מסלול טיול בן 8 ימים (7 לילות) מאפשר לנו טיול הכולל הכרות עם דרום המגף האיטלקי משני צידיו:  מזרח (פוליה) ומערב (קמפניה – נאפולי).
טיול מגוון המשלב נופי טבע, הר געש, חופים נפלאים ואתרים רומיים.
נשוט לאי קאפרי, ניסע לאורך חוף אמלפי בנופים מהממים ("הכביש היפה באירופה"), וכמובן נכיר את נאפולי במיטבה.

מסלול הטיול

מסלול הטיול

יום 1 טיסה לנאפולי – ובדרך לפוליה

אחרי הנחיתה (אחרי טיסה מוקדמת ולא קלה, יש להתייחס לקושי זה) נצא לעבר מזרח "המגף" בנסיעה הישר לחבל פוליה ולעיירה ברלטה, עיר חופית יפה על על חוף הים. ניכנס למלון למנוחה ואחרי שנתאושש, נצא אל עיירה חופית סמוכה –  טראני. זוהי עיירה המתגאה בקתדראלה היפה שלה. נצא להכרות עם העיירה ונבקר בבית הכנסת המקומי בחברת מדריכה מקומית.  בשעות אחה"צ  נשוב לעבר ברלטה. עיר נמל זו נוסדה בתקופה הרומית ושימשה כנמל מוצא לאניות הצלבנים. במלחמת העולם השנייה החלה כאן ההתקוממות הלאומית של תנועת המחתרת האיטלקית נגד הנאצים ועל כן זכתה העיר ב"מדלית האומץ האזרחי". היום היא עיר נופש הידועה בחופי הרחצה החוליים שלה. לינה בברלטה.

יום 2 אלברובלו- פוליניאנו א מרה – בארי – ברלטה. 

הבוקר ניסע  לאלברובלו הנמצאת בחבל פוליה ולה ארכיטקטורה מיוחדת, בתי קונוס המכונים טרולי. נבקר בהם ונתרשם מהתופעה המיוחדת הזו. חוזרים לקו החוף ומבקרים בפוליניאנו א מרה, עיר עתיקה ששמה ככל הנראה הוא שיבוש של שמה הרומי הקדום. העיר ממוקמת על צוק מול הים האדריאטי והיא אחת מפנינות הנוף היותר מרשימות באזור זה של פוליה. מכאן ניסע לבארי – עיר הנמל ממנה הפליגו אניות המעפילים לארץ לפני קום המדינה. נכיר את העיר ומרכזה התוסס ונחזור לברלטה, למלוננו.

יום 3 קסטל דל מונטה - מאטרה - נולה

בבוקר נבקר תחילה ב – Castel del Monte- "מצודת ההר"-מבנה מהמאה ה-13 המצטיין בתכנון סימטרי ומדויק וניצב על גבעה בגובה של 540 מטר. המבנה בנוי בצורת מתומן מושלם ויש בו עירוב סגנונות בנייה מצפון אירופה, מהעולם המוסלמי ומהסגנון הקלאסי העתיק. האתר נחשב ליצירת מופת ייחודית של אדריכלות צבאית בימי הביניים, שלא ידוע עד היום מטרתה המדויקת. נמשיך לעיירה מאטרה שבמחוז בזיליקתה וראשיתה כעיר מערות וחלק גדול מבתיה "נשען" עד היום על מערות חצובות בסלע כהמשך של הבית עצמו. עד לפני כ- 70 שנה חיו עדיין חלק מתושביה במערות אלה. נבקר באתר המשמר תרבות מגורים מיוחדת זו ונכיר את אורחות החיים. מכאן נצא בנסיעה מערבה לעבר נולה, מקום "משכננו" לחמשת הלילות הבאים במחוז קמפניה.

יום 4 האי קאפרי

את היום נקדיש לאי החלומות קאפרי . נשוט מנאפולי לעבר נמל האי ונעלה לעיירה אנה קאפרי ממנה נפתחת תצפית עוצרת נשימה על מפרץ נאפולי המרהיב. נעלה בכסא תלוי, בין שמים לארץ, להר השמש הצופה על האזור כולו. כשנרד נספר את "אגדת סן מיקלה" של אקסל מונטה. אח"כ נבקר בעיירה "התאומה" – קאפרי, כולל בגני אוגוסטוס ונערוך תצפית אל ארמון הנופש של טיבריוס (וילה יוביס). בשעות אחה"צ נשוב בשייט לנאפולי. ניסע למלוננו בנולה.

יום 5 קו החוף האמלפיטני – גרוטה סמרלדה - אמלפי - נולה

יום שלם המוקדש לקו החוף האמלפיטני. נתחיל בסורנטו היפה:  נצא לשוטט בין סמטאותיה היפות של סורנטו העתיקה, ללגום קמפארי בכיכר המרכזית ומשם נמשיך אל הכביש הצר והמפותל המלווה את הצוקים התלויים ממש מעל הים. הדרכים הפתלתלות בדרך לתצפית על העיירה הציורית והצבעונית פוזיטנו (Positano). נשוט אל המערה החצובה בסלעי החוף ונחדור אליה בשייט (מותנה בים רגוע). משם נמשיך לשוט אל חוף אמלפי, וניסע לעיירת הדייגים הקסומה אמלפי (Amalfi).

נסייר בכיכר המרכזית, נצפה בדואומו הניצב בראש גרם מדרגות גבוה ומרשים, ונלמד על עוצמתה הימית החשובה של העיר, אשר בה הומצא המצפן. חזרה למלוננו בנולה.

יום 6 פומפיי – חוות גבינות המוצרלה

הבוקר נצא לעבר התוצאות הנוראות של התפרצות הר הגעש ווזוב בשנת 79 לספירה. נבקר בעיר פומפיי (Pompei) שכוסתה באפר געשי בשנת 79 לספירה. נחזור 2000 שנה לאחור במנהרת הזמן ונשוטט ברחובות העיר, בין חנויות, מסעדות, מאפיה. נציץ לבתי עשירים ולבתי מרחץ, ולא נוותר על בית הבושת המקומי המפורסם והמיוחד. בתום הסיור נצא בנסיעה דרומה, חולפים בעיר סלרנו לעבר חוות גבינות מוצרלה , המיוצרות מחלב בפאלו.  נערוך סיור בחווה, נטעם מעט ונשוב ללינה בנולה.

יום 7 נאפולי

את היום האחרון נקדיש כולו לנאפולי, בירתה הלא מוכתרת של דרום איטליה. נפתח בתצפית ממצודת אלמו על המפרץ והעיר ונתוודע למשפט "לראות את נאפולי ולמות" כשאנחנו אל מול העיר ונושמים עמוק. נבקר במוזיאון הארכיאולוגי המציג אוצרות אמנות מהחשובים ביותר שהתגלו בעיר פומפיי, כולל ה"חדר הסודי" (אם יתאפשר) שנפתח לציבור לפני כמה שנים. במהלך הסיור בעיר נראה את הכיכרות המרכזיות, מבני הציבור החשובים והכנסיות הבולטות. נבקר גם בבניינו המרהיב של בית האופרה שהוא בית האופרה העתיק ביותר באירופה, הפעיל באופן רציף באותו מבנה. אחרי ארוחת ערב ומופע פולקלור בנאפולי, נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.

יום 8 טיסה חזרה מנאפולי לת"א

בבוקר נצא לשדה התעופה המקומי לטיסה ישירה חזרה לארץ.

תאריכי יציאה ומחירים
תנאים כלליים
המחיר כולל
 • טיסה בינלאומית ישירה לנאפולי הלוך וחזור
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה (4 כוכבים)
 • כלכלה על בסיס חצי פנסיון ארוחת בוקר וערב
 • תחבורה באוטובוס תיירים, נוח וממוזג  
 • ערכות שמע אישיות
 • דמי כניסה לאתרים כמפורט בתוכנית.
 • דמי שתייה (טיפים) לנותני השירותים.
 • מיסים עירוניים המשולמים בכל יום
 • מדריך מצוות בריזה
 • מופע עם ארוחת הערב ביום האחרון
 • מדריך מקומי באתרים בהתאם לחוק המקומי
 • פגישה לפני הטיול עם מדריך הטיול בזום
המחיר אינו כולל
 • ארוחות שלא צוינו בתוכנית
  ביטוח בריאות ומטען
 • שינוי ממועד הטיסה הקבוצתית.
 • הוצאות בעלות אופי אישי
 • כל נושא שלא צויין במחיר כולל למעלה.
פרטי טיסות אלעל (סנדור)
 • 8.4 המראה בשעה 05:40 ונחיתה בנאפולי בשעה 07:55 (ואחר כך הולכים לנוח כמה שעות במלון…)
 • 15.4 המראה מנאפולי בשעה 09:15 ונחיתה בארץ בשעה 13:15
תנאי ביטול

מיום ההרשמה ועד 21.2.24 אין דמי ביטול
מיום יום 21.2.24 ועד 5.3.24 דמי הביטול יעמדו על 460 יורו
מיום 5.3.24  ועד 25.3.24 דמי הביטול יעמדו על 900 יורו
מיום 25.3.24 ועד היציאה יעמדו דמי הביטול על 1650 יורו

הבהרות לגבי ביטולים

דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל. כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון ויזה ותשלומים לא חוזרים אחרים. ההחזר יעשה בערכי המט"ח  ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול).
ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב יום מסירת ההודעה.

** ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת ווטצאפ עבור בריזה, למספר  052-5440864
או מייל :
breezatravel@gmail.com  המאשר את ביטול הטיול .
מחובת המבטל לבדוק האם התקבל האישור לביטול בדואר חוזר !!

ביטוח ביטול נסיעה – טלפון אחד יכול לחסוך לך המון כסף !!!
אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. התשלום בכל מקרה מחושב על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום הזמנת הביטוח מחברת הביטוח. שימו לב לדרוש הרחבה למקרה של חולי בקורונה.

כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון המופיע בפוליסה שבידיכם.

רישום, תאריך גביה , דמי קדימה ואפשרויות תשלום 

ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום שישלח למתעניינים . את טופס הרישום יש לשלוח לפי ההנחיות המופיעות עליו. 

אופן ותנאי תשלום בטיולי בריזה

התשלום יתבצע באמצעות טופס הרישום, בו יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות:

   • באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית. 
   • עד 3 העברות בנקאיות, במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום

הערה: אם לא יצוין על טופס הרישום אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים שווים ללא ריבית.

 • נא לצרף לטופס ההרשמה צילום דרכון כולל הארכת תוקף אם יש.
 • הוצאת אישורי טיול נעשית לפי הטפסים, ולכן יש למלאם באופן נכון וברור. 
ציוות חדרים לטיול – חדר למטייל בודד

למטיילים המגיעים ללא בני/ בנות זוג ומבקשים לשהות בחדר זוגי עם מטייל נוסף ינתן פרק זמן סביר למציאת בן/ בת זוג על ידי החברה, אבל זכותו של מטייל לקבוע כתנאי את יציאתו לטיול במציאת  "פרטנר" לחדר הזוגי. לחדר לבודד (סינגל ) יש תמיד עלות נוספת וברוב בתי המלון החדר הזה גם קטן מחדר זוגי . אין לבריזה כל התחייבות לתת חדר למטייל בודד שיהיה זהה לחדר זוגי.

חיסונים

על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה ללשכות הבריאות המחוזיות באזור מגוריך: מס' כלל ארצי:  *5400

לתשומת לבכם

למדריך/ת הטיול שמורות הן הזכות והן החובה לערוך שינויים במסלול הטיול לפי הבנתו, ובלבד שהדבר ישרת את טובת הנוסעים ורווחתם. הטיול מותנה במינימום משתתפים. במידה ותחליט חברתנו לבטל את הטיול בשל מיעוט נרשמים, יוחזר הכסף לנרשמים במלואו באופן בו הוא התקבל מלכתחילה.

בברכת טיול נעים מצוות בריזה

צפו >> טיולים מאורגנים לאיטליה