9 ימי טיול משולב בשייט מפנק על נהר הריין

 

מסלול הטיול

מסלול הטיול

יום 1 תל-אביב – ציריך–היער השחור: מפלי שאופהאוזן - אגם טיטי - שטרסבורג

טיסה ישירה לציריך. עם ההגעה התארגנות מהירה ונסיעה לעבר מפלי הריין. אלו הם המפלים הגדולים ביותר באירופה והם מרשימים ביותר, לא רק בזכות עוצמתם, אלא גם בזכות הנוף היפהפה סביבם. נמשיך בנופי היער השחור לאגם טיטי, המרהיב ביופיו ונטייל לאורך הרחוב הססגוני שעל שפתו. לקראת ערב, ניסע לבית המלון בשטרסבורג. לינה וארוחת ערב במלון באזור שטרסבורג.

יום 2 דרך היין: ריקוויר - ריבוויל - קייזרברג

היום יוקדש לדרך היין: כרמים מכל עבר. הדרך מתפתלת בין עיירות קטנות הבנויות על ראשי הגבעות ובולטות למרחוק בגגותיהן המחודדים. נבקר בכמה מהבולטות והמיוחדות שבהן – ריקוויר, ריבוויל, קייזרברג ועוד. הכפרים מאופיינים בסמטאות צרות עם בתי אבן ועץ בני מאות שנים, בתים בצבעים שונים – צהוב, ורוד, כחול ואדום עם קורות עץ חומות התומכות בקירות, פונדקים קטנים ויקבים, המקושטים בעציצים עמוסי פרחים בשלל צבעים. לא נוותר על טעימות של יין הריזלינג והגווירץ
נבקר בקייזרברג, כפר ציורי היושב משני צידי נחל – בכפר נולד אלברט שוויצר: פילוסוף, רופא, כומר, סופר, מוסיקאי, שקיבל פרס נובל על פעולותיו בקרב החולים והמצורעים באפריקה. חזרה לבית המלון. לינה באזור שטרסבורג.

יום 3 הרי הווז': ביקור בטירת אוט קניגסבורג ובמחנה הריכוז שטרוטהוף - אוברניי

נצא מערבה ונטפס לשיפולים המערביים של הרי הווז' בתוך יער לעבר עד לאו קניגסבורג, מצודה ענקית החצובה בסלע מאבן חול אדומה. התצפית  הנשקפת ממנה לעמק הריין היא פשוט מדהימה. נבקר במקום שעבר גלגולים שונים, עד ששופץ ושוקם ע"י קיסר גרמניה וילהלם השני. נמשיך לביקור  בשטרוטהוף שהיה מחנה ריכוז ועבודה שהקימו הנאצים באזור זה והיה פעיל עד שחרורו על ידי כוחות הברית ב-1944. בתום הביקור, ניסע לאוברניי, אחת העיירות היפות והציוריות שעל דרך היין. בתום הביקור בעיירה, נחזור למלון. לינה באזור שטרסבורג.

שטרסבורג
הרי הווז'
יום 4 שטרסבורג - תחילת שייט

היום נטייל בשטרסבורג המקסימה, בירת חבל אלזס, מקום מושבה של מועצת אירופה ושל הפרלמנט האירופאי. לב העיר הוא אי בנהר. נטייל ברחובות הציוריים, בכיכרות הגדולות ובגנים הנהדרים ונראה את בית הכנסת המרשים של העיר. נבקר בעיר העתיקה, ברובע "צרפת הקטנה", שבו עומדים בניינים צבעוניים ישנים על שפת המים…ובמרכז הכיכר המרכזית העתיקה, עומדת לה הקתדרלה המרשימה של שטרסבוג. לקראת ערב, נעלה על ספינת הנהר בנמל, שם יקבל אותנו צוות הספינה שתשמש לנו כמלון צף בימים הבאים.

יום 5 רודסהיים - שייט

שייט בשעות הבוקר – נצא בשייט לקטע היפה והרומנטי ביותר של הריין. נחלוף על פני טירות וכפרים ונראה את הצוק  הנודע לורליי, שלו הקדיש המשורר הינריך היינה את שירו הידוע. לקראת צהריים נגיע לרודסהיים, עיירת יין ציורית , הנמצאת בעיקול הריין, בה נעגון. נצא לסיור בעיר באמצעות רכבת קטנה, שתוביל אותנו לסיור באזור הכרמים ובעיר העתיקה….נעצור לביקור במוזיאון המיוחד של העיר המציג כלים מוסיקליים מתקופות שונות. בתום הסיור, נחזור לספינה לארוחת ערב ולאחריה נוכל לצאת לסיור לילי בעיר העתיקה המקסימה של העיר. ארוחות ולינה על הספינה.

יום 6 קלן - דיסלדורף - שייט

בשעות הבוקר, נמשיך בשייט על נהר הריין ונהנה מבוקר רגוע על סיפון השיזוף. לקראת הצהריים הספינה תעגון בקלן, היא העיר הרביעית בגודלה בגרמניה והעיר הגדולה ביותר השוכנת לגדות נהר הריין. נסייר ברחובתיה של קלן, נראה את הארכיטקטורה המיוחדת המשלבת מבנים עתיקים ומודרניים ובתום הסיור נחזור לספינה. בשעות הערב, הספינה תמשיך בשייט לעבר דוסלדורף. ארוחות ולינה על הספינה.

יום 7 יום שייט והרצאה

הספינה תמשיך בשייט האיטי לאורך נהר הריין ונוכל להנות מנופים יפים, אוכל טוב, הפעלות והרצאה שתנתן בעברית ע"י המדריך שלנו. לקראת ערב הספינה תעגון בנמל אמסטרדם ונוכל לצאת לסיור לילי בעיר. ארוחות ולינה על הספינה.

קלן
מוזיאון ואן גוך
יום 8 אמסטרדם - טעימת גבינות בוולנדם וביקןר במוזיאון הפתוח בזאנסה סכאנס

בשעות הבוקר, נצא לסיור מקיף באמסטרדם, כולל ביקור במוזיאון ואן-גוך. לקראת הצהריים נחזור לספינה לארוחה ומיד אחריה, נצא שוב לכיוון וולנדם, כפר המתמחה בהכנת גבינות בעלות שם בינלאומי. זהו כפרי דייגים ציורי ומקסים עם סירות דייגים צבעוניות ואוטונטיות אשר שמר על אופיו הייחודי. לאחר ביקור, הדגמה וטעימת גבינות מקומיות, נמשיך לזאנסה סכאנס לביקור במוזיאון הפתוח לשימור ההיסטוריה, התרבות והמסורת ההולנדית -המציג את חיי הכפר בזמנים עברו בהולנד. חזרה לספינה לקראת ערב. ארוחות ולינה על הספינה.

יום 9 אמסטרדם - נתב"ג

בשעות הבוקר, ניסע לנמל התעופה של אמסטרדם, ממנו נמריא ישירות לתל אביב.
* יתכנו שינויים בסדר הביקורים

תאריכי יציאה ומחירים
תנאים כלליים
המחיר כולל
 • טיסות – טיסה ישירה לציריך  וחזרה מאמסטרדם
 • מיסי נמל ודלק לפי הידוע ביום הגשת ההצעה. שינויים במרכיב זה ישפיעו על מחיר הטיול
 • אוטובוס תיירים ממוזג עפ"י התוכנית
 • תוכנית סיורים מלאה כמפורט לעיל
 • לינה במלון בדרגת תיירות טובה
 • כלכלה: על בסיס פנסיון מלא על הספינה (כולל יין ושתיה קלה) ועל בסיס חצי פנסיון  בשאר הימים.
 • הדרכה: מדריך בכיר מצוות בריזה ומדריכים מקומיים כנדרש
 • ערכות שמע אישיות
 • דמי כניסה לכל האתרים בהתאם לתוכנית הטיול
 • טיפים לנותני השרותים בחו"ל – כולל הטיפ לצוות הספינה
 • פגישת קבוצה עם המדריך לפני הטיול
המחיר אינו כולל
 • ביטוח בריאות ומטען
 • ארוחות שאינן כלולות
 • שתיה בארוחות
 • הוצאות בעלות אופי אישי
 • כל  סוג של הוצאה שלא צוינה ב"המחיר כולל"
טיסות

יציאה 5.6 מנתב"ג בשעה 08:05 נחיתה בציריך בשעה 11:20
חזרה 13.6 מאמסטרדם בשעה 11:25 נחיתה בנתב"ג בשעה 17:00

בית מלון

HOTEL MERCURE  (או דומה לו)

ספינה

ספינת פרמיום MS GERARD SHMITTER
3 סיפוני מגורים וסיפון שיזוף עם כיסאות נוח
מעלית
WIFI
מסעדה וסלון/בר בקומה העליונה
ציוד בחדר: מיזוג, טלויזיה, רדיו, מייבש שיער, כספת
ארוחות שף ושתייה חופשית
צוות מקצועי ושירוב אדיב

הערה:

חברת השייט וחברת בריזה שומרות לעצמן את הזכות לשנות את מסלול הטיול במקרים של תנאי מזג אוויר שלא מאפשרים את ביצוע מסלול הטיול כפי שפורסם, תקלות בספינה, שינויים במפלס הים וכל מקרה המונע ביצוע התכנית המקורית… במקרים אלו עשויות להיות סטיות מן המסלול המפורסם ואף תיתכן לינה במלונות ולא בספינה וכן עשוי להיות שימוש באמצעי תחבורה אחרים חלופיים כולל ספינה חלופית או כלי רכב כגון אוטובוסים, לשם ביצוע הטיול במקום שייט בספינה. במקרים בהם השייט מהווה חלק מן הטיול, עשויים שינויים בשייט להשפיע על ביצוע יתרת הטיול הן לגבי המסלול שיבוצע ושינויים שייערכו בו, בתי המלון, אמצעי תחבורה וכיו"ב.

רישום, אפשרויות תשלום ודמי קדימה

ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח למרכז ההזמנות בפקס או בדוא"ל (מהאתר ) ולוודא טלפונית שאכן הגיע. אין לראות במשלוח הטופס אישור להרשמה ללא אישור קבלתו בטלפון.
עם קליטת טופס הרישום תיגבה מקדמה על סך 300 יורו ממחיר הטיול הסופי.
יתרת התשלום תיגבה עד 45 יום לפני היציאה לטיול (ללא הודעה מוקדמת).
על טופס הרישום יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות:

 • באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית.  יש לציין את מס' הכרטיס לחיוב לרבות 3 הספרות שבגב הכרטיס .
 • בתשלום מזומן שקלי, מזומן מט"חי או בהעברה בנקאית בתשלום אחד. במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום – לרבות 3 הספרות בגב הכרטיס.  

הערה: אם לא יצוין על טופס הרישום אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים שווים ללא ריבית
שער הדולר / יורו :  נקבע ביום החיוב בפועל לפי שער העברות והמחאות גבוה .
 ** בכל מקרה יוסדרו כל התשלומים לפני היציאה **

דמי ביטול

מ-90 יום   ועד 45 יום לפני היציאה –  300 €  
44-34 יום לפני היציאה לטיול – 750 €
21-33 יום לפני היציאה לטיול – 1500 €
8-20 יום לפני היציאה לטיול –   2200  €
פחות מ-8 ימים לפני היציאה לטיול – מלוא מחיר הטיול
מניין הימים לפי ימי העבודה בארץ ימים א'-ה' (לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג)

הבהרות לגבי ביטולים

דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל . כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון ויזה ותשלומים לא חוזרים אחרים. ההחזר יעשה בערכי המט"ח  ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול).
ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות מייל או פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב יום מסירת ההודעה.
** ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס עבור בריזה, למספר  03-5440055
   או מייל : info@breeza.co.il המאשר את ביטול הטיול .
מחובת הלקוח לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל לביטול !!
ביטוח ביטול נסיעה – טלפון אחד יכול לחסוך לך המון כסף !!!
אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". דרכנו אפשר לרכוש  ביטוח בריאות התקף מיום רכישת הפוליסה (אפילו חצי שנה לפני היציאה) ועד יום לפני תאריך היציאה לטיול. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. מחיר הביטוח מחושב בכל מקרה על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום רכישת הביטוח מחברת הביטוח.
לתשומת לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע המלא המפורט בפוליסת הביטוח.
כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון  המופיע בפוליסה שבידיכם.

אל תדחה אפילו ביום !!! עם ההרשמה רכוש לך ביטוח בריאות לחו"ל !!! אחרת אתה חשוף לדמי ביטול ללא הגנה !!! ביטוח כזה אפשר לעשות גם במשרדנו.
בברכת טיול מצוות בריזה

>> הכנסו למגוון טיולי שייט נהרות