקבוצה כרוך בתוספת תשלום (דיוויד).
הטבות נוסע מתמיד בחברות התעופה
אין ביכולתנו להבטיח מראש הטבות בכרטיסי טיסה קבוצתיים (נקודות נוסע מתמיד, בונוסים וכד') המוצעים  על ידי חברות התעופה ליעדים שונים. באחריות המטייל לבדוק מראש אפשרות קבלת הטבות לגבי טיול ספציפי.
ציוות חדרים לטיול – חדר למטייל בודד
למטיילים המגיעים ללא בני/ בנות זוג ומבקשים לשהות בחדר זוגי עם מטייל נוסף ינתן פרק זמן סביר למציאת בן/ בת זוג על ידי החברה, אבל זכותו של מטייל לקבוע כתנאי את יציאתו לטיול במציאת  "פרטנר" לחדר הזוגי.
לחדר לבודד (סינגל ) יש תמיד עלות נוספת וברוב בתי המלון החדר הזה גם קטן מחדר זוגי . אין לבריזה כל התחיבות לתת חדר למטייל בודד שיהיה זהה לחדר זוגי.
חיסונים
על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה ללשכות הבריאות המחוזיות באזור מגוריך:
טלפון ארצי:  *5400
לתשומת לבכם

 • בריזה אינה אחראית לשינויים בלוח הטיסות ותעדכן את מסלול הטיול בהתאם ככל האפשר מראש.
 • למדריך הטיול שמורות הן הזכות והן החובה לערוך שינויים במסלול הטיול לפי הבנתו, ובלבד שהדבר ישרת את טובת הנוסעים ורווחתם.
 • הטיול מותנה במינימום משתתפים. במידה ותחליט חברתנו לבטל את הטיול בשל מיעוט נרשמים, יוחזר הכסף לנרשמים במלואו באופן בו הוא התקבל מלכתחילה.

טיול נעים מצוות בריזה

>> הכנסו למגוון טיולים מאורגנים למזרח הרחוק