חוויה בחגי תשרי

טיול מאורגן לאינדונזיה, גשר גיאוגרפי נראה בבירור במפת כדור הארץ שלנו, והוא הגשר שבין אסיה לאוֹקִיָאנְיָה. ואין הוא גשר גיאוגרפי בלבד, אלא גשר בין תרבויות, וגשר בין תולדותיהם של שני חלקי עולם אלה. הגשר הזה הוא אינדונזיה. מדינת איים רבים, גדולה, ובה מאות מיליונים תושבים. 261.1 מיליון. זו המדינה מוסלמית המאוכלסת ביותר בעולם. האסלאם חדר אל אינדונזיה עוב במאה התשיעית לספירת הנוצרים.
כמו קרש קפיצה אל אינדונזיה, לפחות כך במפה, נראית בקצה הדרומי של מדינת מאלזיה נקודה שהיא עיר שהיא מדינת זעירה: מפותחת מאוד, מיוחדת מאוד, ושמה סינגפור. כמה תושבים בסינגפור? 5.6 מיליון.
הטיול שלנו ייפתח בסינגפור. שם נקבל את הוויזות ל
טיול מאורגן לאינדונזיה.
נצא בחודש ספטמבר. הטיול שלנו יכלול את מקסימום הימים של טיול באינדונזיה שמתירה לנו הוויזה. נגיע בטיול שלנו, בטיסת פנים, לאי המזרחי ושמו סוּלָאוֶוסִי. באי הזה חיים בני שבט טוֹרָאגָ'ה ואצלם נהוגים פולחנים ייחודיים.
טיול זה הוא הכול בכול: מראות טבע, מחוזות תרבות, יישובים שבהם פולחנים דתיים שונים, מקומות שלהם היסטוריה משלהם, תושבים ושבטים שונים, איים אקזוטיים. המרקם האתני, הדתי והתרבותי של אינדונזיה, שהיא מדינה מוסלמית, מושך ומעניין ביותר. גם המגוון האנושי מרתק מאוד: סובלנות ופתיחות מצד אחד, לעומת קנאות למסורת קדומה – מצד שני.
התרבות של אינדונזיה מפארת ממלכות עתיקות, מקדשים דתיים שמבטאים את היסודות של האדריכלות הבודהיסטית וההינדואית, כמו שנמצא באי יָאוָוה. פולחנים ומנהגים וכן תרבות של מיסטיקה – באי באלי. אורחות החיים, טקסים ופולחנים של קבורה – באי סוּלָאוֶוסי. המנהגים של הכנסת אורחים האופייניים לאינדונזיה בולטים גם הם לכל המטיילים בה.

מסלול הטיול

מסלול הטיול

יום 1 המראה מת"א דרך יעד ביניים, ומשם טיסת המשך לסינגפור

יום 2 סינגפור

בהתאם לשעת ההגעה, העברה למלון. לינה: סינגפור (2 לילות)

יום 3 סינגפור

אי שהוא מדינה. נטייל בגן הבוטאני של סינגפור, נראה ונבין את התכנון והאדריכלות של העיר. נגיע כמובן לרובע הסיני. בערב נחזה במופע לייזר שנערך בגן, ליד מלון סאנד. לינה: סינגפור.

יום 4 סינגפור - דֶנְפָּסָאר (האי באלי)

עוד שיטוט בסינגפור: המרכז הקולוניאלי שנבנה בתקופת שלטון הבריטים באי. נגיע למלון Sands שבנה שלדון אדלסון. מגג המלון תצפית על רוב האי הסינגפורי. עם ערב נעבור לשדה התעופה, בדרכנו לטיסה אל דֶנְפָּאסָר, בירת האי באלי. העברה למלון, לינה: קוטה (1 לילה).

ימים 5-6 דֶנְפָּסָאר - האי  יאווה (Java) - ג'וֹגְגָ'קָרְטָה (Jogjakarta או Yogyakarta)

טיסה בבוקר אל ג'וֹגְגָ'קָרְטָה. זו הייתה עיר הבירה של סולטנות ובה היה המרכז של הבודהיזם וההינדואיזם. בג'וגג'קרטה ארמון של הסולטן, מבנה מהמאה ה-18, הנמצא במרכזה של העיר. הסולטן של המחוז עמד לצדם של הכוחות המקומיים שמרדו בשליטים ההולנדים בזמן מלחמת העצמאות של אינדונזיה בסיום מלחמת העולם השנייה. בגלל עובדה היסטורית זו יש לג'וגג'אקרטה ולמושלים שלה מעמד מיוחד באינדונזיה. בעיר מקדשים בודהיסטים גדולים, מן העתיקים ביותר בעולם, ונבקר במקדש כזה אשר שמו – בּורוֹבּוּדוּר (Borobudur). המקדש מבטא את הגישה הקוסמית של הבודהיזם והוא הוקם בין המאה השמינית למאה התשיעית לספירת הנוצרים. במקדש פסלי קיר מרשימים מאוד של הדמויות המיתולוגיות. וכן תיאור בפסלים של חייו של בודהה, על תורת המוסר שלו. נגיע גם למקדש פְּרָאמְבָּאנָאן (Prambanan), גם הוא בן אותה תקופה, בערך, והוא מקדש הינדואי עצום. גם בו מודגש תור הזהב של ממלכות יאווה העתיקות, וההשפעות של לפני האסלאם. הוא מוקדש לאל שִיוָוה, יש בו המון מגדלים מגולפים, ובהם מאות מטרים של קירות אשר עליהם מגולף אפוס הראמאינה. שני אתרים אלה הם אתרי מורשת עולמית של אונסק"ו. נבחין בהחלט בסיבות לכך. אם ייוותר לנו זמן נגיע גם לכפרים במחוז. לינה: ג'וגג'קרטה (2 לילות)

עבודת כפיים באינדונזיה
מקדש אולון דאנו
יום 7 סוּרָאבָּאיָה (Surabaya) - הר בְּרוֹמוֹ ((Bromo

לאחר טיסה אל סוּרָאבָּאיָה (במזרח האי ג'אווה), נטייל בסביבה ההררית ובכפרים שבאזור הר בְּרוֹמוֹ. הטיול שלנו היום יכלול גם נסיעה בג'יפים וגם הליכה רגלית. אל הלוע של הר ברומו נעלה ברגל, בערב, ואם יאיר לנו מזג האוויר פניו נזכה לתצפית מרהיבת עיניים לאורה של השקיעה. התושבים החיים בכפרים אשר בשיפולי ההר ברומו, וסביבם ערוצים של בזלת ואדמת טוף, עדיין קשורים אל הדת ההינדואית העתיקה שלהם. הפולחן הדתי אצלם כולל עבודה לאל שהוא ההר ברומו, אשר קיטור עולה תמיד מהלוע שלו. בסופו של יום טיול זה נשוב אל סוראבאיה. לינה: סוראבאיה.

יום 8 סוראבאיה – מָאקָאסָר (Makassar) האי סוּלָאוֶוסִי

סוראבאיה היא עיר נמל ומשמשת מרכז כלכלי. קהילה יהודית הייתה בעבר בעיר הזאת, שבה חיו יהודים שהגיעו מהולנד במאה ה-18, והוסיפו להגיע במהלך השנים עד מלחמת העולם השנייה. כן הגיעו יהודים מעיראק שנקראו יהודי בגדד. היום אין קהילה יהודית באינדונזיה. נטייל בפארק הספארי הסמוך לסוראבאיה, שם נפגוש – אם יתחשק לבעלי החיים הללו לפגוש אותנו – אוראנג-גוטאנג וגם קוֹמוֹדוֹ, הלטאה הענקית, דרקון, הנקרא בעברית כוח. טורף – טורף! לאחר מכן נטוס אל מאקאסר אשר באי סולאווסי. לינה: מאקאסר.

ימים 9-11 סוראבאיה – מאקאסר (האי סולאווסי) - אזור הטוראג'ה

לאי סוּלָאוֶוסִי קראו בעבר סֶלֶבֶּס. במפה בולטת לעין צורתו המיוחדת, דומה לצורתו של כוכב-ים. נצא בבוקר לטיסה אל סולאווסי, אל אזור של שבט הטוֹרָאגָ'ה ((Toraja. בין ההרים הגבוהים שבאי ישנו עמק, ובו חיים בני הטוראג'ה. אנשי הטוראג'ה נוהגים אורחות חיים מסתוריות, ומחזיקים במנהגים ובטקסי הלוויה וקבורה הקשורים לפולחן המתים.
במשך יומיים וחצי נסייר ונתור באזור הטוראג'ה. בעמק ישנם אתרי קבורה רבים, וכך גם כפרים. בתי עץ הבנויים מבמבוק פזורים במורדות ההרים, קבוצות קבוצות של בתים. הם דומים מאוד לבתים של שבט באטאק שחי באי סומטרה הרחוקה מאוד מסולאווסי. יכול להיות שנוכל לראות במו ענינו את טקסי הקבורה המיוחדים ויוצאי הדופן של בני שבט זה. אולי נצליח, אם יתמזל מזלנו, לראות את התושבים מכינים את הטקסים האלה, ועוסקים במעשי הפולחן של המתים. לינה באזור טוראג'ה (3 לילות) – Toraja Heritage Hotel.

נערות ומנחות באינדונזיה
שדה אורז
יום 12 סוּלָאוֶוסִי - בָּאלִי (Bali)

בחזרה אל מאקאסר, ומשם בטיסה אל האי בָּאלִי. ננחת בערב בעיר הבירה של באלי, היא דנפסאר. ממנה ניסע אל אוּבּוּד, שתהיה לנו עיר מוצא לטיולים בימים האחרונים של הטיול שלנו באי באלי. שישה לילות נלון ונבלה באי באלי: ארבעה לילות בעיר אוּבּוּד, שני לילות בחלק הצפוני של באלי בעיר לוֹבִינָה. כך נוכל לכסות את האי בלי צורך לשוב ולחזור על אותם קטעי דרך שכבר עברנו בהם. לינה: אובוד (4 לילות). לובינה: 2 לילות ב- Puri BAgus Lovina

ימים 13-17 באלי (Bali)

הבסיס לתוכנית הטיול שלנו באי באלי היא גם הבסיס לשינויים בתוכנית הטיול באי באלי… השינויים יהיו קשורים באירועים דתיים במקום, במופעים שונים, בהתרחשויות טקסיות ואחרות במקדשים השונים. באי הזה אלפי מקדשים ומפגשים שונים מתרחשים בהם על פי נושאים שונים. מקדשים לים, מקדשים ליערות, מקדשים לאגמים, למעיינות, לכפרים, לגידולי האורז, למדיטציה, לבעלי חיים שונים, למתים. באלי הוא האי ששמו הולך בעולם מכל איי הארכיפלג האינדונזי. באלי הוא האי שלא עברה עליו איסלמיזציה, והוא משופע בסגנון ההינדואי הצבעוני, הנותן את אותותיו בכל תחומי החיים בו. באי הזה נרגיש, נראה ונחווה את השילוב המיוחד בין הנוף על חופי הזהב שלו, הנחלים, היערות, האגמים, טרסות של אורז, מטעים של ציפורן, קינמון וקוקוס – ובין התרבות, הפולחן והפולקלור. לא בכדִי נקרא האי באלי "מתת האלים".
התוכנית שלנו בנויה על סיור בעיירה אוּבּוּד שהיא מרכז לאמנויות שונות. כמו כן על ביקור בטרסות גידולי האורז שבמרכז האי באלי, ליד הרי הגעש שם. התוכנית כוללת טיולים במקדשי היערות, הים, והאגם. בנויה על מעבר בסביבה חקלאית שבה נופים ציוריים. על ביקור, מובן מאליו, בהיכל  הצדק העתיק אשר לו ציורים צבעוניים. כמו כן, על סיור באגם בָּאטוּר (Batur) בתוך לוע געשי. נראה מפלים ומעיינות לרוב, ניסע לנו במכוניות באגי, לא נוותר על ראפטינג בנהר שסביבו מצוקים מושכי עין ולב. נגיע למקדש האגם אולודני, כך גם נבקר בארמון המים, בשווקים של פירות ותבלינים (Bedugul), בכפר אומנים, ויש עוד אתרים בתוכנית.
נטייל בחלק הצפוני של האי, שם נצא לשייט דולפינים עם זריחת השמש, ובתקווה שיהיה לנו מזל ונוכל לצפות בהם שטים. נגיע גם למוזיאון מיוחד, ונטייל בכפרים בסביבה. מתוכנן גם זמן לנופש קצר…

יום 18 לוֹבִינָה – דֶנְפָּאסָר – טיסה להונג קונג

יהיה לנו חצי יום חופשי, ולאחריו נגיע לאוּלוּוָואטוּ ((Uluwatu למקדש האוקיינוס, לסיור אחרון.
בשעות אחה"צ העברה לשדה התעופה לטיסה להונג קונג.

יום 19 הונג קונג - ת"א

מהונג קונג  נמשיך לת"א אליה נגיע בשעות הבוקר.

תאריכי יציאה ומחירים
תנאים כלליים
המחיר כולל

טיסות בינלאומיות לסינגפור וחזרה מבאלי להונג קונג

 1. 5 טיסות נוספות כמפורט בטיול.
 2. מסי נמל דלק ובטחון (מבוססים על 234 דולר בטיסות קתאי פסיפיק. שינוי בסעיף זה עשוי לשנות את מחיר הטיול הסופי).
 3. 15 לילות בבתי-מלון מדרגת תיירות טובה כמפורט במסלול (2 לילות בסינגפור, 15 לילות באינדונזיה).
 4. כלכלה: ארוחות בוקר בסינגפור. באינדונזיה חצי פנסיון בוקר וארוחה נוספת .
 5. אוטובוס תיירים ממוזג ונוח.
 6. סיורים וכניסות לאתרים כמפורט בתכנית.
 7. מופעים שונים במהלך הטיול באינדונזיה. ראמאיאנה בגאווה , בארונג רנגדה וקצ'אק בבאלי
 8. מדריך ישראלי – מומחה ליעד
 9. מדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
 10. טיפים לנותני השירותים בחו"ל.
 11. ויזה לאינדונזיה בסך 450$ לבעלי דרכון ישראלי ( ראה הערה בהמשך )
המחיר אינו כולל
 1. ארוחות שאינן כלולות + שתייה בארוחות.
 2. מסי נמל בטיסות הפנים במידה ויהיו, (משולמים במקום): 40,000 רופי (כ-5 $ לטיסה לפי שער החליפין של היום).
 3. מס נמל, במידה ויהיה, ביציאה מאינדונזיה: 150,000 רופי לאדם (כ-17 $ לפי שער החליפין של היום).
 4. חריגה ממועד הטיסה הבינלאומית .
 5. ביטוח רפואי ומטען.
 6. כל מה שאינו מופיע בסעיף המחיר כולל.
הערות חשובות:
 1. אשרת כניסה לאינדונזיה: כלולה במחיר. עלות אשרת הכניסה לאינדונזיה לבעלי דרכון ישראלי עומדת על 450 $ . לאחר שהוצאה אשרה, אין בגינה החזר. לבעלי דרכון זר: לחלק מהמדינות יש הסכם עם אינדונזיה לפיו משלמים רק 25 $ בכניסה למדינה.או חינם  למדינות אחרות יש צורך בויזה, שעלותה נמוכה בד"כ מעלות ויזה בדרכון ישראלי. בעת ההרשמה, ניבחן כל מקרה לגופו.

מטעמי זהירות, חשוב לציין כי למרות שיש לנו נסיון טוב, איננו יכולים להבטיח מראש את קבלת אשרות הכניסה. אם לא נקבל ויזה בסינגפור, לא יהיה החזר בגין הטיסות ו/או עלויות השהייה בסינגפור. ייתכנו שינויים בתכנית, בביצוע ובסדר, בהתאם לנסיבות ולשיקולי המדריך.

תהליך הוצאת הויזה אורך כחודש וחצי. לשם הנפקת הויזה נזדקק לסריקה של העמוד הראשון של הדרכון (העמוד עם התמונה) ותמונת פספורט עדכנית.

 1. מועד הטיול: כיוון שהטיול מתוכנן לצאת בחגים, זוהי עונת השיא ויש ביקוש גדול לטיסות, ומכיוון שתהליך הוצאת הוויזות לאינדונזיה אורך זמן, יש להירשם לטיול בהקדם.
 2. מיסי נמל לטיסות – מחיר הטיול מבוסס על מחירי המיסים הידועים נכון ליום פרסומו. לעיתים מתעדכן המחיר לקראת כירטוס. הסכום ידוע היום (234 דולר) אבל שינוי במחיר זה יעדכן את מחיר הטיול בהתאם.
 3. הרשמה ודמי רישום:

עם ההרשמה ייגבו דמי קדימה בסך 650 $ למטייל. את יתרת התשלום יש להסדיר עד 1.8.2018

רישום, אפשרויות תשלום ודמי קדימה

ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח במייל או לשלשל לתיבת הדואר של משרד "צוות" יבנה. משם יועברו הטפסים למשרד חברת "בריזה".

עם קליטת טופס הרישום תיגבה חברת בריזה, מקדמה בסך 650 דולר ממחיר הטיול הסופי.

יתרת התשלום תיגבה עד 45 יום לפני היציאה לטיול (ללא הודעה מוקדמת).

על טופס הרישום יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות:

 • באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית. יש לציין את מס' הכרטיס לחיוב  לרבות 3 הספרות שבגב הכרטיס .
 • בתשלום מזומן שקלי, מזומן מט"חי או בהעברה בנקאית בתשלום אחד. במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום – לרבות 3 הספרות בגב הכרטיס.

הערה: אם לא יצוין על טופס הרישום אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים שווים ללא ריבית

שער הדולר / יורו :  נקבע ביום החיוב בפועל לפי שער העברות והמחאות גבוה .

** בכל מקרה יוסדרו כל התשלומים לפני היציאה **

דמי ביטול

עד 90 ימי עסקים לפני היציאה        אין דמי ביטול

מ- 89 י ימי עסקים ועד 60 יום         לפני היציאה          650 דולר לאדם

מ- 59   ימי עסקים ועד 46 יום          לפני היציאה         1100   דולר לאדם

מ- 45 ימי עסקים  ועד 31 יום          לפני היציאה         1400 דולר לאדם

מ – 30 ימי עסקים  ועד  14 יום         לפני היציאה         2750 דולר  לאדם

מ – 13 ימי עסקים  ועד 7                לפני היציאה          4950 דולר  לאדם

פחות מ- 7 ימי עסקים אין החזר כספי.

( מניין הימים לפי ימי העבודה בארץ ימים א'-ה' (לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג)

לתשומת ליבכם, דמי הביטול המופיעים מעלה הינם דמי הביטול הרשמיים של בתי המלון והטיסות. יחד עם זאת, אנו נבחן כל מקרה לגופו ונעשה מצידנו מאמץ למזער את "הנזק" ככל שניתן.

הבהרות לגבי ביטולים

דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל . כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון ויזה ותשלומים לא חוזרים אחרים. ההחזר יעשה בערכי המט"ח  ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול).
ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות מייל או פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב יום מסירת ההודעה.

**  ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס עבור בריזה,  לפקס מספר  03-5440055 
או מייל
   info@breeza.co.il   המאשר את ביטול הטיול .

חובת הלקוח לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל לביטול !!

ביטוח ביטול נסיעה טלפון אחד יכול לחסוך לך המון כסף !!!

אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". דרכנו אפשר לרכוש  ביטוח בריאות התקף מיום רכישת הפוליסה (אפילו חצי שנה לפני היציאה) ועד יום לפני תאריך היציאה לטיול. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. מחיר הביטוח מחושב בכל מקרה על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום רכישת הביטוח מחברת הביטוח.

לתשומת לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע המלא המפורט בפוליסת הביטוח.

כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה, יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון  המופיע בפוליסה שבידיכם.

אל תדחה אפילו ביום !!!  עם ההרשמה רכוש לך ביטוח בריאות לחו"ל !!! אחרת אתה חשוף לדמי ביטול ללא הגנה !!!   ביטוח כזה אפשר לעשות גם במשרדנו.

מועד התשלום וכרטוס קבוצתי / עליות מחירים ברגע האחרון

כרטוס הקבוצה נעשה לאחר סגירת ההרשמה לטיול ולא במועד שליחת טופס ההרשמה. הכרטוס הקבוצתי הוא תנאי לקבלת מחיר קבוצתי לטיסות. הכרטוס מתבצע לכל אנשי הקבוצה יחד במועד הגביה של דמי הטיול הנקבע על ידי החברה ועל פי צרכי הטיול. במועד התשלום יקבע שער השקל מול שערי מט"ח ואין לשנותו בדיעבד. מחיריהם הסופיים של היטלי הדלק ומסי הנמל מעודכנים במועד הכרטוס הקבוצתי. בריזה מחליטה מראש אם לציין במסלול הטיול את מחיר מסי הנמל והדלק (בטיסות סדירות) עליהם התבסס תמחור הטיול, או לא לציין זאת. במקרים בהם חלה התייקרות ובעקבותיה תוספת למחיר, מתחייבת בריזה לתת הסבר לכך.

מקומות ישיבה מוזמנים מראש ופיצול מהקבוצה

אין אפשרות לבחור מקומות ישיבה על המטוס במסגרת כירטוס קבוצתי, מראש. שלא כבכירטוס אינדיבידואלי, בו יכול הסוכן לבחור מקומות ישיבה במקרים רבים, בקבוצות לא ניתן. על המטיילים לדעת זאת ולהימנע בכך מאכזבות….

יש שני דברים שאפשר לעשות להמנע מפיצול זוגות בישיבה וכד':

1 –  להזמין באתר חברת התעופה הספציפית מקום ישיבה באינטרנט, אם יש אפשרות כזו בחברת התעופה, בדרך כלל החל מ-24 שעות לפני הטיסה.

2 –  בזמן קבלת כרטיס העליה למטוס לוודא בדסק עצמו שקיבלתם כרטיסים צמודים בישיבה, לא לוותר !!

פיצול הקבוצה: ברוב המקרים, פיצול מטיסות הקבוצה כרוך בתוספת תשלום (divide).

הטבות נוסע מתמיד בחברות התעופה

אין ביכולתנו להבטיח מראש הטבות בכרטיסי טיסה קבוצתיים (נקודות נוסע מתמיד, בונוסים וכד') המוצעים  על ידי חברות התעופה ליעדים שונים. באחריות המטייל לבדוק מראש אפשרות קבלת הטבות לגבי טיול ספציפי.

ציוות חדרים לטיול – חדר למטייל בודד

למטיילים המגיעים ללא בני/ בנות זוג ומבקשים לשהות בחדר זוגי עם מטייל נוסף ינתן פרק זמן סביר למציאת בן/ בת זוג על ידי החברה, אבל זכותו של מטייל לקבוע כתנאי את יציאתו לטיול במציאת  "פרטנר" לחדר הזוגי.

לחדר לבודד (סינגל ) יש תמיד עלות נוספת וברוב בתי המלון החדר הזה גם קטן מחדר זוגי. אין לבריזה כל התחייבות לתת חדר למטייל בודד שיהיה זהה לחדר זוגי.

חיסונים

על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה למשרד הבריאות כדי לקבוע תור ללשכת הבריאות המחוזיות באזור מגוריך:

מס' הטלפון בכל רחבי הארץ – 5400*

לתשומת לבכם
 • בריזה אינה אחראית לשינויים בלוח הטיסות ותעדכן את מסלול הטיול בהתאם ככל האפשר מראש.
 • למדריך הטיול שמורות הן הזכות והן החובה לערוך שינויים במסלול הטיול לפי הבנתו, ובלבד שהדבר ישרת את טובת הנוסעים ורווחתם.
 • הטיול מותנה במינימום משתתפים. במידה ותחליט חברתנו לבטל את הטיול בשל מיעוט נרשמים, יוחזר הכסף לנרשמים במלואו באופן בו הוא התקבל מלכתחילה.

בברכת טיול נעים מצוות בריזה