טיול משולב עם שייט על נהר הסיין – בין תרבות לנופי האימפרסיוניסטים

הטיול משלב טיול באזור שמפיין ושייט איכותי מפריז לחבלי נורמנדי עד לשפת האוקיינוס האטלנטי בצפון מערב צרפת. בטיול נתרשם מהיופי של הטבע באזור ומציוריותן של ערים ועיירות עתיקות – שרידי העבר המפואר של צרפת. הטיול המגוון כולל ביקור בריימס, בירת חבל שמפיין, ביקור ביקב המתמחה בייצור שמפניה, טירות מלכותיות, כפרים ציוריים וערי חוף צבעוניות. את הטיול נתחיל ונסיים בבירת צרפת, פריז, בה מתבטאת תרבות צרפת במלוא הדרה.

הטיול שלנו כולל:

 • ביקור בחבל שמפייןף כולל יקב לשמפניה
 • סיור בטרואה, עירו של רש"י
 • ביקור בארמון שמבור
 • בנורמנדי: אטרטה, הונפלר, גשר נורמנדי
 • מנזר הבנדיקטין בפקאן, כולל טעימות
 • ג'יברני – ביתו וגניו של קלוד מונה
 • סיור מקיף בפריז
 • ביקורים במהלך השייט כלולים
 • אירוח על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט
 • כולל טיפים לצוות הספינה
מסלול הטיול

מסלול הטיול

יום 1 נתב"ג - פריז - קומפיין - ריימס

נטוס מנתב"ג אל שדה התעופה שארל דה גול בפריז. לאחר שנפגוש את הנהג והאוטובוס נצא בדרכנו צפונה לקומפיין, הידועה בעיקר בשל הסכם הכניעה של גרמניה בתום מלחמת העולם הראשונה ואחריו של צרפת, באמצע המלחמת העולם השניה. נסייר בעיר, נראה את בית העיריה המרשים ונתוודע לסיפורה של ז'אן ד'ארק, גיבורת צרפת מהמאה ה-15 שנפלה לשבי במהלך הקרב על העיר. נמשיך בנסיעה לכיוון ריימס, בירת חבל שמפיין, בה נבקר בקתדרלה המפוארת בה נהגו (עד לפני 250 שנה) להכתיר את מלכי צרפת. לינה בריימס.

יום 2 אפרניי - טעימות שמפניה - טרואה

בלב חבל שמפיין, מגדלים את הענבים ליין נתזים שמוצאים רק כאן: השמפניה. בניסיון להבין את סוד הכנת המשקה היוקרתי, נבקר ביקב המתמחה בייצור השמפניה, נתוודא לתהליך ההכנה וכמובן נטעם כמה לגימות. בתום הביקור, נמשיך בנסיעה לעבר טרואה, עירו של המלומד רש"י. נבקר בעיר העתיקה בה התגוררה קהילה יהודית משגשת לצד הקתדרלה המתנשאת לגובה, נשמע על תעשיית הוויטראג'ים שהתפתחה בעיר ונראה את בתי ה"קולומבאג'" הצבעוניים עם קורות העץ, שחלקם כבר נוטים הצידה ברבות השנים. לינה בטרואה.

טעימות שמפניה
גשר בפריז
יום 3 אורליאן - טירת שמבור

היום יוקדש לעברו המלכותי של עמק הלואר. במהלך מאות שנים, מלכי צרפת לדורותיהם בנו כאן טירות וארמונות בסגנונות שונים בהתאם לתקופה. נבקר בטירת שמבור הידועה בשל ארכיטקטורת הרנסאנס העשירה המבדילה אותה מטירות אחרות של ימי הביניים. הטירה נבנתה כבית ציד עבור המלך פרנסואה הראשון שהביא את הרנסאנס האיטלקי לצרפת ויותר מאוחר גם את האמן לאונרדו דה וינצי. לקראת ערב, נגיע לאורליאן, בה נערוך סיור לאורך הלואר לפני הגעה למלון. לינה באורליאן.

יום 4 אורליאן - פריז - שייט

בשעות הבוקר, נשלים את סיורנו בעיר וניסע לכיוון פריז. עם הגעתנו לעיר האורות, נצא לסיור פנורמי בעיר. בשעות אחר הצהריים המאוחרות, ניסע לספינה העוגנת בסיין, בקרבת מקום למגדל אייפל. לאחר התארגנות בחדרים, ניפגש בקבלת פנים של צוות הספינה לכבודנו ונשב מסביב לשולחן, לארוחת ערב ומבט על פריז המוארת. עגינה לילית בפריז.

יום 5 פריז - ביקור בג'יברני - רואן- הונפלר - שייט

בשעות הבוקר, נתחיל בשייט על נהר הסיין. נעבור בסמוך לשכונה החדשה "לה דפנס", הידועה בשל מבני הזכוכית העתידנים וארכיטקטורה ייחודית. ארוחת הצהריים תוגש על הספינה ולאחריה, הספינה תעגון בנמל קטן על הסיין ונצר לביקור בבית של האמן הצרפתי קלוד מונה. נבקר בגן היפני שהיווה השראה עבור ציורי חבצלות המים המפורסמים, נטייל בגן הפרחים מסביב לבית וניכנס לביתו של האמן שהתגורר כאן עד שעותיו האחרונות. .חזרה לספינה ברואן. ארוחת הערב תוגש על הספינה ולאחריה, נהנה מערב ריקודים שמח על הספינה.

יום 6 הונפלר - פקאא - אטרטה

בשעות הבוקר, ונצא לסיור רגלי בעיר העתיקה של הונפלר. המשך היום יוקדש לחבל נורמנדי עילית ונמשיך בטיול שלנו לאורך חופי האוקיינוס. לאחר ארוחת הצהריים על הספינה, ניסע ראשית לפקאא לביקור וטעימות במנזר הבנדיקטין, בו מיוצר הליקר הסודי של הנזירים. בדרכנו חזרה, נעצור באטרטה, כפר השוכן לחוף האוקיינוס האטלנטי וידוע בצוקי הגיר הלבנים שלידו, נופלים בשלל תצורות מרשימות אל מימי האוקיינוס. חזרה לספינה לארוחת ערב ולינה.

מולן רוז'
נמל הונפלר צרפת
יום 7 רואן - פריז

בשעות הבוקר, הספינה בעגון ברואן, בירת נורמנדי ונצא לסיור רגלי בעיר העתיקה. נראה את הקתדרלה שתועדה על ידי קלוד מונה, את סמטאות העיר העתיקה עם בתיה מימי הבנייים ואת כיכר השוק, בה הועלה ז'אן ד'ארק על המוקד. בצהריים נחזור לספינה שתמשיך בהפלגה לעבר פריז. במהלך השייט, נוכל ליהנות מנופים מרהיבים של כפרים וטירות שנבנו לאורך נהר הסיין. בלילה הספינה תעגון בפריז.

יום 8 פריז - מוזיאון האימפרסיוניסטים – ת"א

בשעות הבוקר, ניסע לאובר סור אואז, עיירה קטנה בסמוך לפריז, בה הצייר ואן גוך סיים את חייו. נבקר במוזיאון האימפרסיוניסטים המתאר את התפתחות הזרם האמנותי באמצעות מיצגים אור-קוליים מרשימים ונטייל בכפר הקטן שתועד על ידי ואן גוך. בהתאם לשעת הטיסה, ניסע בחזרה לפריז לנמל התעופה לטיסה ישירה ארצה.
(*) ייתכנו שינויים בסדר הביקורים

תאריכי יציאה ומחירים
תנאים כלליים
המחיר כולל
 • טיסות – טיסה ישירה לפריס  וחזרה
 • מיסי נמל ודלק לפי הידוע ביום הגשת ההצעה. שינויים במרכיב זה ישפיעו על מחיר הטיול
 • אוטובוס תיירים ממוזג עפ"י התוכנית
 • תוכנית סיורים מלאה כמפורט לעיל
 • לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה
 • כלכלה: על בסיס פנסיון מלא במהלך השייט (כולל יין ושתיה קלה), ועל בסיס ארוחת בוקר בשאר הימים.
 • הדרכה: מדריך בכיר מצוות בריזה ומדריכים מקומיים כנדרש
 • ערכות שמע אישיות
 • דמי כניסה לכל האתרים בהתאם לתוכנית הטיול
 • טיפים לנותני השרותים בחו"ל – כולל הטיפ לצוות הספינה
 • פגישת קבוצה עם המדריך לפני הטיול
המחיר אינו כולל
 • ביטוח בריאות ומטען
 • ארוחות שאינן כלולות
 • הוצאות בעלות אופי אישי
 • כל  סוג של הוצאה שלא צוינה ב"המחיר כולל"
טיסות אלעל

יציאה 28.4 מנתב"ג בשעה 06:00 נחיתה בפריס בשעה 10:00
חזרה 5.5 מפריס בשעה 19:10 נחיתה בנתב"ג בשעה 00:35 (ביום 6.5)

ספינה

ספינה MS SEINE PRINCESS ברמת 5 עוגנים
2 סיפוני מגורים וסיפון שיזוף עם כיסאות נוח
WIFI
ארוחות שף ושתייה חופשית (כולל יין בארוחות)
מסעדה וסלון/בר בקומה העליונה – צוות מקצועי ושירוב אדיב
ציוד בחדר: טלויזיה, רדיו, מייבש שיער, כספת

הערה:

חברת השייט וחברת בריזה שומרות לעצמן את הזכות לשנות את מסלול הטיול במקרים של תנאי מזג אוויר שלא מאפשרים את ביצוע מסלול הטיול כפי שפורסם, תקלות בספינה, שינויים במפלס הים וכל מקרה המונע ביצוע התכנית המקורית… במקרים אלו עשויות להיות סטיות מן המסלול המפורסם ואף תיתכן לינה במלונות ולא בספינה וכן עשוי להיות שימוש באמצעי תחבורה אחרים חלופיים כולל ספינה חלופית או כלי רכב כגון אוטובוסים, לשם ביצוע הטיול במקום שייט בספינה. במקרים בהם השייט מהווה חלק מן הטיול, עשויים שינויים בשייט להשפיע על ביצוע יתרת הטיול הן לגבי המסלול שיבוצע ושינויים שייערכו בו, בתי המלון, אמצעי תחבורה וכיו"ב.

רישום, אפשרויות תשלום ודמי קדימה

ההרשמה מתבצעת באמצעות טופס רישום המצורף לכל טיול. את טופס הרישום יש לשלוח למרכז ההזמנות בפקס או בדוא"ל (מהאתר ) ולוודא טלפונית שאכן הגיע. אין לראות במשלוח הטופס אישור להרשמה ללא אישור קבלתו בטלפון.
עם קליטת טופס הרישום תיגבה מקדמה על סך 300 יורו ממחיר הטיול הסופי.
יתרת התשלום תיגבה עד 45 יום לפני היציאה לטיול (ללא הודעה מוקדמת).
על טופס הרישום יצוין אופן התשלום המבוקש, מבין האפשרויות הבאות:

 • באמצעות כרטיס אשראי: עד 3 תשלומים שווים ללא ריבית.  יש לציין את מס' הכרטיס לחיוב לרבות 3 הספרות שבגב הכרטיס .
 • בתשלום מזומן שקלי, מזומן מט"חי או בהעברה בנקאית בתשלום אחד. במקרים אלה יש לציין לביטחון בלבד את פרטי כרטיס האשראי על טופס הרישום – לרבות 3 הספרות בגב הכרטיס.  

הערה: אם לא יצוין על טופס הרישום אופן התשלום המבוקש, יחוייב כרטיס האשראי ב-3 תשלומים שווים ללא ריבית
שער הדולר / יורו :  נקבע ביום החיוב בפועל לפי שער העברות והמחאות גבוה .
 ** בכל מקרה יוסדרו כל התשלומים לפני היציאה **

דמי ביטול

מ-90 יום   ועד 60 יום לפני היציאה –  300 €  
59-34 יום לפני היציאה לטיול – 1000 €</span
21-33 יום לפני היציאה לטיול – 1500 €
8-20 יום לפני היציאה לטיול –   2100  €
פחות מ-8 ימים לפני היציאה לטיול – מלוא מחיר הטיול
מניין הימים לפי ימי העבודה בארץ ימים א'-ה' (לא כולל ימי שישי ושבת, ערבי חג וימי חג)

הבהרות לגבי ביטולים

דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל . כל החזר כספי המגיע למטייל בגין ביטול לא כולל הוצאות שכבר נעשו בגין הטיול (כגון ויזה ותשלומים לא חוזרים אחרים. ההחזר יעשה בערכי המט"ח  ביום ההחזר, תוך 30 יום ממועד הביטול).
ביטול ייחשב ל"הודעה" בכתב בלבד (לרבות מייל או פקסימיליה) שתימסר במשרדי החברה ומועד הביטול ייחשב יום מסירת ההודעה.
** ביטול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס עבור בריזה, למספר  03-5440055
   או מייל : info@breeza.co.il המאשר את ביטול הטיול .
מחובת הלקוח לבדוק האם התקבל הפקס או האי מייל לביטול !!
ביטוח ביטול נסיעה – טלפון אחד יכול לחסוך לך המון כסף !!!
אין היום שום ביטוח המכסה ביטול נסיעה חוץ מביטוח בריאות לנוסעים לחו"ל. מומלץ לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל ברגע שמחליטים לנסוע לטיול ולא לחכות עד "רגע לפני". דרכנו אפשר לרכוש  ביטוח בריאות התקף מיום רכישת הפוליסה (אפילו חצי שנה לפני היציאה) ועד יום לפני תאריך היציאה לטיול. הביטוח מכסה גם מקרה רפואי של בן משפחה מדרגה ראשונה. מחיר הביטוח מחושב בכל מקרה על פי מספר ימי הטיול בפועל ללא קשר ליום רכישת הביטוח מחברת הביטוח.
לתשומת לבך: מידע זה הוא לידיעה בלבד ואיננו בא במקום המידע המלא המפורט בפוליסת הביטוח.
כמו כן יש לזכור שבריזה אינה סוכנות ביטוח ובכל מקרה המגיע לכדי תביעה יש לפנות ישירות אל חברת הביטוח לפי מספר הטלפון  המופיע בפוליסה שבידיכם.
אל תדחה אפילו ביום !!! עם ההרשמה רכוש לך ביטוח בריאות לחו"ל !!! אחרת אתה חשוף לדמי ביטול ללא הגנה !!! ביטוח כזה אפשר לעשות גם במשרדנו.

נסיעה טובה מצוות בריזה