טיול ליפן כולל ביקור באי נאושימה

לטיול ביפן אי-אפשר להתכונן. הכל בה כל-כך אחר ושונה, עד שלא משנה איזה ספר תקראו על יפאן, או איזה סרט תראו, המפגש האמיתי איתה – מובטח שישאיר אתכם מופתעים. הטכנולוגיה המתקדמת – מרכזי העסקים השוקקים, הרכבות המהירות, מרכזי הקניות מנקרי העיניים, היפנים עצמם – קפדניים ומנומסים מחד, ומאידך -משולחי רסן לחלוטין לאחר בילוי ספוג – אלכוהול בבר מקומי, הגיישות היפהפיות, מקדשי הזן הנפלאים, הנופים הגעשיים, כל אלה חוברים יחד לטיול שרשמיו ישארו  חקוקים אצלכם עוד תקופה ארוכה לאחר החזרה הביתה.-
מעטות מבין מדינות העולם המודרני אינן מושפעות מהרעיונות, התרבות והכלכלה היפנים, ועדיין היא נחשבת לחידה: מערבית, אך שונה ממדינות המערב; אסייתית, אך שונה מכל חברה אסייתית אחרת. מדינה שבה המסורת והמודרניזציה דרות בכפיפה אחת לאורך כל השנים: שינטו וזן מצד אחד, ושיא הטכנולוגיה מצד שני. 

מסלול הטיול

מסלול הטיול

ימים 1-2 טיסה לאוסקה

נטוס לאוסקה, דרך יעד ביניים. נחיתה באוסקה למחרת בצהרים. סיור הכרות קצר באוסקה, נעלה לתצפית מבנין אומדה שצופה על העיר אוסקה וסביבתה. המשך נסיעה לקובה שם נלון. לינה בקובה.
מבוסס על מלון Ana Crowne Plaza Hotel Kobe או דומה

יום 3 קובה - מצודת הימג'י - אוקיאמה ( Okayama ) - קוראשיקי ( Kurashiki )

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך לטירת הימאג'י- הגדולה במצודות שביפן, נמצאת על צוק גבוה וחולשת על עיר בעלת אותו שם. נצפה אל הטירה היפה וגניה, משם נמשיך לאוקיאמה, עיר מודרנית ותוססת.  נבקר בגן קוראקוואן (Korakuen Garden ) אחד משלושת הגנים הגדולים של יפאן. ניסע לקוראשיקי. נטייל בחלק העתיק של העיר קוראשיקי, עיר מסחר מתקופת אדו, שפרוש שמה ביפנית הוא "כפר המחסנים". כיום חלק 
ניכר מהמחסנים הפך לחנויות וגלריות, ועדיין נשמר בה הקסם העתיק,נסיים בביקור בגן המפורסם באוקיאמה, אחד משלושת הגנים החשובים ביפן. לינה: אוקיאמה. מבוסס על מלון  Gravia Okayama או דומה.

קיומיזו דרה
פאב יפני מקומי
יום 4 אוקיאמה - (Okayama) האי נאושימה - הירושימה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע למעגן של אונו משם נפליג הפלגה קצה במעבורת לאי נאושימה. האי הפך מכפר דייגים קטן למרכז בינלאומי של אמנות עכשווית. נבקר במוזיאונים המיוחדים במקום ובפרויקטים השונים של אמנות עכשווית ובינהם מוזיאון צ'יצ'ו שתוכנן על ידי טדאו אנדו, הנחשב לאחד מגדולי האדריכלים ביפן ובעולם. נצפה על גשר הגדול, סטו אוהאשי המחבר את העיר אוקיאמה  לאי שיקוקו בסיום הסיור נחזור במעבורת לאונו ומשם באוטובוס נמשיך להירושימה. לינה: הירושימה (2 לילות). מבוסס על מלון  Rihga Royal Hotel Hiroshimaאו דומה.

יום 5 הירושימה (Hiroshima) - האי מיאג'ימה (Miyajima) - הירושימה

את שעות הבוקר נקדיש לסיור בהירושימה, העיר שהוחרבה ע"י פצצת אטום במלחמת העולם השנייה. נבקר באתר ההנצחה, בפארק השלום ובמוזיאון. נמשיך לביקור במפעל מזדה, מתעשיות הרכב המפורסמות של יפן. בתום הסיור נשוט לאי מיאג'ימה, שעל פי האמונה המקומית משמש כמקום משכנם של אלי השינטו. נבקר במקדש איצוקושימה ובמקדשי האי הנוספים. לאחר השקיעה נשוב להירושימה. לינה: הירושימה.

יום 6 הירושימה - נארה ( Nara ) - קיוטו

נעלה על רכבת מהירה לאוסקה (שינקנסן) נשלים את הסיור באוסקה ומשם נמשיך בנסיעה לנארה, שהייתה בירת יפן הראשונה, ומרכז לבודהיזם, וכיום נותרו בה עומדים על תילם בתים מסורתיים יפים. נבקר במקדש טודיאגי הבודהיסטי, במקדש קאסוגה המוקדש  לשינטו ובפארק הגדול שבו מסתובבים איילים חופשיים. לקראת ערב נגיע לקיוטו. לינה: קיוטו (3 לילות). מבוסס על מלון  Kyoto Century Hotel או דומה.

מקדש ביפן
גיישה
ימים 7-8 קיוטו (Kyoto)

לדעת רבים קיוטו היא הפנינה של יפאן. את היומיים הבאים נקדיש לעיר זו: נבקר בטירת ניג'ו, במקדשים ובגנים השונים של העיר, בשביל הפילוסופים, ברובע העתיק גיון שהיה ידוע כרובע הגיישות המפורסם ביפאן, נשוטט בין הסמטאות, בבתי התה ונפגוש את הגיישות המפורסמות. נערוך טכס תה מסורתי, נבקר ביער הבמבוק באראשיאמיה (Arashimaya ). באחד הערבים נבקר בבית-שלום ( מותנה באישור ), בערב השני נצפה בהופעת גיישה. 

יום 9 קיוטו – טקאיאמה (Takayama)

היום נשים את פעמינו לטקאיאמה, בשעות הצהריים המאוחרות נגיע לטקאיאמה; עיר ציורית מוקפת הרים ומפורסמת בעבודות ומבני העץ השמורים בה. נטייל בין אתריה ושווקיה, נבקר בחנות אשר מתמחה בתעשיית הסאקה, נבקר במוזיאון הכרכרות המפורסם, בו נראה כירכרות שלוקחות חלק בפסטיבל של טאקאיאמה. לינה: טקאיאמה (1 לילה ) במלון עם הכולל מרחצאות חמים. מבוסס על מלון  Associa Takayama Resortאו דומה.

יום 10 עמק שוקאווה (Shokawa Valley) - מטסומוטו (Matsumoto)

את היום נבלה בעמקי האלפים היפניים. נבקר במוזיאון הפתוח בשירקוואה גו ובו תצוגה של בתים כפריים   בסיום הסיור ניסע לכיוון מטסומוטו היושבת בלב האלפים היפניים. נערוך סיור קצר . 
לינה מטוסמוטו ( 1 לילה ). מבוסס על מלון  Matsumoto Hotel Katgesu  או דומה.

מטריות יפניות
מקדש
יום 11 מטסומוטו - האקונה (Hakone)

בשעות הבוקר  נבקר בטירת מצומוטו המפורסמת " העורב השחור " בסיום הסיור ניסע לכיוון האקונה. בדרך נבקר במוזיאון הקימונו היושב על גדות אגם יפה. זהו מוזיאון מיוחד במינו – המציג את הלבוש היפני המסורתי בצבעים מרהיבים. בתום הסיור נמשיך להאקונה אליה נגיע בשעות הערב.
לינה: האקונה. ( 1 לילה ). מבוסס על מלון  The Prince Hakone Lake Ashinokoאו דומה.

יום 12 האקונה - טוקיו

האקונה היא עיר המעיינות החמים של יפן עוד מהמאה ה-9 לספירה. הבוקר נטייל בין אתריה ברגל וברכב. בהמשך נשוט באגם אשי, נבקר במוזיאון הפתוח ונעלה ברכבל לתצפית( אם מזג האוויר יאפשר), נמשיך לטוקיו, תחנתנו האחרונה בטיול, נתחיל את הביקור באויידבה, אחד הרבעים החדשים המתפתחים בטוקיו. לינה: טוקיו (2 לילות).
מבוסס על מלון  Grand Palaceאו דומה.

ימים 13-14 האקונה - טוקיו

טוקיו, בירת יפן, השוכנת על גדת נהר סומידה, הפכה מכפר דייגים קטן לאחת הערים המודרניות בעולם. נבקר במקדש מייג'י, במקדש באסקוסה, בשוק הדגים, רובע וונו,בגינזה, שיבוייה והרובע העתיק של העיר ושווקיה. אחה"צ של יום 14 ניסע לשדה התעופה של טוקיו משם נתחיל את חזרתנו לארץ  דרך יעד ביניים.  

הר פוג'י
רכיכות
יום 14 טוקיו - ת"א

נחיתה ביום ה- 15 לטיול בבוקר בנתב"ג.
**יתכנו שינוייים בסדר הביקורים בהתאם לתנאים במקום,מזג אוויר ופרטי טיסות

תאריכי יציאה ומחירים
תנאים כלליים
מבוסס על הטיסות הבאות ( יתכנו שינויים בפרטי הטיסות)

14.4: המראה עם קתאי פסיפיק (CX 676 )  בשעה 14:40 נחיתה בהונג קונג. בשעה 05:30  למחרת. 
15.4: המראה מהונג קונג (CX 596 ) בשעה 10:05 נחיתה באוסקה      בשעה 15:00.
27.4: המראה מטוקיו (CX 505) בשעה 18:30 נחיתה בהונג קונג בשעה 22:25.
28.4: המראה מהונג קונג (CX 675) בשעה 01:10 נחיתה בנתב"ג. בשעה 07:55.

הערה חשובה לגבי שערי מטבע

המחיר לשירותי הקרקע מחושב לפי שער 1$ = 108 יין נכון לתאריך 14.07.2019. כל שינוי משמעותי בשער היין לעומת ה $ ישנה את המחיר בהתאם – ההתחשבנות הסופית תהיה סמוך ליציאת הטיול.

המחיר כולל
 • טיסות בינ"ל בחברת קתאי פסיפיק
 • מיסי נמל, היטלי בטחון ודלק (286 $ נכון ליום 07.07.19 שינוי במרכיב זה יביא לשינוי במחיר הטיול)
 • בתי מלון מדרגת תיירות טובה ודרגה ראשונה כמפורט
 • כלכלה: חצי פנסיון  במלונות /מסעדות מקומיות.
 • אוטובוס תיירים ממוזג ונוח לביצוע הסיורים וההעברות בהתאם למסלול 
 • רכבות בהתאם למסלול
 • כניסות לאתרים לפי התוכנית
 • מדריך ישראלי מומחה ליפן מצוות בריזה– בועז כהן
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית כנדרש
 • טיפים לנותני השירותים בחו"ל
 • ערכות שמע
 • מפגש קבוצה לפני היציאה
המחיר אינו כולל
 • ארוחות שאינן מוזכרות
 • שתיה בארוחות כלולות
 • ביטוח בריאות ומטען
 • הוצאות אישיות
 • כל מה שאינו מופיע בסעיף "כולל"
  תנאי ביטול שרותי קרקע
  • 61-90 ימי עסקים לפני היציאה – 550$ לאדם
  • 60-31 ימי עסקים לפני היציאה – 850 $ לאדם
  • 30-21 ימי עסקים לפני היציאה – 2750 $ לאדם
  • 20-14 ימי עסקים לפני היציאה – 4800 $ לאדם
  • 13-7 ימי עסקים לפני היציאה – 6200 $ לאדם
  • מ- 6 ימי עסקים לפני היציאה – דמי ביטול מלאים

  * מניין הימים לפי ימי העבודה בארץ ימים א-ה' (לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג)

  הבהרות לגבי ביטולים

  דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל. כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול יעשה בערכי המט"ח ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול (ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד) לרבות מייל או פקסימיליה שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב יום מסירת ההודעה.

  מחובת הלקוח לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל לביטול!!

  על הלקוח/ה לבחור את מדיניות הביטול המתאימה לו/לה מבין שתי החלופות הבאות:

  הסבר על תנאי ביטול:

  על הלקוח לבחור את מחיר הטיול (מופיע למעלה), בהתאם למדיניות הביטול המתאימה לו. נא לסמן את החלופה הנבחרת בטופס ההרשמה.

  חלופה א – החלופה הזולה יותר – מחיר טיול בהתאם למדיניות ביטול של נותני שירותי הקרקע (בתי מלון, תחבורה, כניסות, טיסות פנים, ארוחות).

  מחוץ לישראל: לפי המפורט למעלה כולל דמי הביטול של חברות תעופה.

  במקרה של ביטול הטיול ביוזמנת הנוסע, מכל סיבה שהיא, יחולו דמי ביטול מצטברים לפי הפירוט הבא:

  דמי ביטול

  כפי שמופיעים בגוף הטיול נכונים לאופציה א' (כנ"ל)

  הגדרות: ימי עבודה: ימים א'- ה', לא כולל חגים: ערך שירותי קרקע: מחיר הטיול

  חישוב דמי הביטול ייעשה מרגע קבלת הודעה בכתב במשרדי בריזה. ניתן לשלוח הודעת ביטול במייל או בפקס. החזר כספי יתבצע באותו מטבע ואופן תשלום: מזומן, ביטול עסקה בכרטיס אשראי וכד'.

  חלופה ב – יקרה יותר – תוספת של 7% למחיר הטיול ולסכומי דמי הביטול כפישהם מופיעים בגוף התכנית בחלופה א' למעלה

  חלופה זו מקנה זכות ביטול בהתאם להוראות לחוק הגנת הצרכן תשמ"א – 1981 ותקנותיו:

  1. ע"פ חלופה זו, הלקוח רשאי לבטל את הרשמתו לטיול בתוך ארבעה עשר ימים מיום הרשמתו לטיול ובלבד שמועד ביטול ההרשמה יעלה על שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד הטיול.
  2. ע"פ חלופה זו, לקוח שהינו אזרח ותיק (מי שמלאו לו 65 שנים וימציא תעודת אזרח ותיק) או "אדם עם מוגבלות" – כהגדרתו בחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות או "עולה חדש" – רשאי לבטל את הרשמתו לטיל בתוך ארבעה חודשים מיום הרשמתו לטיול ובלבד שמועד ביטול הרשמה יעלה על שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד הטיול.
  3. ע"פ חלופה זו, במקרה של ביטול ההרשמה לטיול, בריזה תחזיר ללקוח בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול את הסכום שהלקוח שילם על הטיול, בקיזוז דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הטיול או 100 שקלים חדשים לאדם, לפי הנמוך מבניהם.

  ביטוח בריאות לנוסע לחו"ל הוא גם ביטוח ביטול נסיעה מטעמי בריאות

  מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". דרכנו אפשר לרכוש ביטוח בריאות התקף מיום רכישת הפוליסה (אפילו שנה לפניע היציאה) ועד יום לפני תאריך היציאה לטיול. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. מחיר הביטוח מחושב בכל מקרה על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום רכישת הביטוח מחברת הביטוח.

  לתשומך לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע ה מלא המפורט בפוליסת הביטוח.

  כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חבר הביטוח לפי מספר הטלפון המופיע בפוליסה שבידיכם.

  רישום, תאריך גביה , דמי קדימה ואפשרויות תשלום 

  ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח למרכז ההזמנות בפקס או בדוא"ל (מהאתר ) ולוודא טלפונית שאכן הגיע. אין לראות במשלוח הטופס אישור להרשמה ללא אישור קבלתו בטלפון.
  עם קליטת טופס הרישום תיגבה מקדמה על סך 500 דולר לאדם המהווה חלק ממחיר הטיול הסופי.
  יתרת התשלום תיגבה עד 45 יום לפני היציאה לטיול (ללא הודעה מוקדמת).
  (תנאי הביטול למעלה הם ההסכם בין המטיילים לחברה, ללא קשר לגובה המקדמה המשולמת עם קבלת טופס הרישום). 

  אופן ותנאי תשלום בטיולי בריזה 

  התשלום יתבצע באמצעות טופס הרישום, שישלח אליכם בעקבות פנייתכם להרשמה לטיול. בטופס יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות: 

  • באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית.  יש לציין את מס' הכרטיס לחיוב לרבות 3 הספרות שבגב הכרטיס
  • בהעברה בנקאית בתשלום אחד. במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום – לרבות 3 הספרות בגב הכרטיס.  

  הערה: אם לא יצוין על טופס הרישום אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים שווים ללא ריבית.
  קבלות: חברת בריזה מתנהלת בתוך קבוצת מונה טורס והקבלות יישאו את שם חברת האם קבלה ממוחשבת  תישלח אליכם במייל או בדואר. 

  מועד התשלום וכרטוס קבוצתי / עליות מחירים ברגע האחרון 

  כרטוס הקבוצה נעשה לאחר סגירת ההרשמה לטיול ולא במועד שליחת טופס ההרשמה. הכרטוס הקבוצתי הוא תנאי לקבלת מחיר קבוצתי לטיסות. הכרטוס מתבצע לכל אנשי הקבוצה יחד במועד הגביה של דמי הטיול הנקבע על ידי החברה ועל פי צרכי הטיול. במועד התשלום יקבע שער השקל מול שערי מט"ח ואין לשנותו בדיעבד. מחיריהם הסופיים של היטלי הדלק ומסי הנמל מעודכנים במועד הכרטוס הקבוצתי. בריזה מחליטה מראש אם לציין במסלול הטיול את מחיר מסי הנמל והדלק (בטיסות סדירות) עליהם התבסס תמחור הטיול, או לא לציין זאת. במקרים בהם חלה התייקרות ובעקבותיה תוספת למחיר, מתחייבת בריזה לתת הסבר לכך.

  מקומות ישיבה מוזמנים מראש ופיצול מהקבוצה 

  אין אפשרות לבחור מקומות ישיבה על המטוס במסגרת כירטוס קבוצתי, מראש. שלא כבכירטוס אינדיבידואלי, בו יכול הסוכן לבחור מקומות ישיבה במקרים רבים, בקבוצות לא ניתן. על המטיילים לדעת זאת ולהימנע בכך מאכזבות….
  יש שני דברים שאפשר לעשות להמנע מפיצול זוגות בישיבה וכד': 
  1 –  להזמין באתר חברת התעופה הספציפית מקום ישיבה באינטרנט, אם יש אפשרות כזו בחברת 
         התעופה, בדרך כלל החל מ-24 שעות לפני הטיסה.
  2  – הושבה מוקדמת מ- 24 שעות לפני ההמראה כרוכה ברוב המקרים בתוספת תשלום.
         התוספת משתנה מחברת תעופה אחת לשניה,
        בכל מקרה בריזה אינה מממנת הושבה כזו !!!
  3 –  בזמן קבלת כרטיס העליה למטוס לוודא בדסק עצמו שקיבלתם כרטיסים צמודים בישיבה, לא לוותר !!
  פיצול הקבוצה: ברוב המקרים, פיצול מטיסות הקבוצה כרוך בתוספת תשלום (divide). 

  הטבות נוסע מתמיד בחברות התעופה 

  אין ביכולתנו להבטיח מראש הטבות בכרטיסי טיסה קבוצתיים (נקודות נוסע מתמיד, בונוסים וכד') המוצעים  על ידי חברות התעופה ליעדים שונים. באחריות המטייל לבדוק מראש אפשרות קבלת הטבות לגבי טיול ספציפי.  

  ציוות חדרים לטיול – חדר למטייל בודד 

  למטיילים המגיעים ללא בני/ בנות זוג ומבקשים לשהות בחדר זוגי עם מטייל נוסף ינתן פרק זמן סביר למציאת בן/ בת זוג על ידי החברה, אבל זכותו של מטייל לקבוע כתנאי את יציאתו לטיול במציאת  "פרטנר" לחדר הזוגי. 
  לחדר לבודד (סינגל ) יש תמיד עלות נוספת וברוב בתי המלון החדר הזה גם קטן מחדר זוגי . אין לבריזה כל התחיבות לתת חדר למטייל בודד שיהיה זהה לחדר זוגי. 

  חיסונים

  על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה ללשכות הבריאות 
  המספר הכלל ארצי:  *5400

  לתשומת לבכם
  • בריזה אינה אחראית לשינויים בלוח הטיסות ותעדכן את מסלול הטיול בהתאם ככל האפשר מראש. 
  • למדריך הטיול שמורות הן הזכות והן החובה לערוך שינויים במסלול הטיול לפי הבנתו, ובלבד שהדבר ישרת את טובת הנוסעים ורווחתם.
  • הטיול מותנה במינימום משתתפים. במידה ותחליט חברתנו לבטל את הטיול בשל מיעוט נרשמים, יוחזר הכסף לנרשמים במלואו באופן בו הוא התקבל מלכתחילה.

  בברכת טיול נעים מצוות בריזה

  >> הכנסו למגוון טיולים מאורגנים למזרח הרחוק

  >> אולי יעניינו אתכם מגוון טיולים מאורגנים ליפן