במרחק שעת טיסה אחת, שוכן לו אי קטן ומקסים, המציע לנו שילוב של טיול נינוח באווירה יוונית, בנופים ים תיכוניים, עם הצצה לצד התורכי. תקופת הקיץ יפה לטיולים נינוחים ובקצב המתאים לכל הגילאים.

אופי הטיול: 

הטיול מבוסס על מלון נוח סמוך לחוף הים התיכון, המזמן גם נופש על חוף הים, וגם טיולים היוצאים כל יום מהמלון ושבים אליו בערב: מי שיירצה ייצטרף לטיול, ומי שיעדיף ביום מסויים, יוכל להישאר במלון להנות משרותיו. בכל יום יערך טיול לפינה אחרת על האי.

מסלול הטיול

מסלול הטיול

יום 1 טיסה לקפריסין וטיולים

המראה  מנתב"ג בשעות הבוקר ונחיתה בלרנקה. נוסעים לבקר בכפר רוקמות התחרה פנו לפקרה: עצירה בדרך לקפה וכיבוד. אחר כך יוצאים לטייל בכפר השקט בו עושות מלאכתן רוקמות תחרה רבות, נראה עבודות כסף ייחודיות לאזור וכן ייננים מקומיים, מגדלי זיתים המוכרים שמן זית וריבות שונות. מכאן ניסע למנזר מכיראס הגדול החבוי ביער; אחד מהמנזרים הגדולים והמרשימים של האי שראשיתו בסוף המאה ה 12 והוא מוקדש למריה אם ישו.
בסמוך נבקר בכפרים ציוריים שהזמן כמו עמד בהם מלכת, פיקרדו וגורי.
לינה בלימסול.

יום 2 למערב האי

ניסע הלאה מערבה ועד לצפון מערב האי: נצא לשייט יפהפה לפונטנה אמורוסה – חוף מבודד יפהפה וטוב לטבילה. חוזרים דרך פאפוס. נבקר בבית דיוניסוס מהתקופה הרומית, שרצפות הפסיפס שלו נודעו בעולם כולו ליופי. הטיילת היפה של העיירה התיירותית וגם המבצר שבשוליה, מזמינים אותנו לטיול אחה"צ נעים. בדרך חזרה נעצור לתצפית על סלע אפרודיטה ונשוב למלון בלימסול.  ארוחת ערב במסעדה/טברנה מקומית.

יום 3 מרכז הרי הטרודוס

עם בוקר נעפיל עד כיכר טרודוס ומרכז המבקרים, נמשיך לכפר קקופטריה היושב על פלג מים מפכה ונשוב דרומה לעיירה פדולאס, שהיתה מקלט למאות יהודים בתקופת מלחמת העולם השניה. מכאן נמשיך במורד ההר לעיירה פנו פלטרס – עיירת נופש ומרגוע מסורתית לבריטים הבורחים מהצפון הקר בחורף האנגלי. אהח"צ נרד לטיול קצר למפלי קלדוניה ונסיים בארוחת פורלים במסעדה הנמצאת בערוץ הנחל. מאוחר יותר נשוב ללימסול.

יום 4 מערב הטרודוס

נצא ברכבים קטנים ונעלה דרך אומודוס למנזר קיקוס החשוב במנזרי קפריסין, הממוקם 1400 מ‘ מעל פני הים. המנזר עשיר באיקוניות ויצירות אמנות שונות ובחזיתו פועל שוק פתוח. מכאן נצא לטיול רגלי לאחוזת הקבר של הארכיבישוף מַקָריוֹס השלישי, הנמצאת בקצה שלוחה הררית הצופה על הנוף. משם ניסע  לStravos tis Psokas  בו יש שמורת יעלים מהזן המקומי ומכאן יורדים דרך "עמק הארזים" דרך הכפר פאנאיה (Panaiyá), בו נולד מקאריוס, בחזרה ללימסול.

יום 5 אל ניקוסיה הבירה

ניסע אל ניקוסיה,  הבירה המחולקת של קפריסין. נסייר באתריה: נתחיל בחומותיה הונציאניות, עדות לעברה המשגשג של העיר.  נבקר במוזיאון לאמנות עממית הסמוך לארמון מקריוס, נשיאה הראשון של קפריסין, נראה את פסל המהפכה, סמל החירות הקפריסאי ועוד. בדרכנו חזרה לחוף הדרומי, נבקר במנזר סטרברובוני הממוקם נפלא מעל מישור החוף ונרד ללרנקה. טיול על הטיילת לפנות ערב יהווה את אקורד הסיום לטיולנו. ארוחת ערב במסעדה בעיר בלרנקה לפני הטיסה לארץ.

תאריכי יציאה ומחירים
תאריך יציאה תאריך חזרה מחיר לאדם בחדר זוגי תוספת ליחיד בחדר מדריך הערות
06/10/2024 10/10/2024 €1,490 €620 שמעון דיגה מבוסס על 15 משתתפים לפחות
תנאים כלליים
המחיר כולל
 • טיסות הלוך/ חזור לקפריסין
 • הדרכה: צוות בריזה
 • מדריך מקומי
 • מיסי נמל
 • טיפים לנותני השירותים המקומיים
 • שייט לפונטנה אמורוסה
 • 4 לינות במלון 4 כוכבים על שפת הים בלימסול
 • בקבוק יין ובקבוק מים בחדר בכניסה
 • 4 ארוחות בוקר + 4 ארוחות ערב במסעדות ובמלון
 • תחבורה וסיורים כמפורט.
 • כניסות לכל האתרים לפי המסלול.
המחיר אינו כולל
 • ביטוח בריאות לחו"ל
 • ארוחות צהריים
 • משקאות בארוחות במלון או מחוצה לו.
 • כל מה שלא מופיע בסעיף "המחיר כולל"

נא לוודא שהדרכון בתוקף לחצי שנה לפחות מיום הכניסה לכל מדינה

דמי ביטול לטיול
 • מיום ההרשמה ועד 8.24 עלות הביטול 110 יורו בלבד
 • אחרי 5.8.24  ועד 9.24  דמי הביטול יעמדו על 890 יורו
 • אחרי 5.9.24 ועד 9.24  דמי הביטול יעמדו על 1220 יורו
 • אחרי 9.24  ועד יום היציאה דמי הביטול יעמדו על מחיר הטיול פחות 150 יורו
אפשרויות ביטול

דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל. כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לוקח בחשבון הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון טיסות והתחייבות בתי מלון). ההחזר יעשה בערכי המט"ח או השקלים ששולמו, ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול). ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד – גם במייל – שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב יום מסירת ההודעה.

ביטול ייתבצע ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת ווטצאפ עבור בריזה, למספר 052-5440864 או במייל : breezatravel@gmail.com  המאשר את ביטול הטיול .
מחובת המבטל לבדוק האם התקבל האישור לביטול בדואר חוזר !!

ביטוח ביטול נסיעה – טלפון אחד יכול לחסוך לך המון כסף !!!
אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". אפשר לרכוש ביטוח בריאות החל מ – 3 חודשים לפני יציאה. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. התשלום בכל מקרה מחושב על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום הזמנת הביטוח מחברת הביטוח. 

לתשומת לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע המלא המפורט בפוליסת הביטוח. כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון המופיע בפוליסה שבידיכם.

אל תדחו אפילו ביום !!! עם ההרשמה רכשו לכם ביטוח בריאות לחו"ל !!! אחרת אתם חשופים לדמי ביטול ללא הגנה !!!

רישום ותאריכי תשלום

ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום שישלח למתעניינים. את טופס הרישום יש לשלוח לפי ההנחיות המופיעות עליו.

נא לצרף לטופס ההרשמה צילום דרכון כולל הארכת תוקף אם יש. הזמנות מתבצעות לפי הטפסים, ולכן יש למלאם באופן נכון וברור. 

ביטול בגין כח עליון

בריזה אינה אחראית לביטולים בגין רעש אדמה, מלחמה, מזג אויר, שביתות וכל גורם שאין לחברה שליטה עליו. לשם כך יש ביטוח נוסעים מורחב המכסה כמעט כל סיטואציה. בכל מקרה ולמרות שאיננו אחראים לארועים כאלה, תעשה החברה כל מאמץ, לפי שאנו למודי ניסיון לצערנו, להחזיר את כל הכסף ששולם, למטיילים.

עסקת מכר מרחוק

בניגוד לאמור לגבי אפשרות ביטול עסקות מול חברות תעופה, אין דין הביטולים בטיולי בריזה כדין "עסקת מכר מרחוק" המקנה למבוגרים מעל גיל 65 אפשרות ביטול בתשלום סמלי גם ברגע האחרון.

ציוות חדרים לטיול – חדר למטייל בודד

למטיילים המגיעים ללא בני/ בנות זוג ומבקשים לשהות בחדר זוגי עם מטייל נוסף ינתן פרק זמן סביר למציאת בן/ בת זוג על ידי החברה, אבל זכותו של מטייל לקבוע כתנאי את יציאתו לטיול במציאת  "פרטנר" לחדר הזוגי. לחדר לבודד (סינגל ) יש תמיד עלות נוספת וברוב בתי המלון החדר הזה גם קטן מחדר זוגי. אין לבריזה כל התחייבות לתת חדר למטייל בודד שיהיה זהה לחדר זוגי.

חיסונים

על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה ללשכות הבריאות המחוזיות באזור מגוריך: מס' כלל ארצי: *5400

לתשומת לבכם

למדריך/ת הטיול שמורות הן הזכות והן החובה לערוך שינויים במסלול הטיול לפי הבנתו, בהתאם לתנאים המכתיבים זאת. ובלבד שהדבר ישרת את טובת הנוסעים ורווחתם. הטיול מותנה במינימום משתתפים. במידה ותחליט חברתנו לבטל את הטיול בשל מיעוט נרשמים, יוחזר הכסף לנרשמים במלואו באופן בו הוא התקבל מלכתחילה.

בריזה אינה אחראית לשינויים בלוח הטיסות ותעדכן את מסלול הטיול בהתאם ככל האפשר מוקדם.

בברכת טיול נפלא מצוות בריזה