17 ימי טיול מקיף ליפן באביב

לטיול ביפן אי-אפשר להתכונן. הכל בה כל-כך אחר ושונה, עד שלא משנה איזה ספר תקראו על יפן, או איזה סרט תראו, המפגש האמיתי איתה – מובטח שישאיר אתכם מופתעים. הטכנולוגיה המתקדמת – מרכזי העסקים השוקקים, הרכבות המהירות, מרכזי הקניות מנקרי העיניים, היפנים עצמם – קפדניים ומנומסים מחד, ומאידך -משולחי רסן לחלוטין לאחר בילוי ספוג-אלכוהול בבר מקומי, הגיישות היפהפיות, מקדשי הזן הנפלאים, הנופים הגעשיים, כל אלה חוברים יחד לטיול שרשמיו ישארו  חקוקים אצלכם עוד תקופה ארוכה לאחר החזרה הביתה.
מעטות מבין מדינות העולם המודרני אינן מושפעות מהרעיונות, התרבות והכלכלה היפנים, ועדיין היא נחשבת לחידה: מערבית, אך שונה ממדינות המערב; אסייתית, אך שונה מכל חברה אסייתית אחרת. מדינה שבה המסורת והמודרניזציה דרות בכפיפה אחת לאורך כל השנים: שינטו וזן מצד אחד, ושיא הטכנולוגיה מצד שני.
הטיול תוכנן בשיתוף עם "מעוף הציפור"

מסלול הטיול

מסלול הטיול

ימים 1-2 טיסה לאוסקה

ראהו המסלול למעלה, דרך יעד ביניים. נחיתה באוסקה למחרת בצהרים. סיור היכרות קצר באוסקה והמשך נסיעה לקובה. לינה בקובה.

יום 3 קובה - מצודת הימג'י - אוקיאמה ( Okayama ) - קוראשיקי ( Kurashiki )

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך לטירת הימאג'י הגדולה במצודות שביפן נמצאת על צוק גבוה וחולשת על עיר בעלת אותו שם. נמשיך לאוקיאמה, עיר מודרנית ותוססת. נבקר בגן קוראקו-אן אחד משלושת הגנים הגדולים של יפאן ובגשר הגדול, סטו אוהאשי שאורכו 9 ק"מ ומחבר העיר לאי שיקוקו. ניסע לקוראשיקי. נטייל בחלק העתיק של העיר קוראשיקי, עיר מסחר מתקופת אדו, שפרוש שמה ביפנית הוא "כפר המחסנים". כיום חלק ניכר מהמחסנים הפך לחנויות וגלריות, ועדיין נשמר בה הקסם העתיק. לינה: אוקיימה.

קיומיזו דרה
פאב יפני מקומי
יום 4 אוקיאמה - (Okayama) האי נאושימה - הירושימה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע למעגן של אונו משם נפליג הפלגה קצרה במעבורת לאי נאושימה. האי הפך מכפר דייגים קטן למרכז בינלאומי של אמנות עכשווית. נבקר במוזיאונים המיוחדים במקום ובפרויקטים השונים של אמנות עכשווית. בסיום הסיור נחזור במעבורת לאונו ומשם באוטובוס נמשיך להירושימה. לינה: הירושימה (2 לילות)

יום 5 הירושימה (Hiroshima) - האי מיאג'ימה (Miyajima) - הירושימה

את שעות הבוקר נקדיש לסיור בהירושימה, העיר שהוחרבה ע"י פצצת אטום במלחמת העולם השנייה. נבקר באתר ההנצחה, בפארק השלום ובמוזיאון. בתום הסיור נשוט לאי מיאג'ימה, שעל פי האמונה המקומית משמש כמקום משכנם של אלי השינטו. נבקר במקדש איצוקושימה ובמקדשי האי הנוספים. לאחר השקיעה נשוב להירושימה. לינה: הירושימה

יום 6 הירושימה - נארה ( Nara )- קיוטו

נעלה על רכבת מהירה לאוסקה, נשלים את הסיור באוסקה ומשם נמשיך בנסיעה לנארה, שהייתה בירת יפן הראשונה, ומרכז לבודהיזם, וכיום נותרו בה עומדים על תילם בתים מסורתיים יפים. נבקר במקדש טודיאגי, מקדש קאסוגה ובפארק הגדול שבו מסתובבות איילות חופשיות. לקראת ערב נגיע לקיוטו. לינה: קיוטו (3 לילות).

מקדש ביפן
גיישה
ימים 7-8 קיוטו (Kyoto)

לדעת רבים קיוטו היא הפנינה של יפן. את היומיים הבאים נקדיש לעיר זו: נבקר בטירת ניג'ו, במקדשים ובגנים השונים של העיר, בשביל הפילוסופים, ברובע העתיק, בסמטאות, בבתי התה ונפגוש את הגיישות המפורסמות. באחד הערבים נבקר בבית-שלום. לינה: קיוטו.

יום 9 קיוטו – טקאיאמה (Takayama)

היום נשים את פעמינו לטקאיאמה- בדרך נבקר במפעל לתעשיית מזון. בשעות הצהריים המאוחרות נגיע לטקאיאמה; עיר ציורית מוקפת הרים ומפורסמת בעבודות ומבני העץ השמורים בה. נטייל בין אתריה ושווקיה. לינה: טקאיאמה.

יום 10 עמק שוקאווה (Shokawa Valley) - מטסומוטו (Matsumoto)

את היום נבלה בעמקי האלפים היפניים. נבקר במוזיאון הפתוח בשירקוואה גו ובו תצוגה של בתים כפריים מסורתיים. בסיום הסיור ניסע לכיוון מטסומוטו היושבת בלב האלפים היפניים. לינה: מטסומוטו (2 לילות)

מטריות יפניות
מקדש
יום 11 מטסומוטו וסביבתה

הבוקר ניסע ליודנקה שם נבקר בפארק הקופים, נחזור למטסומוטו ונבקר בעיר במצודה וברחוב המרכזי.
לינה: מטסומוטו.

יום 12 מטסומוטו - האקונה (Hakone)

היום ניסע לכיוון האקונה. בדרך נבקר במוזיאון הקימונו היושב על גדות אגם יפה. זהו מוזיאון מיוחד במינו – המציג את הלבוש היפני המסורתי בצבעים מרהיבים. בתום הסיור נמשיך להאקונה אליה נגיע בשעות הערב. לינה: האקונה.

יום 13 האקונה - טוקיו

האקונה היא עיר המעיינות החמים של יפן עוד מהמאה ה-9 לספירה. הבוקר נטייל בין אתריה ברגל וברכב. בהמשך נשוט באגם אשי ונמשיך לטוקיו, תחנתנו האחרונה בטיול. לינה: טוקיו (4 לילות)

הר פוג'י
רכיכות
ימים 14-15 טוקיו

טוקיו, בירת יפן, השוכנת על גדת נהר סומידה, הפכה מכפר דייגים קטן לאחת הערים המודרניות בעולם. נבקר במקדש מייג'י, אסקוסה, בשוק הדגים, רובע וונו, הרובע העתיק של העיר ושווקיה. לינה: טוקיו

יום 16 טוקיו - ניקו (Niko)

ארוחת בוקר במלון ולאחריה נסיעה לניקו, צפונית לטוקיו. נבקר במאזוליאום טושיגו, ובמקדשי העיר המגולפים בצורה מרהיבה בדמויות של חיות, ציפורים וציורים בצבעים חיים. בדרך נבקר באגם צ'וזנג'י. לקראת ערב נחזור לטוקיו. לינה: טוקיו.

יום 17 טוקיו - ת"א

יום חופשי לקניות ושוטטות נוספת ואחה"צ טסים דרך הונג קונג לנתב"ג . נחיתה ביום ה- 18 לטיול בבוקר בנתב"ג.

תאריכי יציאה ומחירים
תנאים כלליים
הטיסות לטיול (חברת קתאי פסיפיק מדורגת רביעית בטיבה בעולם)

24.3 – המראה עם קתאי פסיפיק  בשעה 12:45 להונג קונג. נחיתה בשעה 05:15  למחרת היום.
25.3 – המראה מהונג קונג בשעה 08:00 ונחיתה באוסקה בשעה 12:35
09.4 – המראה מטוקיו בשעה 18:30 להונג קונג בה נוחתים בשעה 22:25,
המשך בשעה 01:00 (תאריך 10.4) לארץ. נחיתה בשעה 07:55 בנתב"ג.

הערה חשובה לגבי שערי מטבע

המחיר לשירותי הקרקע מחושב לפי שער 1$ = 110.4 יין נכון לתאריך 21.08.18. כל שינוי משמעותי בשער היין לעומת ה $ ישנה את המחיר בהתאם – ההתחשבנות הסופית תהיה סמוך ליציאת הטיול.

המחיר כולל
 • טיסות בינ"ל בחברת קתאי פסיפיק
 • מיסי נמל, היטלי בטחון ודלק (296 $ נכון ליום 07.08.18 שינוי במרכיב זה יביא לשינוי במחיר הטיול)
 • בתי מלון מדרגת תיירות טובה
 • כלכלה: חצי פנסיון, ארוחת בוקר וארוחה נוספת בכל יום
 • אוטובוס תיירים ממוזג ונוח לביצוע הסיורים וההעברות בהתאם למסלול
 • רכבות בהתאם למסלול
 • כניסות לאתרים לפי התוכנית
 • מדריך ישראלי מומחה ליפן מצוות בריזה– בועז כהן
 • מדריכים מקומיים דוברי אנגלית כנדרש
 • טיפים לנותני השירותים בחו"ל
 • ערכות שמע
 • מפגש קבוצה לפני היציאה
המחיר אינו כולל
 • ארוחות שאינן מוזכרות
 • שתיה בארוחות כלולות
 • ביטוח בריאות ומטען
 • הוצאות אישיות
 • כל מה שאינו מופיע בסעיף "כולל"
תנאי ביטול שרותי קרקע
 • 61-90 ימי עסקים לפני היציאה – 550$ לאדם
 • 60-31 ימי עסקים לפני היציאה – 850 $ לאדם
 • 30-21 ימי עסקים לפני היציאה – 2750 $ לאדם
 • 20-14 ימי עסקים לפני היציאה – 4800 $ לאדם
 • 13-7 ימי עסקים לפני היציאה – 6200 $ לאדם
 • מ- 6 ימי עסקים לפני היציאה – דמי ביטול מלאים

* מניין הימים לפי ימי העבודה בארץ ימים א-ה' (לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג)
ביטוח ביטול נסיעה – טלפון אחד יכול לחסוך לך המון כסף !!!
אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". אפשר לסדר ביטוח בריאות התקף מחצי שנה לפני תאריך היציאה לטיול. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. התשלום בכל מקרה מחושב על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום הזמנת הביטוח מחברת הביטוח.
לתשומת לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע המלא המפורט בפוליסת הביטוח.
כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון  המופיע בפוליסה שבידיכם.
אל תדחה אפילו ביום !!! עם ההרשמה רכוש לך ביטוח בריאות לחו"ל !!! אחרת אתה חשוף לדמי ביטול ללא הגנה !!! ביטוח כזה אפשר לעשות גם במשרדנו.

רישום, תאריך גביה , דמי קדימה ואפשרויות תשלום

ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח למרכז ההזמנות בפקס או בדוא"ל (מהאתר ) ולוודא טלפונית שאכן הגיע. אין לראות במשלוח הטופס אישור להרשמה ללא אישור קבלתו בטלפון.
עם קליטת טופס הרישום ייגבו דמי רישום על סך 550 דולר המהווה חלק ממחיר הטיול הסופי.
(תנאי הביטול למטה הם ההסכם בין המטיילים לחברה, ללא קשר לגובה המקדמה המשולמת עם קבלת טופס הרישום). על טופס הרישום יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות:

 • באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית.  יש לציין את מס' הכרטיס לחיוב לרבות 3 הספרות שבגב הכרטיס .
 • בתשלום מזומן שקלי, מזומן מט"חי או בהעברה בנקאית בתשלום אחד. במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום – לרבות 3 הספרות בגב הכרטיס.  

הערה: אם לא יצוין על טופס הרישום אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים שווים ללא ריבית.

הבהרות

דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל . כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון ויזה ותשלומים לא חוזרים אחרים. ההחזר יעשה בערכי המט"ח  ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול).
ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב ביום מסירת ההודעה.
** ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס עבור בריזה, למספר  03-5440055
   או מייל : info@breeza.co.il המאשר את ביטול הטיול .
מחובת הלקוח לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל לביטול !!

מועד התשלום וכרטוס קבוצתי / עליות מחירים ברגע האחרון

כרטוס הקבוצה נעשה לאחר סגירת ההרשמה לטיול ולא במועד שליחת טופס ההרשמה. הכרטוס הקבוצתי הוא תנאי לקבלת מחיר קבוצתי לטיסות. הכרטוס מתבצע לכל אנשי הקבוצה יחד במועד הגביה של דמי הטיול הנקבע על ידי החברה ועל פי צרכי הטיול. במועד התשלום יקבע שער השקל מול שערי מט"ח ואין לשנותו בדיעבד. מחיריהם הסופיים של היטלי הדלק ומסי הנמל מעודכנים במועד הכרטוס הקבוצתי. בריזה מחליטה מראש אם לציין במסלול הטיול את מחיר מסי הנמל והדלק (בטיסות סדירות) עליהם התבסס תמחור הטיול, או לא לציין זאת. במקרים בהם חלה התייקרות ובעקבותיה תוספת למחיר, מתחייבת בריזה לתת הסבר לכך.

מקומות ישיבה מוזמנים מראש ופיצול מהקבוצה

אין אפשרות לבחור מקומות ישיבה על המטוס במסגרת כירטוס קבוצתי, מראש. שלא כבכירטוס אינדיבידואלי, בו יכול הסוכן לבחור מקומות ישיבה במקרים רבים, בקבוצות לא ניתן. על המטיילים לדעת זאת ולהימנע בכך מאכזבות….
יש שני דברים שאפשר לעשות להמנע מפיצול זוגות בישיבה וכד':
1 –  להזמין באתר חברת התעופה הספציפית מקום ישיבה באינטרנט, אם יש אפשרות כזו בחברת
      התעופה, בדרך כלל החל מ-24 שעות לפני הטיסה.
2  – הושבה מוקדמת מ- 24 שעות לפני ההמראה כרוכה ברוב המקרים בתוספת תשלום.
      התוספת משתנה מחברת תעופה אחת לשניה, בכל מקרה בריזה אינה מממנת הושבה כזו !!!
3 –  בזמן קבלת כרטיס העליה למטוס לוודא בדסק עצמו שקיבלתם כרטיסים צמודים בישיבה, לא לוותר !!

הטבות נוסע מתמיד בחברות התעופה

אין ביכולתנו להבטיח מראש הטבות בכרטיסי טיסה קבוצתיים (נקודות נוסע מתמיד, בונוסים וכד') המוצעים  על ידי חברות התעופה ליעדים שונים. באחריות המטייל לבדוק מראש אפשרות קבלת הטבות לגבי טיול ספציפי.

ציוות חדרים לטיול – חדר למטייל בודד

למטיילים המגיעים ללא בני/ בנות זוג ומבקשים לשהות בחדר זוגי עם מטייל נוסף ינתן פרק זמן סביר למציאת בן/ בת זוג על ידי החברה, אבל זכותו של מטייל לקבוע כתנאי את יציאתו לטיול במציאת  "פרטנר" לחדר הזוגי.
לחדר לבודד (סינגל ) יש תמיד עלות נוספת וברוב בתי המלון החדר הזה גם קטן מחדר זוגי . אין לבריזה כל התחיבות לתת חדר למטייל בודד שיהיה זהה לחדר זוגי.

חיסונים

על חברתנו חל איסור לתת כל יעוץ או הנחיות בנושא זה. אנא פנה למשרד הבריאות כדי לקבוע תור ללשכת הבריאות המחוזיות באזור מגוריך:
מס' הטלפון בכל רחבי הארץ – 5400*

לתשומת לבכם
 • בריזה אינה אחראית לשינויים בלוח הטיסות ותעדכן את מסלול הטיול בהתאם ככל האפשר מראש.
 • למדריך הטיול שמורות הן הזכות והן החובה לערוך שינויים במסלול הטיול לפי הבנתו, ובלבד שהדבר ישרת את טובת הנוסעים ורווחתם.
 • הטיול מותנה במינימום משתתפים. במידה ותחליט חברתנו לבטל את הטיול בשל מיעוט נרשמים, יוחזר הכסף לנרשמים במלואו באופן בו הוא התקבל מלכתחילה.

בברכת טיול נעים מצוות בריזה